Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
12526283031581

Komentáře

  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 3. května 2012
    Krisa: Já to samozřejmě posuzovat moc nemůžu. Žádného muslima neznám a s žádným jsem nikdy neměl problém. V zásadě však s autorkou souhlasím -- především s tou částí respektování cizí kultury. Pokud se někdo nedokáže přizpůsobit (což je něco jako: "jenom naše víra je správná a ostatní o tom samém musíme přesvědčit"), tak v takové zemi nemá co dělat. Já jsem ateista a nikomu svoje zvyky a názory nevnucuju (jak by řekl Radek Hulán "já nikomu jeho špatný názor neberu" :D).
  • upraveno 3. května 2012
  • upraveno 3. května 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 3. května 2012
    paul-cz: Tato myšlenka je v pořádku (respektování), ovšem "vtipné příklady" jsou již velmi sporné a bez udání zdroje mohou vyvolávat něco, co nebylo vůbec myšleno.
    Já mám obecně problém s generalizací minorit, subkultur, ale i majorit. Chápu, že statistiky mohou hovořit o velkém výskytu nějakého jevu u nějaké skupiny, ale prostě se mi nelíbí automatické házení jevu na všechny členy té skupiny. Já mám zkušenost s člověkem, který pochází z muslimského státu (sice je prý nevěřící, ale nidky to tam nemohl dát moc najevo) a je to sociálně a kulturně stejně vyspělý člověk jako já (a dokonce i víc), jen je holt trochu "opálenější", což ho automaticky hodilo k vyvrhelům a budižkničemům, a to i v očích policie (chyběl mu 1 semestr do konce VŠ, než musel utéci, takže žádný flákač a darmožrout to není).
  • upraveno 3. května 2012
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 3. května 2012
  • upraveno 4. května 2012
    O nefunkční policii jsem se přesvědčila před třemi týdny.....vymlátili zadní okno a vybrali auto během tří minut (vyběhnutí a seběhnutí jednoho patra) - voláme policii "oni nemají čas, ale můžete se dostavit".....ve vedlejší dědině kontrolují jestli mají lidi zapnuté světla!!!!....nadala jsem jim jak svini do koryta, že jestli někdo cekne o tom, že mám děcko na klíně na předním sedadle, tak mu do čuně narvu hrst toho vymláceného skla ze zadní sedačky....výslech na stanici jsem neabsolvovala, protože pod mým velením by to netrvalo 5 a půl hodiny!!! a to taky bylo vše, co udělali. Tak jsme zjistili, že z kreditky zkoušeli vybírat o 27 minut později v havířově - jsou tam kamery, my všechno zjistíme - dojdeme s tím na policajty a ti nám řekli, že to je mimo jejich okrsek a tak s tím nic neudělají a když se našly doklady a prázdná peněženka v ostravě, tak z toho zas nemohli sejmout otisky a porovnat s databází, protože na to nemají techniku!!! Měli kamerový záznam a otisky - co chtěli víc?! Ale neudělali naprosto nic, jen tam smutně přešlapovali a vypočítávali, co všechno nemůžou! A pak nám řekli, že jsme vlastně ujeli z místa činu! A to, že to bylo na jejich výslovné nařízení "dostavte se" to jaksi nedokázali pochopit, že je v rozporu! K čemu přesně je taková policie? Aby sepisovali statistiku kriminality?
  • upraveno 4. května 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 4. května 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. května 2012
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 4. května 2012
    Krisa: Asi to moc dobře nechápu, ale co je na tom si na MS vyměnit dres s Ruským sportovcem? respektive by mě zajímalo z čeho byl obviněný. A kdy se to stalo?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. května 2012
    Krisa: Co? Kdo? Komu? Jsem stejně zmatený jako paul-cz.
  • upraveno 4. května 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 4. května 2012
  • upraveno 4. května 2012
  • upraveno 4. května 2012
    S policií je to jako s doktorem. Pokud neznáš někoho uvnitř, zbydou ti buď oči pro pláč, nebo nutnost čekat.

    Ale fakt že jsou ofrklý, naši spoluobčané, je to, že si dovolili s nožem v ruce přepadnou moji spolubydlící.

    Leč chlapci narazili. Major Vojenské Policie s backgroudem v 6. brigádě a SOG věděla jak správně užít hrubé omítky.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. května 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 4. května 2012
    Jo, pomoc Policie jsme se jednou s kamarádkou taky snažily získat... Šly jsme v noci (po půlnoci, ne nějaká šílená hodina) z hospody z náměstí. Z jednoho baru vypadla (doslova) holka, která byla totálně na šrot, nedokázala ani pořádně jít na obřích podpatcích. Za ní vyšel pár (asijati) a začal ji někam táhnout (nepřeháním, táhli jí za triko). Tak jsme s kamarádkou naběhly a ptaly se jich, jestli jí znaj a co s ní chtějí dělat, oni se začali vykecávat, že jí neznaj a že se jim v hospodě ožrala a oni ji tam nechtějí. Tak jsme jí od nich "vzaly" a řešily co dál. Usoudily jsme, že zavoláme policajty, ať se jí podívají na doklady a odvezou ji domů (nebo na záchytku nebo prostě s ní něco udělají). Když přijeli, tak zjistili, kde bydlí (byla dost z daleka, neměly jsme se tam jak dostat) a že jí je nad 18. Řekly nám, že když je jí nad 18, tak s tim nemůžou nic dělat, nastoupili a odjeli. Začly jsme řešit, co s tím a nakonec se tam přiřítil její kamarád (podle občanky jsme si zkontrolovaly, že ví, jak se jmenuje a kde bydlí a oba měli na sebe číslo v telefonu) a společně s ním jsme jí sehnali taxík a poslali domů. Pak jsem si dost vyčítala, že jsem nejela s ní, protože sice se snad opravdu znali, ale stejně... V tu chvíli jsme fakt nevěděly, co jinýho dělat. Navíc pak nebyla nikde zpráva, že by se v HK stala nějaká vražda, tak to dopadlo snad dobře. Taky mě zarazilo, kolik lidí nás pozorovalo po celou dobu, ale nehlo ani brvou...
  • upraveno 4. května 2012
    Tak to u nás jednou v noci zvonil policajt (asi městský), že brácha je na šrot na zastávce a máme ho odvézt domů. Kontakt získal tak, že bráchovi zvonil mobil, a tak ho policajti vzali (matka se o něj strachovala, snažila se mu dovolat a ten ožřala to nebral).
    Chápu, že to není jejich starost postarat se o opilé občany, ať se v pořádku dostanou domů. No alespoň že zvedli ten mobil, taky ho (bráchu) tam mohli nechat ležet bez povšimnutí pro radost okrádajících spoluobčanů.
  • upraveno 4. května 2012
    Policie je v katastrofálním stavu a kriminalita bují tak, že je víc než přebujelá....rozumné humanitní řešení není, takže se ještě chvilku počká a pak chca nechca to přijde....možná se to spláchne dohromady s tou "selskou bouří" spojenou s tradiční defenestrací - těžko říct, každopádně přesně k tomu to spěje, že lidi vezmou spravedlnost do vlastních rukou a svědkové nebudou, protože nikdo nic neviděl ani neslyšel a kdybych já viděla, jak ten karviňák onehdá "trefil do černého" kuší, když mu potřetí vykrádali z posilovny "nepotřebné" železo, tak taky nevidím a ještě mu dosvědčím, že byl se mnou v posteli.... na obranu své rodiny a majetku(zajištění rodiny) neznám pojem "nepřiměřená obrana".
  • upraveno 4. května 2012
    Tak nám umřel. Že prý šel sbírat volně ložené železo (na cizí pozemek).

    A "legolas" dostane katr za těžké ublížení na zdraví s následkem smrti.
  • upraveno 4. května 2012
    Prý až 16 naprosto nezasloužených let. Je mimo mé chápání, že člověk nemůže bránit svůj majetek, zvlášť, když ho předtím ti samí vykradli 3x! Jak je toto možné ?! flankere - Ty jsi právník - promluv, jak je možný takový zákon?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. května 2012
  • upraveno 4. května 2012
    Adam Yauch Dead: Beastie Boys' MCA Dies After Battling Cancer
  • upraveno 4. května 2012
    Kdysi jsem tu viděla skvělé téma s "citáty pro jednotlivé postavy a rody". Byl to hodně vtipné téma ve stylu "Ohm - čím je dívka lehčí, tím menší odpor" atd. Ale už ho nemůžu najít :/ Nevíte někdo, kde je?
  • upraveno 4. května 2012
  • upraveno 4. května 2012
    svoa00: Díky! :)
  • upraveno 4. května 2012
    Kolikokoli: De nada, hombre! :D
  • upraveno 7. května 2012
    flankere - odpovídáš jako právník - především na něco úplně jiného :-D Já se ptám, proč je možné, že člověk doslova nesmí bránit svůj majetek, zdraví, rodinu jakýmkoliv způsobem!!! Když mi třeba nějaký kretén přejel mého milovaného psa (nebudu popisovat situaci - vina byla jen na řidiči - auto tam nemělo ani co dělat), tak kdybych ho dostala do pařátů, tak ho na místě v afektu zabiju - a to myslím smrtelně vážně. V afektu jsem zatraceně nebezpečná. Stejně tak jsem schopná a nanejvýš ochotna co nejefektivněji zlikvidovat kohokoliv, kdo by ohrožoval mou rodinu jakýmkoliv způsobem. Je mi jedno jestli je ozbrojen nebo ne. Když mi někdo vleze do baráku tak likviduji a to co nejrychleji a nejefektivněji - co já vím jestli je sám a neozbrojen a nebo je jich víc a neozbrojen je ten první ....co to je za blbost. I kdybych ho načapala třeba ve sklepě, že krade, tak ho umlátím ocelovou tyčí jen pro tu jistotu, že už to neudělá! Nikdo ho tam nepustil, nikdo mu nedovolil krást - jen zákony této republiky to beztrestně umožňují! Kdyby zákon stanovil sekání rukou zlodějům, tak zavolám policii, ale takhle ne! Vždyť by ho pustili, že ještě nic neodnesl, tudíž mi žádná škoda nevznikla! Vždyť tenhle stát trestá jen okradené a oběti!
  • upraveno 7. května 2012
    To říkám pořád, že zákony jsou na buzeraci těch slušných, protože kriminální povahy si z něj stejně nic nedělají. Dostanou se do vězení? No bóže, stejně jejich život nemá na svobodě žádný smysl.
    Na divoké povahy typické pro Romy platí jenom násilí (stejně jako na některé nezvladatelné děti), z vězení strach mít nebudou.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.