Hra o trůny 2x08 - Princ ze Zimohradu

upraveno 20. května 2012 v 2. řada
189111314

Komentáře

  • upraveno 22. května 2012
    Tak ona neví, proč přesně ji drží. S Alayayou (nebo jak se jmenovala) Tyrion nespal, s Ross ano. Třeba si myslí, že ji tajně miluje :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. května 2012
    ROFL!
  • upraveno 22. května 2012
    Ja proste nepochopim, proc tam pokazde nedaji jinou devku...boha jeho, vzdyt to neni zas takovy herecky um ty jeji pasaze...
  • upraveno 22. května 2012
    Páč Ros je jako velikonoční vajíčko, najdete jí snad v polovině dílů :D
  • upraveno 22. května 2012
    No právě proto, aby nemuseli pořád představovat nové postavy. Už takhle si všimni, jak je divný, jak se tam najednou zjevil Podrick Payne - žádné představení, ukotvení do budoucna důležité role.
  • upraveno 22. května 2012
    ALek: Tak s tim Podrickem mas pravdu a vlastne mas pravdu ve vsem....kdyz ja zapominam, ze nekdo nezna predlohu
  • upraveno 22. května 2012
    Ross u Pycelleho nebyla (aspoň v téhle serii), to byla ta druhá slečna. Ta, co ji nechal Joffrey tak zmrskat (od Ross). S Alayayou Tyrion nespal, ale měl ji rád/byla mu sympatická, protože mj. byla chytrá a ráda četla (v knize, v seriálu se nevyskytuje).
  • upraveno 22. května 2012
    brbr: kdo se v těch děvkách má vyznat? :-) podle mě měl Tyrion na Alayaye (hernajs, to je ale blbý jméno na skloňování) nejradši její skříň :-))))
  • upraveno 22. května 2012
    brbr: kdo se v těch děvkách má vyznat? :-) podle mě měl Tyrion na Alayaye (hernajs, to je ale blbý jméno na skloňování) nejradši její skříň :-))))
  • upraveno 22. května 2012
    Proste v Kralove pristavisti je malo devek....tvurci serialu by se meli prijet inspirovat do Dubi:-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. května 2012
  • upraveno 22. května 2012
    Ta děvka má jméno! - v prvním dílu 2. série ji Ross oslovuje Daisy. Že holka radši nezůstala hrabat seno v tom Haystackhallu (ať už je to, kde chce) s tou její klikou na kunčafty..
  • upraveno 23. května 2012
    Ten Joffrey je snad v serialu větší zrůda než v knize :) Ale zdá se mi že mlácením prostitutek vynechali scény bití Sansy.
  • upraveno 23. května 2012
    A jak myslíte, že je teď děvkám v KL, kde lidi nemaj ani co žrát, natož aby měly na děvky. Asi jich hodně odešlo a z těch, co zůstaly, je asi jen pár takových, které stojí za to i pro šlechtice...
    A stejně mám pocit, že Ros se s Tyrionem zná líp... :/
  • upraveno 23. května 2012
    Takže včera jsem se podívala na díl podruhý a zmíním jednu věc, kterou jsem napoprvý pochopila jinak (asi nejenom já). Když Talisa Robbovi vypráví tu story o bratrovi a otrokovi, měla jsem za to, že to má ukázat, že to tak trochu jinak šlechtična. Vlastně je tím ale řečeno, že sama za sebe udělala zásadní životní rozhodnutí z vlastní vůle, zatímco Robb je postrkovanej okolnostma a plní povinnosti. No a viděli jsme, jak na to impulzivně zareaguje. To bylo dobře zahraný, scénáristi :)
  • upraveno 23. května 2012
  • upraveno 23. května 2012
    Joffrey je miláček. Sám bych ho obejmul, a zahrnul láskou :D
  • upraveno 23. května 2012
  • upraveno 23. května 2012
    Musíš jej hladit, hladit, až jej vyhladíš :D
  • upraveno 23. května 2012
  • upraveno 23. května 2012
  • upraveno 23. května 2012
    paráda
  • upraveno 23. května 2012
  • upraveno 23. května 2012
  • upraveno 23. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 23. května 2012
    uth: xD Neznášam to slovo, ale... Zabité
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 23. května 2012
  • upraveno 23. května 2012
    Čo myslíš, prečo osm napísal, že to by nebolo dobré? :D Ale tak keď všetko označujeme prvým lsovom :) Ale aj Víchry by šlo, len preklad od wind je vietor :)
  • upraveno 24. května 2012
    Proč se začínají války ? Pro ženskou :D To sakra nemají jinej důvod - lyanna, cersei, ross, jeyne, melissandre, sansa & arya. Líbí se mi styl Greyjoy, ničit, znásilňovat plundrovat :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 24. května 2012
    blackfish - tak mužov tiež znásilňovať nebudú takže zase je v tom ženská :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.