Co zrovna čtete?

upraveno 6. listopadu 2010 v Literatura
12223252728144

Komentáře

  • upraveno 18. května 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. května 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 18. května 2012
    Vůbec. Ač z Moravy, tak mám Prahu ráda :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. května 2012
    Ale vždyť to navrhl světově uznávaný architekt a komu se to nelíbí tak je mentálně zaostalej a nejspíš komunista (jo, i takový argumenty padaly) :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 18. května 2012
    To znám. Pár debat o tom chrchlu jsem četla a sem tam se i zapojila :o))
  • upraveno 18. května 2012
    Mně se chrchel líbil :-( mám ráda, když architektura provokuje. Přijde mi, že je to vícnež jen "barák". Ale většině kamarádů se nelíbil.
  • upraveno 18. května 2012
    To mi připomíná, jak jsem četla od Ayn Rand knížku (v názvu je cosik se studnou, asi to bude v originálu Fountainhead), která byla o zneuznaném architektovi, co chtěl stavět modernu a všichni páprdové mu házeli klacky pod nohy, protože nebyl ochoten ke kompromisu (průčelí v řeckém stylu). Celou knížku jsem si říkala, že ta jeho architektura musí být hrozné betonové kostky, co se mi ani trošku nelíbí, místo abych mu fandila. :-)
  • upraveno 18. května 2012
    To mi mame taku polemiku ohladom SNG a OD (terajsie tesco) v strede mesta
  • upraveno 19. května 2012
    Práve som v hostine už poniekoľký krát narazil na Vrabčákov... mohli by ste mi povedať kto to je, pripadajú mi ako križiaci....
  • upraveno 19. května 2012
    erik1131: Odraní, uhalekaní náboženští fanatici. "Lůza" vystrašená a unavená válkou svých pánů, obracející se v těžkých časech na víru, "kněze" a kazatele z lidu (tj. další vrabčáky).
  • upraveno 19. května 2012
    erik1131: Něco jako u nás voliči komunistů, socanů, sládkovců, Dělnický strany a podobnejch partají.
  • upraveno 19. května 2012
    Házet Sládka do jednoho pytle s Dělnickou stranou...fujtajxl.
  • upraveno 19. května 2012
    Já zrovna čtu Dóm řetězů od Eriksona. Bohužel mě celá sága nějak oproti Martinovi nezaujala. Možná tím, že se to někdy strašně moc táhne. Jinak jsem četl povídky od Lovecrafta (úžasné) a uvažuji, že přečtu Nekroskop. Skvělá kniha je také Sillmarilion od Tolkiena. Jakou knihu byste mi doporučili vy?
  • upraveno 19. května 2012
  • upraveno 19. května 2012
    Koupil jsem si od Eriksona Prach snů a zatím jsem trochu zmaten. Je zde příliš mnoho postav, které si už pořádně nepamatuji:-)
  • upraveno 19. května 2012
  • upraveno 19. května 2012
  • upraveno 19. května 2012
    Erik: Musel bych si přečíst předchozích osm dílů, abych byl pořádně v obraze:-) Počkám na desátý a pak to dám v zátahu:-)
  • upraveno 19. května 2012
    Spíš bych chtěl něco co má skvělý příběh
  • upraveno 20. května 2012
  • upraveno 20. května 2012
    überkiller: Spíš bych řek, že mnohem ošklivější ode mě je házet do jednoho pytle sociální demokraty s Dělnickou stranou. Ale přesto do jednoho pytle s nápisem "lůza" patří.
  • upraveno 20. května 2012
  • upraveno 20. května 2012
  • upraveno 20. května 2012
    Nebo zkus něco úplně mimo fantasy, tam to není tak předvídatelné.
  • upraveno 20. května 2012
    Zaklínače mám taky přečteného :D
  • upraveno 20. května 2012
  • upraveno 21. května 2012
  • upraveno 21. května 2012
    Nicméně je potřeba říct, že Kladivo je velmi depresivní kniha...
  • upraveno 21. května 2012
  • upraveno 21. května 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.