Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
13738404243394

Komentáře

  • upraveno 8. dubna 2012
    Návrat domů je jen iluze pro masy, že po vítězství následují samá pozitiva. Že to tak není, a že spadli do s....k ještě hlouběji, poznají jen dotyční, a on si je systém dovede ohlídat i doma. Páky přes blízké lidi fungují i tam.
  • upraveno 8. dubna 2012
  • upraveno 8. dubna 2012
    ad Prometheus - asi tu jsem jedinej, kterýho to vůbec nebere, co? Ale to se dalo čekat, když jsem zatim neviděl ani všechny Star Wars... :-) Nicméně něco dělaj dobře, humbuk okolo. Připomíná mi to dění okolo Batmana, taky to hezky budujou.

    ad King - moje nejoblíbenější knížka od něj jsou rozhodně Čtyři roční doby - všechny 4 části jsou naprosto dokonalý, z toho ze dvou úžasný filmy - známý Shawshank a méně známé http://www.csfd.cz/film/7626-stuj-pri-mne/ s výborným Riverem Phoenixem.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 8. dubna 2012
    U písně je ale použita nepřímá ich forma. Pěkně podaná ichforma je třeba v triologii Strážci Času.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 8. dubna 2012
    Co se vám na té ich-formě nelíbí. U Písně vám to nevadí?

    Edit: Prd! beru zpět. Teď jsem si pořádně přečetl co je to ich-forma a er-forma. ich by se mi taky nelíbilo číst.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 8. dubna 2012
    Alek: Nejsi.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. dubna 2012
    Montezuma3: Že ty jsi převlečená odkopnutá ženská :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 8. dubna 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 8. dubna 2012
    Ano přesně. A jedna holka od nás ze školy přinesla na hodinu češtiny jakousi experimentální knížku psanou du-formou což i přes počáteční nedůvěru nedopadlo zas tak špatně. akorát ten styl trochu připomíná Dračí doupě.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. dubna 2012
    Tou se píšou takový ty interaktivní knížky, "chceš-li zabít vesmírného upíra, pokračuj na straně 62, chceš-li před vesmírným upírem utéci, pokračuj na straně 63" :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 8. dubna 2012
    flanker.27: To je úryvek z mé nové autobiografické knihy. ;-)
    Everett Young: To jsou ty knížky, co jsou psané jako někomu adresovaný dopis.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. dubna 2012
    Montezuma3: Šmarjá panno! :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 8. dubna 2012
    flanker.27: Mhe, a to ještě nevíš, že je to již třetí pokračování úspěšného bestselleru. Bude se to jmenovat "Já a mé druhé poražené alter ego"
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. dubna 2012
    Nejmenuješ se náhodou Tyler Durden?
  • upraveno 9. dubna 2012
    Kdybych teď psala autobiografii, byla by ve wir-formě :-) Normálně jsem začala používat mateřský plurál, což každý normální jedinec musí nutně odsoudit.
  • upraveno 9. dubna 2012
    :))
  • upraveno 9. dubna 2012
    A dějově by to taky byla pecka - my jsme se poblinkali/poslintali/pokakali/počůrali/prosrali plínu, široké balení, gumový kalhotky, zavinovačku a prošlo to i matračkou... , teče nám očíčko, máme rýmu... Mateřství je ve své prvotní fázi vlastně výhradně o hrabání se v tělesných tekutinách něčeho, co vás totálně ignoruje, pokud to zrovna nechce jíst :-)
  • upraveno 9. dubna 2012
    Gratuluji. :-)
  • upraveno 9. dubna 2012
  • upraveno 9. dubna 2012
  • upraveno 9. dubna 2012
  • upraveno 10. dubna 2012
    Malé děti, malé starosti. Velké děti, velké starosti. Ach ouvej já to vím....
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 10. dubna 2012
    To je známo
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 10. dubna 2012
    Pak chci být malé dítě. :)
  • upraveno 10. dubna 2012
    Ich formu mám ráda, protože je to záruka, že hlavní hrdina přežije. :-)
    (nepočítám Na západní frontě klid, kde byl dovětek)

    Montezuma: nemyslíš tou er-formou rozdíl mezi vyprávěním z pohledu jedné osoby (kde je možno použít první i třetí osobu) a vyprávěním "z pohledu boha" (kde by první osoba nefungovala)?
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 10. dubna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 10. dubna 2012
    Ich forma se mi líbila v Masce válečníka od MIchaela A. Stackpolea, tam hlavní hrdina vyprávěl svůj příběh s takovým pěkným vystřízlivěním :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
    Nevada: podle provedení je to edice, kterou mám doma už pár let, asi re-e.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.