Podrick coby ženich pro Sansu
Z diskuse k Game of Thrones na csfd vzešel nápad vyslovený v názvu tohoto tématu. Protože hrozí těžká spoilerizace, na návrh se diskuse přenáší sem.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Komentáře
Když by Stannis legalizoval Robertovy potomky, tak by po něm měly taky dědit ne? = Gendry by byl jeho nástupcem, nástupcem Gendryho by byl Edric atd. (samozřejmě bez vlastních potomků)...?
Miss Utahraptor: To asi jo, to bylo jen "kdyby" legalizoval jeho bastardy (všechny)
A já nemluvím o manželských potomcích a bastardech, ale o bastardech a jejich strýcích.
A manželské potomky jsem myslela všechny v rodině, nejen poloviční sourozence těch bastardů - takže i strýce.
Ale nestačím zírat, mládenci. Odkdy vám tak vadí probírat jiné téma v některé diskuzi? Když jsem se před časem tohle připomínkovala, tak jste mi málem vynadali...