Krisa: dík. pustila jsem si ho včera, ale už jsem byla nějaká znavená životem, tak jsem v tom trochu plavala. souhlasím, že se začínají zlepšovat, to asi aby nás nalákali na další serii.
Justified 3x11 - Michael Ironside a Adam Arkin? Fíha, se rozjeli. A jak to kromě začátku bylo skoro nudné, tak se to postupně zvrhlo v celkem humornou záležitost a se zajímavým koncem :) Rozhovory mezi Raylanem a Artem miluju.
Koukal jsem na dva díly Touch a stačilo mi to. Fanoušek Sutherlanda nejsem a hlavně mě vůbec nezaujal koncept seriálu. Působí to na mě jako něco, co lze lehce natahovat do více a více epizod. Nezaujalo mě ani Awake. Námět sice zajímavý, ale zpracování tuctové.
Opakem je Magic City, které si nenechám ujít. Pěkný vizuál, celkově dobře zpracované, zajímavé herecké obsazení. Po třech dílech můžu doporučit.
Zábava bude i přes léto - 17.7. začínají Suits a 18.8. Boss.
edit: OUAT - jak už jsem tady zmiňoval, je to strašně emerický. Takovej jejich typickej seriálovej produkt. Malej otravnej kluk, otravná blondýna a všechno strašně předvídatelný. Udělat to temnější, jó, to by bylo jiný kafe.
Komentáře
(Ty ses ptala na první část té věty a já myslel, že na tu druhou.)
Nezaujalo mě ani Awake. Námět sice zajímavý, ale zpracování tuctové.
Opakem je Magic City, které si nenechám ujít. Pěkný vizuál, celkově dobře zpracované, zajímavé herecké obsazení. Po třech dílech můžu doporučit.
Zábava bude i přes léto - 17.7. začínají Suits a 18.8. Boss.
edit: OUAT - jak už jsem tady zmiňoval, je to strašně emerický. Takovej jejich typickej seriálovej produkt. Malej otravnej kluk, otravná blondýna a všechno strašně předvídatelný. Udělat to temnější, jó, to by bylo jiný kafe.