Zpoveď revoluční generace

upraveno 29. března 2012 v Rozličný pokec
Protože mě někteří obvinili z vytvoření velkého off topicu, pokouším se založit nové téma. Jde o reakci na tento článek Zpoveď revoluční generace . Za sebe mohu říci, že tak 95% věcí mě také potkalo. Jak jste na tom vy?
124

Komentáře

  • upraveno 15. dubna 2012
    Krisa, no ono StM je mnohem starší než UH, na druhou stranu byly jistá období za vlády jedné strany, kdy byla StM a Kunovice integrovaná k UH :) Jinak Krab tam jsem byl jednou a STBar taktéž. Zato Mír, Kača, Vašek, v StM Rudý a spol. :) Ale zpátky k tématu a od hospod. Ps. možná dotyčné znám. Kdyžtak SZ.
  • upraveno 21. dubna 2012
    J0 Wolfštain :-D To byla fantastická hra :-D
    A kdo si ji chce zahrát - tu ji najde zdarma na netu
    http://www.retrogames.cz/
    A s ní i všechny další bezva hry jako Worms 1, Transport Tycoon, Tetris a zkrátka tu naši prehistorii hratelnosti :-D
  • upraveno 21. dubna 2012
    ¨Ne Wolfštain ne! :-D Jako malému mě to nevadilo, když jsem ho hrál přes emulátor na střední tak mě z té hry bylo zle /jako je výborná, ale dělali se mi nějak divně mžitky před očima, bolest hlavy/ z toho, že počítač už byl na hru moc výkonný. Nicméně i tak jsem překonal zdravotní potíže a propařil pár dnů u ní. Ale když už jsme u té prehistorie já jsem na 286 žral Sim City 1 a pak na 486 DX2 HOMAM I.
  • upraveno 21. dubna 2012
    Sim City je tam taky :-)) Tak si ho zahrej :-D Co já se nastavěla potrubí :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. dubna 2012
    Jarwiks: Ha, konečně jsem našel někoho, komu se stává něco podobnýho. U některejch FPS her jsem kvuli tomu často nevydržel dýl jak půl hodiny, nejhorší to asi bylo u Half-Life. Zajímavý, že u CT se mi to nestávalo.
  • upraveno 21. dubna 2012
    Hm tak tohle se mi nestávalo a nestává a ze zásady teda pařím většinou starší kusy - Diablo 1 a 2, wiggles, herousy, transport (třeba dneska :-p ), plants vs. zombies nebo teraria (to je nové), první UFO,...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. dubna 2012
    U mě to se stářim hry nemá co dělat, stávalo se mi to u pár starších (HL) i novějších (HL2, Far Cry 1 - tam ale jen výjimečně a málo, zato mi jednou kamarád pučil Far Cry 2 a to jsem nedokázal hrát vůbec). Naopak vůbec se mi to nestávalo u Wolfa 3, Battlefieldu, CoD a jinejch. Ale já zas FPS tak moc nehrál, vždycky jsem měl radši strategie a rpg.

    BTW na diablo 2 je tu ugla :)
  • upraveno 21. dubna 2012
    Diablo 2 je jedna z nejpromakanějších her dodělaná a doopravená časem, po který se furt hraje :-) Tu hráváme přes hamači v několika sestavách a samozřejmě se skupinovým skajpem - to je pak super zábava :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. dubna 2012
    Pokud vim, tak on ty pozdější patche nemá rád, páč mu tam přijde, že se snadno získávaj silný runy apod. Ale to by nejlíp zodpověděl sám.
  • upraveno 23. dubna 2012
    flanker.27 napsal(a):

    Jarwiks: Ha, konečně jsem našel někoho, komu se stává něco podobnýho. U některejch FPS her jsem kvuli tomu často nevydržel dýl jak půl hodiny, nejhorší to asi bylo u Half-Life. Zajímavý, že u CT se mi to nestávalo.

    Nejvíce se mi to stávalo u Duka Nukema (jinou střílečku jsem nehrála). Prostě mi z té hry začalo být zle a pomohlo to jedině vypnout.
    U moderních se mi to stává na začátku, než si mozek na novou hru zvykne. Pak už to bývá v pohodě. U Mass effect 3 jsem vyzkoumala, že mi je špatně, když počítač nestíhá a seká se to (v citadele). Takže mozek asi špatně reaguje na cukavé pohyby obrazu.
  • upraveno 23. dubna 2012
    Jo runy - hm ty ani nesbírám :-)) Já měla na mysli možnosti multipejeru, kdy skutečně nevadí, kdo je ve které fázi plnění úkolu, jestli někdo má takový či onaký předmět, který nižší level nemůže mít...spousta her se kvůli tomu hrozně seká a kolabuje - například Neverwinter je proto nehratelné. Diablo oproti tomu je dokonale kompatibilní se všemi variantami, což bylo samozřejmě odladěno pači navrch - jinak to ani nejde. Kdyby bylo tolik pečů na Sacred, tak by to byla špičková hra :(
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. dubna 2012
    Akorát když s uglou tu a tam hrajeme jedničku, občas se tam podělá synchronizace sebranejch věcí, takže chci něco sebrat po cestě, kterou se už promlátil on, a ono to nejde :)
  • upraveno 23. dubna 2012
    Moment, co hrajete ? To mne zajímá, co kdybych chtěla taky :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. dubna 2012
    Zatim nightmare, do hellu jsme zse atim pohromadě moc nepouštěli. Já mám válečníka a ugla lučištnici (jemu se holt líběj ty Milwy apod.) a občas bere kouzelníka, což je ovšem nebezpečný, páč pak zpravidla trefí fireballem mě.
  • upraveno 23. dubna 2012
    mement já se ptala na hru :-)) to hrajete Diablo 1 nebo 2? :-)) A za amazony taky ráda hraju. Nebo barbara se sekyrou - ale ti jsou nad 70 level už znevýhodněni :(
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. dubna 2012
    Jedničku. Petr hraje sám dvojku, tam už má postavu na 99. úrovni, ale na multi hrajem 1.
  • upraveno 23. dubna 2012
    chm chm :-) tu mám samozřejmě taky, ale na multi jsem ji ještě nehrála :-) Ale tam hraju vždycky teda za válečníka (zas takový výběr není :( )
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. dubna 2012
    Já hraju válečníka ve všech RPG, magie mě moc nebaví, meče a sekery mám radši. A mužům sedí více, než nějaké hůlčičky (a ukazovátka). :)
  • upraveno 23. dubna 2012
    No magie mne taky nebaví :-) Vždycky jsem hrála za válečníky bez magie. Ale pak jsem v Sacred přišla na chuť lučištnici, která je dobrá i na blízku nejen na dálku. A hlavně - můžu tak hrát ženské postavy :-D
  • upraveno 23. dubna 2012
    Ve dvojce mě bavil paladin nebo klasicky necromancer s hromadou koslivců, ale to při multiplayeru vetšinou ostatním laguje.
  • upraveno 23. dubna 2012
    Jo při multiplejeru jsem jako barbar v boji na blízko stále snažila kosit spoluhráčovy kostlivce - to že mají jiný odstín si člověk fakt v té vřavě nevšimne :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. dubna 2012
    Zajímavý je, že nejlepší kombinace je prej necromancer+paladin
  • upraveno 23. dubna 2012
    vážně ? To jsme ani nevím jestli měli. Většinou jsme amazona, čarodějka, nekromancer a někdy i paladin, ale nekromancer má při multiplejeru zakázány kostry - ze zjevného důvodu. I když už jsme zjistili, že pokud teda hraju za amazonu a ne barbara, tak to lze hrát i s kostíkama. Ale pokud si kámoč místo čarodějky vezme asasinku, tak jsou kostry zase mimo :-)
  • upraveno 23. dubna 2012
    pala a nekro jsou super hlavne když si oba seženou veci s aurama + žoldáky z druhého aktu
  • upraveno 23. dubna 2012
    myslíš ty žoldáky s kopím? z pouště?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. dubna 2012
    Já zas D2 moc zmáknutý nemám, vlastně jsem to dohrál jednou v singlu a na multi jsme to zkoušeli snad jednou.
  • upraveno 23. dubna 2012
    Je to dobrá odreagovačka od všech starostí, co má člověk v hlavě a nechce je tam mít....myslím,že hráči potvrdí :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. dubna 2012
    Mně vadil systém "save and exit", teda hra mě nutí končit ne když chci, ale až najdu waypoint, abych to nemusel procházet znovu.
  • upraveno 23. dubna 2012
    jj ty s kopím mají aury jako paladin
  • upraveno 23. dubna 2012
    Jo aha...hm to je pravda. Taky jsem si musela zvyknout, že se tam po načtení zase všude objeví oškliváci, ale zase s emi líbí, že je jde vytlouct do mrtě, když hraješ na jeden zátah. Náhodné generování nepřátel ve většině dnešních her mne hrozně odpuzuje.

    Thanatos - jo aha - ty jsem vážně nikdy nepoužila. většinou si hýčkám amazonu z "Tábora rošťaček" :-) Ale měla jsem i párkrát ze třetího kola týpka s mrazícím efektem a barbara z pátého.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.