TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
13637394142362

Komentáře

  • upraveno 26. dubna 2012
    no joo, byla to trochu slaďárna, ale tak zlý to nebylo, řekl bych. Mně to dojem ze série nezkazilo.
  • upraveno 26. dubna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. dubna 2012
    Jo, lady Olenna jak vyšitá :)
  • upraveno 26. dubna 2012
    brbr: Poslední díl jsem ještě neviděl, ale válí se mi na externím HDD! ;-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
    Krisa: dík. pustila jsem si ho včera, ale už jsem byla nějaká znavená životem, tak jsem v tom trochu plavala. souhlasím, že se začínají zlepšovat, to asi aby nás nalákali na další serii.
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
    Jo tak, už vím, jak jsi to myslela. :-)
    (Ty ses ptala na první část té věty a já myslel, že na tu druhou.)
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
    Nevím, proč to spoileruju, stejně se tady na to dívají maximálně tři lidi. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 26. dubna 2012
    Justified 3x11 - Michael Ironside a Adam Arkin? Fíha, se rozjeli. A jak to kromě začátku bylo skoro nudné, tak se to postupně zvrhlo v celkem humornou záležitost a se zajímavým koncem :) Rozhovory mezi Raylanem a Artem miluju.

  • upraveno 26. dubna 2012
    Pojď se bavit radši o OUAT. :-)
  • upraveno 26. dubna 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
    Důvod? :-)
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
    Koukal jsem na dva díly Touch a stačilo mi to. Fanoušek Sutherlanda nejsem a hlavně mě vůbec nezaujal koncept seriálu. Působí to na mě jako něco, co lze lehce natahovat do více a více epizod.
    Nezaujalo mě ani Awake. Námět sice zajímavý, ale zpracování tuctové.

    Opakem je Magic City, které si nenechám ujít. Pěkný vizuál, celkově dobře zpracované, zajímavé herecké obsazení. Po třech dílech můžu doporučit.

    Zábava bude i přes léto - 17.7. začínají Suits a 18.8. Boss.

    edit: OUAT - jak už jsem tady zmiňoval, je to strašně emerický. Takovej jejich typickej seriálovej produkt. Malej otravnej kluk, otravná blondýna a všechno strašně předvídatelný. Udělat to temnější, jó, to by bylo jiný kafe.
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
  • upraveno 26. dubna 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 27. dubna 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.