Hra o trůny 2x09 - Černovoda

upraveno 25. května 2012 v 2. řada
11820222324

Komentáře

  • upraveno 31. května 2012
    Hlavně do těch nekoukatelných sraček cpou miliony, zatímco zbytek světa...[moralizování o chudobě, životním prostředí apod.]
    Další důkaz, že naše civilizace už dlouho na špici nevydrží.
  • upraveno 31. května 2012
    Neboj, na konci roku přejdeme do jiné dimenze a bude klid. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
    Leckdo tvrdí, že i Píseň ledu a ohně je důkaz o rozkladu našíí civilizace :D
  • upraveno 31. května 2012
    Tak pokud se budou nadále dělat takové fotomontáže jako nechvalně známá "sedmička", tak bych tomu i věřil. :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. května 2012
  • upraveno 1. června 2012
    Pouze za předpokladu, že máš důkladně nasledovaného krtečka!!!
    (vzhledem k tomu, že doma krtkujeme do bezvědomí, tak budu v bussines class all inclusive :-p)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. června 2012
    Třeba Krteček ve městě je můj oblíbenej :)
  • upraveno 1. června 2012
    Nejlepší je Krtek chemikem. A pak Krtek a uhlí. :)
  • upraveno 1. června 2012
    My zas sjíždíme krtek a orel:-)
  • upraveno 1. června 2012
    My z krtka (kvůli hrozbě měknutí mozku z té kvantity) přešli na pana Krbce :-) Ale už mi to taky leze krkem....vymýšlím něco neočuměného (sjeli jsme kočičí a čmelíky a a je to by mohlo být příliš inspirativní :-p )asi mu vrátím malou čarodějnici než něco vymyslím :-)
    Těžko říct, jak to vezme Aštar Šeran ....
  • upraveno 1. června 2012
    Asi mi z vás exploduje mozek... přesuňte se i s Krtečkem do jinýho topicu, pls :D
  • upraveno 1. června 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 1. června 2012
  • upraveno 1. června 2012
  • upraveno 1. června 2012
    Tak motýl eunuch Emanuel fňukna první kategorie není to, co bych podstrkovala svému synovi :-)))
  • upraveno 1. června 2012
  • upraveno 1. června 2012
    Můj bývalý se mě snažil zabít, když jsme se potkali, takže...já mám pro to též pochopení :))
  • upraveno 1. června 2012
  • upraveno 1. června 2012
    ve 22 si začala nebo přestala být držkatá? :-D
  • upraveno 1. června 2012
    Jarla: Ve dvaadvaceti jsi šla na zvětšení prsou, že? :D
  • upraveno 1. června 2012
    ve 22 jsem se rozhodla být sama sebou a nesnažit se zapadnout do davu :-))
  • upraveno 1. června 2012
  • upraveno 1. června 2012
    Ne co se týče prsou - vždy jsem si vystačila s jedničkama :-))
    Zamračení proto, že než jsem se je naučila rozhánět pometlem, tak se mi začali řezat a věšet a já to nedokázala ukočírovat a z toho je mi dodnes smutno :(
  • upraveno 1. června 2012
  • upraveno 1. června 2012
  • upraveno 1. června 2012
    Taky jsi na to přišla :-))
  • upraveno 1. června 2012
  • upraveno 1. června 2012
  • upraveno 1. června 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.