Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
13031333536394

Komentáře

  • upraveno 15. února 2012
  • upraveno 15. února 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 15. února 2012
  • upraveno 15. února 2012
  • upraveno 16. února 2012
    Alek: A jak to teda bylo s tím obrázkem?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 16. února 2012
    Právě jsem viděl "Iron Lady" mihl se tam i Viserys a Jorah Mormont ;-)
  • upraveno 17. února 2012
    Dneska dávají na dvojce Amadea.
    "Ten tvor s nízkými pudy!"
    :-)
  • upraveno 17. února 2012
    Formana mám rád. Z dokumentů na mě působí jako hrozně sympatickej obyčejnej chlap s neobyčejným talentem. Moc se mi líbí, jak vypraví. Úplnej protipól Menzla, který taky natočil úžasný filmy, ale jako to takovej kverulant a ukňouranej mamánek. Hlava mi to moc nebere.
    Menzel, Forman a Vláčil jsou dle mě naše největší režisérské persony.
  • upraveno 17. února 2012
    "Ten netvor měl mou milovanou dívku."
    :-)
  • upraveno 17. února 2012
    ?
  • upraveno 17. února 2012
    Právě se na to dívám. Popisuju aktuální dění.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. února 2012
    Ve středu jsem viděl novej Spielbergův flák War Horse. Film sám jako by si z oka vypadl s Krytonovým vyprávěním o slizce, chameleonovi a androidovi, ale aspoň jsem zahlédl Liama Cunninghama (asi 10 minut). Fanoušci Sherlocka si můžou vychutnat Cumberbatche v uniformě (a taktéž asi na 10 minut).
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 24. února 2012
    njn, TinTin se mu povedl víc
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. února 2012
    On v zásadě nemusel bejt koníček špatnej, samozřejmě by člověk musel přistoupit na trochu Spielbergovskýho patosu a nadnesenosti, ale tohle bylo už moc. Nakonec nebejt scény útěku válečným polem a vystříhávání z ostnatýho drátu, asi bych to hodnotil na csfd mnohem hůř.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 24. února 2012
    Vystříhávání z drátů je asi ta nejvíc klišé scéna v celém filmu.
    Na TinTinovy jsem byl v 3D (v celém kině nás bylo asi 10 :D) a byla to paráda. Spousta skvělých nápadů a vychytaných detailů. A ta finální jízda, to byl taky pořádný majstrštyk.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. února 2012
    Když je v nějaký romantice ruka v rukávě, může se tomu taky říkat klišé, přesto to může bejt natočený s vkusem a zábavně.
  • upraveno 25. února 2012
  • upraveno 26. února 2012
    Včera jsem se díval na Mistfits a koho jsem tam neviděl. Cat a dokonce i Pypar tam hrál asi pět minut, než ho zabil šílený kurátor:-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 26. února 2012
    Ja som sa díval na prehľad hercov z AGoT a Robert tam bol ostríhaný a oholený a evidentne v inom filme a just akurát pár dní na to, dávali film včera Príbeh o rytierovi kde hral presne danú rolu :D
  • upraveno 26. února 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 26. února 2012
    Ben Nevis: Viděla a velmi příjemně mě to překvapilo. Neslyšela jsem na tento film moc kladných ohlasů, takže jsem čekala průšvih...a ono to bylo fajn.
  • upraveno 28. února 2012
    Dokoukala jsem The Help (Černobílý svět) a jsem velmi spokojená. Pro mě zatím jeden z nejlepších filmů této sezóny.
  • upraveno 28. února 2012
    Ben Nevis:
    Podle mého názoru průměrná komedie. Nic co urazí, ale také nic co by mi déle vydrželo v paměti. To už mě bavil víc Sandler po tři a třicáté - Zkus mě rozesmát...
    Černobílý svět má v úmyslu skouknout.
  • upraveno 28. února 2012
    Ben Nevis:
    Podle mého názoru průměrná komedie. Nic co urazí, ale také nic co by mi déle vydrželo v paměti. To už mě bavil víc Sandler po tři a třicáté - Zkus mě rozesmát...
    Černobílý svět má v úmyslu zkouknout.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. února 2012
    Pro mě je jeden z nejlepších filmů Hugo - nechápu, proč nevyhrál Oscara (teda spíš mě to mrzí, protože The Artist jsem ještě neviděla, takže jsem neobjektivní).
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. února 2012
    Chmur: Zkus mě rozesmát je skvělá komedie. Mám Sandlera ráda jako herce = nesmí se na filmu podílet jinak (scénář), to je pak katastrofa...
  • upraveno 28. února 2012
    The Artist je sterilní, rádobyoriginální a dost nudný počin, ale místy byl i nápaditý a dobře zahraný. Nevím, od kdy to ale stačí na Oscara?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. února 2012
    Lady Thaeresa: To nevím. Asi natočení němého filmu ve 21.století je "tak strašně umělecký", že to prostě nemá konkurenci. Mám trochu problém se "strašně uměleckými" filmy, ale to bude asi tím, že tomu nerozumím....
  • upraveno 28. února 2012
    Já mám právě umělecké filmy ráda, ale The Artist mi prostě nesedl. Příště nebudu blbá a od takových filmů se budu držet dál (od umělecko-komerčních filmů).
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. února 2012
    Lady Thaeresa: Však já nemluvím o uměleckých filmech, ale o "tak strašně uměleckých" :)))
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.