Hlasování pro dámy
Milé dámy, slečny i panny ctnostné,
poněvadž chlapi již mají svůj kamrlík pro hlasování o největší koc v sáze, nadešel čas, abychom i my ohodnotily mužské osazenstvo příběhu Ice & fire.
Hodnotíme zde postavy knižní a né herce (pakliže neodpovídají dokonale popisu předlohy).
Napište komu dáváte přednost a proč, kdo Vás okouzlil a nebo naopak - s kým ani za zlaté prase v alobalu :-)
Klidně to rozdělujte na "partner pro život", "chlap na jedno vášnivé použití" , "ideální otec Vašich potomků"......jestli se všechno toto snoubí v jediném - Vaše štěstí :-)
Tak do toho ....
poněvadž chlapi již mají svůj kamrlík pro hlasování o největší koc v sáze, nadešel čas, abychom i my ohodnotily mužské osazenstvo příběhu Ice & fire.
Hodnotíme zde postavy knižní a né herce (pakliže neodpovídají dokonale popisu předlohy).
Napište komu dáváte přednost a proč, kdo Vás okouzlil a nebo naopak - s kým ani za zlaté prase v alobalu :-)
Klidně to rozdělujte na "partner pro život", "chlap na jedno vášnivé použití" , "ideální otec Vašich potomků"......jestli se všechno toto snoubí v jediném - Vaše štěstí :-)
Tak do toho ....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Ale skôr to bude v tej plastike než v hladovke - chirurgia dnes dokáže spraviť z komára somára :)
K původnímu tématu bych podotkl snad jen to, že když má někdo úspěchy u žen, nemusí být nutně pěkný. Jsou i jiné kvality, které dívky u mužů oceňují. A to je zřejmě Theonův případ. Že? (twisted evil) :-)
Kto by bol parťák do dažďa- Robb, Tyrion
Já se u "zlých mužů" prostě neumím oprostit od toho, že to jsou zákeřní bastardi. Kdybych nebya šťastně vdaná a měla zálibu v jednorázovkác, tak by s nimi mohla být asi zábava, ale jinak to jsou chladnokrevní vrazi bez dobrých vlastností, což mi prostě nějak neimponuje.