Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
14647495152394

Komentáře

  • upraveno 23. května 2012
    Kolikokoli: A viděla jsi Kate a Leopold? Tam je ještě lepší.
  • upraveno 23. května 2012
    heavy_head: právě, že ještě ne :/.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. května 2012
    Kolikokoli: Ve Wolverinovi?
    S blond pramenem vlasů si pamatuju jen Rogue v X-Menech.
    S Jackmanem souhlasím. Je to jeden z herců, na které se dá koukat téměř ve všem. Třeba nedávno jsem viděla Real Steel, a ač je to klišovitá limonáda, tak jsem se docela bavila. Nebo jeden jeho starší australský snímek, kde hraje řidiče kamionu, který napsal romanci a vydal ji pod jménem kamarádky. Snímek taky průměr, ale viděla jsem ho na Hallmarku třikrát :o))
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. května 2012
  • upraveno 23. května 2012
    Nevada: Upřímně řečeno nijak. Nějaký ty exploze, bond girl... pff.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. května 2012
    U nového Bonda (DC) jsme si musela chvíli zvykat, že má neustálý duck face. Ale musím říci, že nové Bondovky už vypadají jako akční filmy a ne jako komédie (James Bond ujíždí se sličnou čelistkou sněžným skůtrům na futrálu od violoncella).
  • upraveno 23. května 2012
  • upraveno 23. května 2012
    Právě že Connery jako Bond byl nejlepší :)
  • upraveno 23. května 2012
  • upraveno 24. května 2012
    Tak koukám, že mám jako obvykle několik let zpoždění. X-men je jeden z mála filmů tohoto typu, co se mi líbil, 2ka ještě o něco víc. Když jsem pak viděl tu hrůzu, co udělali z 3ky..
  • upraveno 24. května 2012
  • upraveno 24. května 2012
  • upraveno 24. května 2012
  • upraveno 24. května 2012
  • upraveno 24. května 2012
    Craig je nejbrutálnější 007 v dějinách. Fandím mu. :-)
  • upraveno 24. května 2012
    Stále si stojím za Connerym :D I když Cassino Royal byl supr :) Výbornej záporák, snad nej jaky tam kdy byl :) Ten druhý díl s ním byl už jak zorro/batman.
  • upraveno 24. května 2012
    Craig by Conneryho seřezal propisovačkou. :-)
  • upraveno 24. května 2012
    A Brosmann by na ně shodil satelit jak na Starka :D
  • upraveno 24. května 2012
    Prave sme sa nedavno bavili o tom s kolegami (rocnik 80-83). Nikdo nevedel nazov filmu ani preco si vobec taku blbost pamata, ale vsetci si dokazali nan spomenut. Akoby nieco podprahove...
    Opis filmu: Chalan vosiel do strasidelneho domu a vypadali mu vsetky vlasy. Nejaka babizna mu poradila na ne hnusnu brecku a zacali mu rast vlasy neuveritelnou rychlostou. Niekto potom vyrabal z jeho vlasov kuzelne stetce a tusim to nebolo z jeho vlastnej vole.

    Pamatate si niekto?
  • upraveno 24. května 2012
  • upraveno 24. května 2012
    hej, nazov som si vyhladala uz predtym, ale zaujima ma, ci si ho aj vy pamatate
  • upraveno 25. května 2012
    Hildegarda: Jo, viděla jsem ho v TV. Nezapomenutelný zážitek. :-)
  • upraveno 25. května 2012
    niečo sa mi marí s tými štetcami. robili sa s nimi úžasné obrazy alebo čo a všetci ich chceli....či?
  • upraveno 25. května 2012
    hej, nieco take :), este teraz mam z toho zimomriavky...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 25. května 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. května 2012
    Já z Japonskejch animáků (kromě Vopiču, Přespiču, Napiču a Pikaču) znám vlastně akorát jejich verzi Čaroděje ze země Oz a Posledního jednorožce
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 25. května 2012
    A Včelku Máju :o))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. května 2012
    Pravda, ta vlastně pro Němce taky vznikala v říši vycházejícího Slunce. Jednou Osa vždycky Osa.
  • upraveno 25. května 2012
    Včelka Mája je anime? Já to sledoval na poláku. Tam se Vilík jmenoval Gučo. ;-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. května 2012
    To neni důležitý ale jak tam byl nazpívanej Goťák to je oč tu běží
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.