Sportovní aktivity a podobné vylomeniny

upraveno 30. dubna 2012 v Rozličný pokec
Vzhledem k tomu, že místní Spolek přátel železa (AshaG, flanker.27, Krisa a příležitostně i já ;-) off-topicuje chvíli tu a chvíli zas jinde, zkouším tímto vytvořit topic věnovaný rozličným sportům, které sami aktivně provozujete/provozovali jste - ne nutně na soutěžní úrovni. Pro jistotu zdůrazňuju, že do toho nepatří pití piva na rekord, sledování fotbalu v TV, ani další bohaprosté* činnosti, které si někteří pletou se sportem.
*dovolávání se ho/jich k získání relevantnosti nestačí.
2456717

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. května 2012
    flanker.27: FUJ! Závaží je nejhorší věc na sílícím světě. Máme na loděnici tak dlouhý popruh (nebo já mám tak krátké nohy), že se mne při shybech vždycky mlátilo do kotníků, bleh!
  • upraveno 1. května 2012
    Jj, ty děláme taky, na rozcvičení. Kdysi jsem to zkoušel dělat i se zátěží, což sice považuji za jeden z nejlepších cviků na triceps vůbec, ale musel by mít každý vlastní řetěz a ne ho neustále rozvazovat a půjčovat si ho.. Na druhou stranu s flankerem cvičíme každý něco trochu jiného, takže bych se mohl poptat, zda ten erární řetěz ještě mají a zas to po letech zkusit pořádně.

    "Neškubat" je samozřejmě důležité, bez toho jsou ty přítahy naprd, člověk si pak pomáhá vším možným. Mně to zas občas "padá z rukou", neb předtím jedu shyby a přítahy obouruč.

    Jenom jeden, Kriso? Je to hodně asymetrická zátěž? Předpokládám, že kajak myslíš s dvojpádlem..
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. května 2012
    Ugla: Jo, na kajaku pádlujem na obě strany. My máme takový závaží, který si dáš jako pásek kolem pasu a mezi nohama máš závaží (uprostřed, takže symetrická zátěž) :).
    Na padání z rukou jsme měli takový udělátor - pásek kolem ruky a na něm háček (silný, placatý), za který se činka zahákne.
  • upraveno 1. května 2012
    Basket - kdysi závodně , tenis od pěti let - na antuce, ping pong, squash :-)

    Přemýšlím o zapsání se do Vysokoškolské ligy a to v kategorii tenis... Má s tou Vš ligou někdo zkušenosti? :-)
  • upraveno 1. května 2012
    @Krisa: já narážel na ten "mrzáckej loket". I když u tebe bych se ani nedivil, kdybys ho měla špatnej z něčeho naprosto nesouvisejícího..
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. května 2012
    Ugla: Jo aha:). Uhádl jsi, mám ho špatnej z něčeho naprosto nesouvisejícího, ale zas si můžu zpívat "Mám jednu ruju dkouhou" (více by se hodilo krátkou, protože po vykloubení loktu a urvání vazů nepropnu ruku v lokti) :D
    A zjistila jsem, že nejlepší rehabilitace na nenatáhlej loket je přítah (jednoruční i obouruční) a shyby, to se ta ruka pak natáhne klidně i o centimetry (třeba 2-3) :D:D:D
  • upraveno 1. května 2012
    fotbal - od druhé třídy doteď

    furt mě to baví, i když už ne primárně jako sport, ale považuju to za společenskou událost
  • upraveno 1. května 2012
    Krisa napsal(a):

    flanker.27: Masochisto! :) Já mám s klencáky problém, protože jsem těžší, než aby se mi děllay dobře a navíc mám mrzáckej loket, takže to je tuplované peklo :)



    já mám 110 kg, , na sebe si ještě naložím kouli 25 kg, a jedu kásných 10 hlubokých opakování kliků na bradlech ... žádné výmluvy ;) prostě jeď. Si přeci muž nožní hlídky, takhle by tě mohli dostat Jiní ...
  • upraveno 1. května 2012
    No to teda koukám. Dodnes to tu vypadalo jako spolek přátel fantasy a on je to minimálně svaz olympioniků, vzpěračů a kulturistů :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. května 2012
    Skjór Sigursson...: Právě jsem se rozbrečela :D:D:D
  • upraveno 1. května 2012
    Jo ty si slečna :) na zdi potřebujeme i kopinice, lukostřelce ;)

    Asha, když jsem na tréninku, tak si často vybavuji pasáže z knihy Obrozhoubu, Pulrukého, oba Mormonty, Noye, Býka, atd atd atd. Vlastně díky Písni jsem se vrátil ke sportu :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. května 2012
    AshaG napsal(a):

    No to teda koukám. Dodnes to tu vypadalo jako spolek přátel fantasy a on je to minimálně svaz olympioniků, vzpěračů a kulturistů :)

    Kdepak. Mym hlavnim cílem chození do posilovny a běhání je zůstat v trochu použitelný formě navzdory velmi sedavému kancelářskému zaměstnání.
  • upraveno 1. května 2012
    Skjór: Tak to mě nenapadlo. Jakože kdybych si vybavila třeba Joffa, tak bych dávala na bicák víc? :)
    flanker: Nápodobně :))
  • upraveno 2. května 2012
    Joffa si vybavuji jen jak mu prochází meč břichem :D biceps vubec necvicim, ten se procvici u zakladnich cviků :)
  • upraveno 2. května 2012
    pár let se pokouším o běhání...

    ve škole jsem zkusil sportovní šerm a doufám, že moje v§ůle bude dost silná na to, abych se k tomu o prázdninách vrátil...
  • upraveno 2. května 2012
    Ugla: No bohužel při volejbale, ale myslím že jsem tomu dopomohla já sama svou blbostí :)
  • upraveno 2. května 2012
    Z volejbalu (přesněji z bagru) mě bolí předloktí, nechápu ten sport :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 2. května 2012
    AshaG: Já zas pravidelně při hraní prsty (pinknutí nahorů - neznám odborný název) pravidelně zapomenu zpevnit prsty a ty se mi krásně prolomí na druhou stranu, než by měly :D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 2. května 2012
    Dám ti radu. Nestrkej prsty kam nemáš. ;-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 2. května 2012
    Montezuma3: Já nechtěla, ale vysvětluj to učitelce (profesorce) TV na střední škole :)
  • upraveno 2. května 2012
    AshaG: jo a ještě víc to bolí, když máš zápěstí prokouslé od čokla a vybíráš úder bagrem (ano, tak velký byl můj zápal pro okresní přebor starších dorostenek :-)
  • upraveno 2. května 2012
    Já mám zápal pro jakýkoliv okresní přebor :)
  • upraveno 8. května 2012
    Jarla napsal(a):

    Nooo petanque je spíše hra než sport ,ale je to pro každého mladého, starého, muže, ženy, děti, střízlivé i podroušené, k posezení i deadmatch - mám pro to slabost :-)

    A tohle taky děláte? :-)
  • upraveno 8. května 2012
    heavy_head napsal(a):

    Jarla napsal(a):

    Nooo petanque je spíše hra než sport ,ale je to pro každého mladého, starého, muže, ženy, děti, střízlivé i podroušené, k posezení i deadmatch - mám pro to slabost :-)

    A tohle taky děláte? :-)
    V takových davech nikolivěk :-)) Ani se u toho tak nerozčilujeme jako Belmondo :-D
  • upraveno 8. května 2012
    Belmondo?
  • upraveno 8. května 2012
    Jasně. Tys ho v tom davu nezahlédl? :-)
  • upraveno 8. května 2012
    Kouknu se ještě jednou, projížděl jsem to dost rychle
  • upraveno 8. května 2012
    Narážela jsem na jinou francouzskou komedii, kde zase hrál petanque Belmondo a děsně se u toho rozčiloval :-) heavy_head - zlomyslNITZE
  • upraveno 8. května 2012
    Chmur: Podívej se pořádně na tu druhou půlku, bez toho zvuku. Pak dej vědět. ;-)
  • upraveno 8. května 2012
    Jarla - píše se to Nice. Alek ví. ;-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.