Poznámky k webu

upraveno 24. března 2011 v Webové záležitosti
1568101119

Komentáře

  • upraveno 9. ledna 2012
    Taky tak :-)
  • upraveno 9. ledna 2012
    Klid, tady ban ještě snad nikdo nedostal ;-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 16. ledna 2012
    Nejde mi listovat seznamem diskuzí vpravo nahoře, když jsem v některé z nich. Musím se vrátit na hlavní stránku a pak teprve listovat. Dřív to šlo.
  • upraveno 16. ledna 2012
    Snad opraveno...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 16. ledna 2012
    Ano, díky.
  • upraveno 18. ledna 2012
    Vždy, keď vstúpim na úvodnú stránku, mi antivírus hlási útok.
  • upraveno 18. ledna 2012
    a něco bližšího? jaký antivirus, nějaký soubor?
  • upraveno 18. ledna 2012
    Mám ESET, a hlási mi to DNS Cache poisoning. Niekedy áno, niekedy nie. Myslím, že je to skôr chyba toho antivírusu (tie nové sú až precitlivené), ale tak neriskujme zbytočne ;)
  • upraveno 13. března 2012
    Sranda, že se spamuje zrovna do tohoto topicu.
  • upraveno 14. března 2012
    To jo, oni spamuji houfne i jinde, ale tam je to odfiltrovano.
  • upraveno 17. března 2012
    když uložím koment, tak mi nejde listovat seznamem diskuzí (v podstatě to, co kdysi nešlo Nevadě) , dokud nenačtu jinou stránku...
  • upraveno 17. března 2012
    hmm, taky mi to blbne, koumam, kde je chyba...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 17. března 2012
    Ono to blbne v podstatě pořád od té doby co jsem to hlásila. Ale občas - ale fakt jen občas - to jde. Asi když má slabší chvilku :)
  • upraveno 17. března 2012
    Už vím, co to způsobuje (jde o to, kde na webu se zrovna nacházíš a jestli už tam nějaké stránkování je, pak se to tluče), ale na nápravu jsem pořád nepřišel :-(
  • VenaVena Stannis the Mannis!!!
    upraveno 12. dubna 2012
    Nechces do profilu dat nejaky checkbox "automaticky odkryvat spoilery"? Nekterym lidem uz neni co spoilnout, takze to akorat otravuje.

    Jestli ne, tak jsem pro zajemce (tedy prevazne pro me) napsal rozsireni do chrome:
    http://www.fi.muni.cz/~xdedik1/NoSpoilersIceFire.crx
  • upraveno 13. dubna 2012
    Taky jsem nad tím zrovna včera přemýšlel, ale narvat to do Drupalu - momentálně mě nenapadá řešení. Takže jsem uvažoval spíš o nějakém bookmarku-pluginu. Tohle je taky pěkný řešení, díky!
  • upraveno 13. dubna 2012
    wau, krásne mi to vybielilo diskusie, diky!
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 16. dubna 2012
  • upraveno 16. dubna 2012
    Několikanásobně rozštěpená osobnost?! :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. dubna 2012
    Mně to píše 18, ale vypíše jich to 10. Nebo to víc jak 10 neukazuje?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 16. dubna 2012
    Já mám taky jen 10 - asi si víc nezasloužíme
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. dubna 2012
    Jsme jen desítkáři.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 16. dubna 2012
    Už mi to taky funguje správně.
  • upraveno 17. dubna 2012
    ok, bylo tam max. 10, nastavil jsem limit na 30.
  • upraveno 17. dubna 2012
    Nevím jak moc je to problém můj nebo prohlížeče, každopádně vždycky když vlezu do diskuze pomocí kliknutí na to číslo vpravo (tedy zobrazit od prvního nového příspěvku), tak pak nefunguje ta šipka pod seznamem témat (tzn., když bych chtěl zobrazit "2 z 7"). Kliknu na šipku, zatočí se modrý kolečko, ale nic se nestane. Neni to žádná tragédie, ale bylo by hezký, kdyby to fungovalo vždycky :).

    Jo a lezu sem přes Windows 7 a Firefox.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 17. dubna 2012
    pár příspěvků výš je o tom debata.
    Ten problém tu má asi každý, včetně mě. (chrom) a vakcína nebyla dosud objevena.
  • VenaVena Stannis the Mannis!!!
    upraveno 18. dubna 2012
    Jn, Linux + Chromium stejny problem.

    Projevuje se to, kdyz je soucasti querystringu "page=X", protoze pager na komentare ma nazev GET promenne stejny, jako ten nahore.
    Resenim by bylo zmenit nazev GET promenne pro ten pager nahore.
  • upraveno 18. dubna 2012
    jj, s pagery bojuju...
  • upraveno 18. dubna 2012
    dík, až po westflamově příspěvku jsem zjistila, že když kliknu na číslo nových příspěvků, tak to nemusím jak cvok projíždět odzadu. :)
  • VenaVena Stannis the Mannis!!!
    upraveno 18. dubna 2012
    Aleku, zkus toto:
    http://drupal.org/node/805184

    Ono ocividne drupal to s dvema pagerama na jedne strance resi tak, ze je do GET promenne ulozi oddelene carkou. Jen je treba ty pagery odlisit.

    //Tak kdyz do url napisu primo:
    http://www.icefire.cz/poznamky-k-webu?page=6,1
    Tak se to nacte spravne. Takze je asi nejaky bug v javascriptu, coz nebude moc lehke dohledat :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.