Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
13233353738581

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. května 2012
    Chmur: Já díky JJ vím, co je pravá Americká žvejka!
  • upraveno 8. května 2012
    Já se těším na rozhovor s každým sportovcem...je to neskutečná psina :-)) Nebo taky na komentáře - třeba Záruba má někdy takové hefty...při ČRxŠvédi jsem ke konci řvala smíchem :-D
  • upraveno 8. května 2012
    Co je prvá česká žvejka zas vím díky Vláďovi Růžičkovi:-)
    Nejradši mám, když si moderátoři nevypnou mikrofony:-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. května 2012
    Chmur: Ten žvejká nějaký netradičné, ne? Skořicový?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. května 2012
    Musíme hrát ze zajištěné obrany a vyrážet do smrtících brejků :)
    Ono taky co na ty otázky odpovídat.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. května 2012
    flanker.27: Já jsem ochotná pominout obsah rozhovorů, ale jejich forma je často děsivá.
  • upraveno 8. května 2012
    Sportovcům snad specielně pokládají tak stupidní otázky "Proč myslíte, že jste prohráli?" nebo ještě lepší "Myslíte, že vyhrajete?" :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. května 2012
    Můj "kamarád" (člověk, kterého znám) jednou pronesl geniální větu, která mi podrazila kolena: "Kdybychom jeli rychlejc, mohli jsme to vyhrát" :D:D:D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 8. května 2012
    Mě vyšel Greyjoy. :)
  • upraveno 8. května 2012
    No bodejť :-)) Kdyby jeli rychleji než soupeři, tak dozajista :-)) To je taky jak od Záruby :-) Kdybychom neprohráli, tak bychom určitě vyhráli!
  • upraveno 8. května 2012
  • upraveno 8. května 2012
    Tak určitě
  • upraveno 8. května 2012
    Jak říkám...
  • upraveno 8. května 2012
    Já myslím, že k Temelínu se ti kompetentně vyjádří Ugla :-) Mi vrásky nedělá...
    A voda je pro všechny a zadarmo, Trautenberku! - To by mělo být logo všech firem s balenou vodou :-p
  • upraveno 8. května 2012
  • upraveno 8. května 2012
  • upraveno 8. května 2012
  • upraveno 9. května 2012
    Musím se Jarle pochválit, byl jsem povýšen :D
  • upraveno 9. května 2012
  • upraveno 9. května 2012
  • upraveno 9. května 2012
  • upraveno 11. května 2012
    Jsou tady někde fan povídky někoho z místních ? Jestli ano - mohl by mi někdo znalý poradit kudy k nim ? :-) Dík
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 11. května 2012
    Kdysi něco psal Léto, ale kde to je... ?
    Snad abysme něco napsali, mohlo by se to vyhodnotit, pozitivně konstruktivně zkritizovat a vítězka by vyhrála večer s Alekem :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 11. května 2012
    Vítězka? A co by vyhrál vítěz?
  • upraveno 11. května 2012
    Večer s Arianem :-)


    No dalo by so to vyhlásit třeba jako drabble na téma - krátký literární útvarek třeba o situacích v knihách zmíněných, ale nepopsaných - třeba jak vypadalo "vyhoštění Joraha ze Západozemí" - všichni víme, že se to stalo,a le dokud to v knize nebude přesně, tak je to volné pole působnosti, jak tu naznačovala třeba Miss Utahraptor, že se do toho vložily Mormontice s řemdihama a sudlicema :-)
    Třeba něco na tento způsob....


    (omlouvám se za 1000x "třeba")
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 11. května 2012
    Já bych asi potřeboval volný téma, abych se nezaplet ve jménech a událostech :)
  • upraveno 11. května 2012
    Však klidně - naprosto alternativní děj :-) Jak šla Krisa z jiné dimenze svádět Jona a omylem vlezla do pokoje Theonovi :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 11. května 2012
    To zní jako ještě zajímavější alternativní příběh než Poslední pán prstenu (kterou mám radši ne Tolkiena, nechť jsou Valar milosrdní). :)
  • upraveno 12. května 2012
    A co když vyhraji já?? :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. května 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.