nevada, takže už dopozerané? som sa trochu stratil.... naposledy sme tuším riešili, že ideš do finále.
celkovo musím povedať, že trošku to bolo slabšie, nefungovala mi tak dobre hlavná dejová niť. postavy veľmi zaujímavé, rylan stále super, ale trochu stratený. (najmä keď spával v tom bare, to mi prišlo tak trochu vytrhnuté z kontextu, ako keby bol na výlete alebo čo)
tiež mi bolo trochu ľúto, že hlavný "bad gay" trochu vyšumel. mal nástup v štyle Chigurha (no country), ale skončil ako slaboch, podobne Limehouse sa skôr iba naznačoval.
pre mňa najslabšia séria, ale stále samozrejme veľmi fajn. súhlas s Artom. možno by to chcelo trochu viac, aby sa zaiskrilo medzi nimi. zdá sa mi, že si odložili z prvého dielu tému tých špinavých peňazí, možno práve to vytiahnu na túto tému. Limehouse sa mi presne páčil preto, že si pozrel svoje, v tomto mal byť trochu ako Mags... no uvidíme... winona - úplny súhlas
Myslíš ty peníze co ve druhé sérii Winona ukradla? To je asi uzavřené. Zdrhl s nimi ten agent, co hlídal depozitář, takže jejich zmizení Raylanovi pomohlo. Art ví, že je tam R. vracel. Nebo něco jiného?
já vim, heade, ale halt se mu síš spokojit s tím, že ne všechny seriály budou dosahovat kvalit Hry a v tom mezidobí je třeba na něco koukat. A náhodou ve finálovém dílu ukázali, že umí amputovat ruce ještě efektněji než ve Hře :-)
Náhodou Justified je super. Dej mu šanci :) Suché hlášky, drsný humor, dusivá atmosféra vidlákova, žádní napomádovaní frajeři, ale věrohodné postavy. Ani hlavní hrdina není neporazitelný superman, ale jen člověk z masa a kostí, který občas dostane přes hubu, občas se nechá přichytit na švestkách, občas má prostě jen kliku a občas se zachová jako blbec, i když jím není. Zdaleka ne tolik akce, jak by se mohlo zdát. A ty rodinné vztahy! A ve druhé sérii je nejlepší pěší honička, jakou jsem kdy viděla :o))
Ben Nevis: Přesně moje slova. Kupodivu by mi konec téhle série přišel jako dobrý konec celkově. Nechápu, proč to musí dál natahovat. (OK, chápu- sledovanost a prachy... :( )
MU: Něčeho takového se právě bojím - ikdyž dívat se na Rampelníka a Klouboučníka bych asi vydržela (oba hrají skvěle). Hlavně aby to nedopadlo jako LOST (po 3 sezonach jsem se na to vybodla a loni to sjela po letech všechno naráz a po posledním díle mi zbylo jedno velké WTF) :)
Zrovna Kloboučník mi leze na nervy (i když zahraný je dobře). Předloni jsem si zamilovala toho Deppova z Burtonovy Alenky a jiní se mi prostě (tolik) nelíbí. :) S Rampelníkem souhlasím, a přihodila bych ještě Storybroockou Reginu.
V seriálech do manželství nikdy žádný vztah nedojde. Naopak, pokud nějaké manželství už existuje, tak ho rozvedou. Takže na druhou sezónu čekám, že Charming a Snow ("you know nothing, Snow") se zase rozhádají a každých 5 dílů budou na FB měnit status. August se bude dvořit Emmě, ale jí přijde moc dřevěný, takže tady se bude měnit status co deset dílů. :-)
Náhodou Howard a Bernaddete se vzali...ovšem jestli to vydrží je otázka a jak to chtějí patlat dál nevím :-) Rozhodně mne to velmi překvapilo právě proto, že v seriálech z toho na poslední chvíli sejde:-)
Komentáře
celkovo musím povedať, že trošku to bolo slabšie, nefungovala mi tak dobre hlavná dejová niť. postavy veľmi zaujímavé, rylan stále super, ale trochu stratený. (najmä keď spával v tom bare, to mi prišlo tak trochu vytrhnuté z kontextu, ako keby bol na výlete alebo čo)
tiež mi bolo trochu ľúto, že hlavný "bad gay" trochu vyšumel. mal nástup v štyle Chigurha (no country), ale skončil ako slaboch, podobne Limehouse sa skôr iba naznačoval.
zdá sa mi, že si odložili z prvého dielu tému tých špinavých peňazí, možno práve to vytiahnu na túto tému.
Limehouse sa mi presne páčil preto, že si pozrel svoje, v tomto mal byť trochu ako Mags... no uvidíme...
winona - úplny súhlas
Nebo něco jiného?
Suché hlášky, drsný humor, dusivá atmosféra vidlákova, žádní napomádovaní frajeři, ale věrohodné postavy. Ani hlavní hrdina není neporazitelný superman, ale jen člověk z masa a kostí, který občas dostane přes hubu, občas se nechá přichytit na švestkách, občas má prostě jen kliku a občas se zachová jako blbec, i když jím není. Zdaleka ne tolik akce, jak by se mohlo zdát. A ty rodinné vztahy!
A ve druhé sérii je nejlepší pěší honička, jakou jsem kdy viděla :o))
S Rampelníkem souhlasím, a přihodila bych ještě Storybroockou Reginu.
August se bude dvořit Emmě, ale jí přijde moc dřevěný, takže tady se bude měnit status co deset dílů. :-)