Profily postav Hry o trůny 2

upraveno 1. února 2014 v Seriál Hra o trůny
124

Komentáře

  • upraveno 24. března 2012
  • upraveno 24. března 2012
    Asi jsem nějaká divná. Mě stačí jinej odstín vlasů a jiný šaty a vidím Margaery, ne Annu. I když jsem se taky bála, že mi jí bude připomínat.
  • upraveno 24. března 2012
    Aj vystupovanie ma iné než Anna, z toho čo sa dalo poznať z pár záberov.
  • upraveno 26. března 2012
    Nové postavy ve 2.sérii:

  • upraveno 26. března 2012
    Casting se mi začíná líbit pořád víc... doufám, že bude ještě jedno video, ve kterým uvidíme Brienne, Yaru a Jeyne.
  • upraveno 26. března 2012
    Casting je prostě skvělý, začínám mít ráda Melisandru, škoda že Ygritte není nikde vidět...
    Jinak teda musím říct, že bych nechtěla nosit ty Nataliiny šaty co má v rozhovoru. Mám pořád zablokovanou krční páteř a ten límec by mě asi dostal do nemocnice :-))
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 26. března 2012
  • upraveno 26. března 2012
    Představitelé nových tváří mi nějak zvlášť nevadí, ale z většiny nejsem ani nijak zvlášť nadšený. Prakticky až na výjimky vůbec nesedí k popisu svých knižních předloh.
    Natalia Dormer - nevím, co v seriálu vůbec dělá, asi je tam kvůli ochotě se svlíknout
    Carice van Houten - myslím, že tady se casting celkem povedl
    Liam Cunningham - je to celkem sympaťák, jenže spíš než na pašeráka vypadá na hodně ostrýho rytíře zoceleného léty bojů
    Stephen Dillane - moc mi zatím nesedí
  • upraveno 26. března 2012
    co se týče castingu, tak souhlasím s Chmurem. mimochodem, taky vám Davos trochu připomíná Jeana Rena?
  • upraveno 26. března 2012
    Musím říct, že jsem moc spokojenej s obsazením pro Davose a Brienne vypadala v jedný ukázce taky dost dobře (nechápejte jako půvabně). Stanis mi zezačátku docela vadil, ted už jsem si nějak zvykl, ale představoval jsem si ho uplně, uplně, UPLNĚ jinak...
  • upraveno 26. března 2012
  • upraveno 27. března 2012
    No podívejte, sice postavy jsou poněkud jinak udělané, ale podle mě je to takový spíš detail.
    Syrio měl být holohlavý, Lord Tywin taky- v seriálu mají vlasy oba a vadí to někomu? Jde prostě o to vyznění té postavy a když to dokáže herec skvěle zahrát, tak na tomhle nesejde. Nebo tu fakt někdo fakt dbá na drobnosti jako zda má Tyrion každé oko jiné?
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 27. března 2012
    Všiml si někdo z vás té chyby na Stannisově stole ve videu o nových místech? u Zdi jsou vyznačeny Stínová věž, Černý hrad a Východní hlídka. Ale stůl je z doby Aegona dobyvatele a v tě době nepatřil Černý hrad k hlavním hradům hlídky, místo něj by tam měla být Noční Pevnost.
  • upraveno 27. března 2012
    EY: Majstri dokreslili. :)
  • upraveno 27. března 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 27. března 2012
  • upraveno 28. března 2012
    Kamarád si mi včera postěžoval, že ten stájový hoch , kterého Arya zapíchla v Králově přístavišti, byl v seriálu hrozně mladej, že v knize vypadal úplně jinak.
    Tak si říkám, že mám asi hodně nízké nároky na adaptaci knih ;)
  • upraveno 28. března 2012
    :-) To je vždycky jen otázka toho, co si od toho slibuješ a co chceš. Jestli je pro tebe prioritní věrnost předloze, nebo spíše funkčnost toho nového celku.
  • upraveno 28. března 2012
    Já mám jasno ;)
  • upraveno 28. března 2012
    Ono držení se předlohy není jediné co určuje vzhled postav i jiného. Třeba ve Star Treku měla být postava androida Data holohlavá, ale herec Brent Spiner řekl, že vlasy dolů nedá a tak to i zůstalo.
    Spíš mě mrzí jak zjednodušili Dothracké zvyky- v knize měly jejich copy být plné zvonečků a pentlí za zabité nepřátele.
  • upraveno 28. března 2012
    Plus Dany měly podle knihy její vlasy na té hranici shořet, to jsem taky krutě nepochopil :D
  • upraveno 28. března 2012
  • upraveno 29. března 2012
    Dany by stačilo být holohlavá jeden díl, takže ani maskování by nezabralo tolik času. Asi tvůrci usoudili, že krátkovlasá Dany by nebyla dost atraktivní, a když je to cílené spíš na fanoušky porna, musí být ženské hrdinky dokonalé na všech částech těla. :-)

    Horší mi připadá, že Tyrionův herec je po tváři atraktivní, a tudíž nikdo nepochopí, proč je těžké se do něj zamilovat.
  • upraveno 29. března 2012
  • upraveno 29. března 2012
  • upraveno 29. března 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. března 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. března 2012
  • upraveno 29. března 2012
    Já si myslím, že člověk musí počítat s tím, že seriálová realita se projevuje výrazně vyšší atraktivitou všech zúčastněných. I ti oškliví, jsou většinou krásní upravení maskérem :-)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 29. března 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.