Když více je méně

upraveno 17. dubna 2012 v Seriál Hra o trůny
1121315171841

Komentáře

  • upraveno 20. dubna 2012
    Krisa - bílý černý chodec
    Jarla - rebarbora v davu (ZDARMA)
    Flanker - Bolestínský Ed
    Elanne - Ollena (S HONORÁŘEM)
    svoa00 - Oša
    Ji-ti - Berika, Půlrukýho, Obrozhobu nebo Lorda z Hvězdopádu (+nabídka lomu jako Dorne)
    Lord Gepeto - Jojen Reed
    Tyna - Quaithe ze Stínu (+ pochybná nabídka husitského sklepení :-) )
    Arutha2321 - Doran Martell
    Miss Utahraptor - Melisandra

    Ben Navis - sponzor s rolí prestižní mrtvoly
    Již se to plní, ale zatím to není ani na kapitolu :-D
  • upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
    Dobře, zalamrmuji kámoše :D:D mám jednoho co by mohl hrát podrika a případně si střihnout lanisterské bratránky

    a jednoho co by mohl hrát mladého jaimiho :D pak přítele z posilovny co by mohl hrát Starého medvěda je mu 70, za slivku by to určo bral a pak 50 ti letého chlapa co by mohl hrát Hodora, má přes 2 metry :D
  • upraveno 20. dubna 2012
    Moment - my něco opravdu hrajem? Aby se Ben Navis nedivila, až jí příjde účet :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. dubna 2012
    Tiež som sa pozastavil, kde je sranda a kde to už myslíte vážne :D Ale tak ja by som si Jojena zahral :D A ešte by som mohol hrať kameň z Casterlyovy skály.... Vždy som túžil byť akemňom z Casterlyovi skály... Už ako chalpec...
  • upraveno 20. dubna 2012
    My zatím nic nehrajeme - my jen tak zkúšáme, že třeba tu brousí nějací nadaní režiséři a vlivní sponzoři a tady by měli soupisku, co se jim tu nabízí za pakatel :-D
  • upraveno 20. dubna 2012
    Lord Gepeto: Alespoň malým kamínkem. I kdyby jen na okamžik. Cítit tu tíhu ostatních kamenů. Tu pospolitost.... :D
  • upraveno 20. dubna 2012
    Ty budeš dělat náborářku - máš talent :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. dubna 2012
    :D No a? Aj prach na ceste je dobrá rola.... Taká cestovná...Bol by som všade... Ešte lepšie než Varys... A možno by som to dotiahol až na toaletný papier.. To by som bol fakt v r..... :D
  • upraveno 20. dubna 2012
    Teď jsem zmerčila Krisina zlopsa na fotce a je nutné ho angažovat jako Chundeláče :-D ten pes to v sobě má :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. dubna 2012
    :D Veď aj študoval na Strednej odbornej umeleckej škole Ladná labka
  • upraveno 20. dubna 2012
    Mne zaujal spíš ten pohled :-D Takový Chundelatý :-D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. dubna 2012
    janice: Len by som tam jednu čásť spoilnul
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
    No všichni mu budeme nechávat úlitbu ze svačinky dle jeho výběru (flanker taky nemůže sníst svačinku všem :-p )
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 20. dubna 2012
    Jarla: Tak Míša říkala, že souhlasí a svačinky budou velké plus. Ale musíme dát pozor, aby se z ní nestal vlkodav (váží asi tak o 50kg víc) :)
  • upraveno 20. dubna 2012
    Dostane nutričního terapeuta, trenéra a maséra a žáden strach :-D Sponzorka to cvaká, když ušetří na mzdách herců :-D
  • upraveno 20. dubna 2012
    Takže on to není zlopes, ale zlofena, jo ?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 20. dubna 2012
    Jarla: Jojo, zlofena...ale zlopes zní líp (u mě je všechno pes a kocour) :)
  • upraveno 20. dubna 2012
    Zlokocour? :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
    Hezky se nám to plní. Chtělo by to požádat o nějaký evropský grant, protože s takovou se produkce nedoplatí. :-)
    Třeba kdybychom nabídli roli GRRM, tak by mohl něco přihodit. Třeba takového velmistra Pycelle by mohl hrát. Má na to plnovous. :-)
  • upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
    O grant si můžeš zažádat - pokud ovšem náležitě vyplníš všechny byrokratické formalitky, aby ti ho zpětně nezamítli a peníze zas nevzali kvůli blbého dodatku, že filmování skončilo ve čtvrtek místo v pátek :-p
  • upraveno 20. dubna 2012
    Já mám volný mimino. Hrát ještě neumí, ale pokud bychom si chtěli střihnout zkázu Valyrie, ať už se tam stalo, co chtělo, jednoznačně se tam musely ozývat zvuky jen o málo strašidelnější, než když mná můj vřešťan hlad.
  • upraveno 20. dubna 2012
    nabidnem mu ze se budeme drzet knizni predlohy,, a nevynechame ani jednu postavu a scenu :P

    bude to mít 7 sezon, 12 dílů a každý díl bude o délce málem o dílu jednoho Pána prstenů

    Autora zaplatíme tak, že se může dívat na natáčení erotických scén (těch co tam být mají) a může i ukázat jak si to představoval , no ne ?? ;)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.