Když více je méně

upraveno 17. dubna 2012 v Seriál Hra o trůny
1101113151641

Komentáře

  • upraveno 20. dubna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
    To samozřejmě můžeš :-) Já bych si taky klidně střihla křoví v davu :-) Jestli se cítíš na někoho konkrétnějšího - jak je libo :-) Ale nedoufej, že budeš hrát Jona :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 20. dubna 2012
    Jarla: Já si myslela spíš na Tyriona :D
    Já jsem vždycky chtěla hrát ve fantasy filmu nějakýho skřeta, ogra nebo jinou zrůdičku, abych se musela naplácat nejrůznějším blivajzem. Takže tady mě lákají Jiní :)
  • upraveno 20. dubna 2012
    Jiní - to myslíš ty ledové příšerky nebo zombíky? jen pro upřesnění - někdy v tom mám hokej :-)
    Já zase chtěla hrát hučící dav s textem "rebarbora" :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 20. dubna 2012
    Myslela jsem Bílé chodce (v seriálu taková ta čená příšera s modrýma očima) :)
  • upraveno 20. dubna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 20. dubna 2012
    Jarla: To já taky, ale chtěla bych se maskovat jako ta černá potvora ze seriálu :)
  • upraveno 20. dubna 2012
    :-D dobře - už se nám to začíná rýsovat to obsazení....ty jsi bílý (černý) chodec a já rebarbora v davu :-) Nechce si ještě někdo střihnout nějakou roli ? :-)
  • upraveno 20. dubna 2012
    Já chci být komparz na svatbě jistého blonďáka :-)
  • upraveno 20. dubna 2012
    Samo, cokoliv od kuchtiček přes dvorní dámy až po šlechtičny - na co jen se cítíš :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
    Já se hlásím na Bolestínského Edda.
  • upraveno 20. dubna 2012
    Uch, kdyby mi bylo o padesát, šedesát víc, šla bych do Královny trnů, ale kdoví, make-up dneska umí zázraky :-)
  • upraveno 20. dubna 2012
    Cha :-) Bolestínský Ed je moje oblíbená postava :-D
    Takže to máme:
    Krisa - bílý černý chodec
    Jarla - rebarbora v davu
    Flanker - Bolestínský Ed
    Elanne - se ještě rozmyslí a upřesní si, co by chtěla umělecky ztvárnit v našem kasovním trháku, na který nám Ben Navis uvolní z fondu ochotně 200 mega :-D
  • upraveno 20. dubna 2012
    Obsazení je hvězdné, tak já za nějaký slušný honorář, jdu do Olleny :-)
  • upraveno 20. dubna 2012
    Krisa - bílý černý chodec
    Jarla - rebarbora v davu (ZDARMA)
    Flanker - Bolestínský Ed
    Elanne - Ollena (S HONORÁŘEM)
    Ben Navis - sponzor s možností prestižní role :-)
  • upraveno 20. dubna 2012
    Hlásím se jako Oša ;)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
    Koukám, že budu mít slušnej harém :)
  • upraveno 20. dubna 2012
    Krisa - bílý černý chodec
    Jarla - rebarbora v davu (ZDARMA)
    Flanker - Bolestínský Ed
    Elanne - Ollena (S HONORÁŘEM)
    svoa00 - Oša

    Ben Navis - sponzor s možností prestižní role :-)

    Flankere, to by to muselo točit HOB :-p V edici Špilberk Ed nebude mít grupáč scénus výše uvedenými herečkami :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 20. dubna 2012
    Můžu si střihnout ještě mrtvého č. 256? To jsem taky vždycky chtěla hrát :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
    Měl jsem si říct o roli producenta kastingu :)
  • upraveno 20. dubna 2012
    Že jsi to ty, tak můžeš i dvouroli :-) já jsem za ty prachy ( :-p ) ochotna hrát ve všech davech a sroceních :-))
    Krisa - bílý černý chodec a mrtvý č. 256
    Jarla - rebarbora v davu (ZDARMA)
    Flanker - Bolestínský Ed
    Elanne - Ollena (S HONORÁŘEM)
    svoa00 - Oša

    Ben Navis - sponzor s možností prestižní role :-)
  • upraveno 20. dubna 2012
    Flankere - i to ještě můžeš - není obsazeno :-D
  • upraveno 20. dubna 2012
    flanker: Můžeš hrát všechny postavy z prologů a epilogů a zkusit bejt kreativní jako Sean Bean :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
    Já peníze nechci, já si to vyberu v naturáliích :)
    svoa00: To je spoiler. Hned si to začerni :)
  • upraveno 20. dubna 2012
    Flanker - to známe - budeš nás obírat o svačinky z domova!!!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
    Jo, a budete mi psát domácí úkoly. Jinak povim, co ste dělaly za tělocvičnou s Theonkem Grejdžojů ze sedmý třídy.
  • upraveno 20. dubna 2012
    Smůla frajere - s Theonkem bych nesdílela ani bicigel natož své tělíčko :-p To raději s Tormundem (školníkem údržbářem) :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
    Ha, a teď ses podřekla. Paňčelko vona řiká že tuhle starej školník s ní hrál bejzból.
  • upraveno 20. dubna 2012
    Cha my neměli pančelku, ale soušku :-D Pančelka se u nás za těch pár let nestihla vyvinout :-D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.