FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
11920222425150

Komentáře

  • upraveno 17. února 2012
  • upraveno 17. února 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 17. února 2012
    Chmur: No ani nevypadám... Nedávno jsem se přimotala k jedné šarvátce, dostala pěstí do držky a čučela jak puk. Takže jestli nemají boxeři něčím vystlaný nebo vytvrzený lebky, nechápu, jak můžou po takovým bácanci normálně fungovat :)
  • upraveno 17. února 2012
    :-)) To si děláš srandu. V jaké prostředí se to pohybuješ? Diskotéky či pochody neonacistů?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 17. února 2012
    To byl ples. Já mám na takovýhle fajnovosti děsný štěstí - mírumilovně si hrajeme v hospodě šipky, nějaký paka se začnou hádat a rup, půllitrem dostala Krisa; nebo přecházíme z hospody do hospody, projdeme kolem nějakejch lidí a rup, skleněná lahev od Coca-Coly mi přistála na hlavě; a tak podobně dál :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 17. února 2012
  • upraveno 17. února 2012
    Kličkova přezdívka.
    Já se na box dívám rád. Je to taková ušlechtilá zábava mužů. :-)
  • upraveno 17. února 2012
    Pravda.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. února 2012
  • upraveno 19. února 2012
  • upraveno 22. února 2012
    Taky jim oběma hrozí doživotní distanc. Zápas mě mírně zklamal (i když odborníci si ho pochvalovali), žádné počítání ani K.O., oba byli až moc opatrní. I když musím uznat, že Chisora mě svou zarputilostí a tím, jak Klička neustále tlačil před sebou, příjemně překvapil.

  • upraveno 23. února 2012
  • upraveno 2. března 2012
    po Vujtkovi Vrba? to by bolo fajn, aj keď Weissa je škoda....
  • upraveno 2. března 2012
    Tím bych si nebyl jistý. Je rozdíl trénovat ligová mužstva a reprezentaci.
  • upraveno 2. března 2012
    to samozrejme. ja by som ešte Weissa nechal, ale z alternatív po ňom je asi najlepšia. na mourinha, pepeho alebo gusa peniaze nie su, a klekí-petra je už príliš starý, žiaľ...
  • upraveno 6. března 2012
    Arsenal bojoval statečně, Arsenal bojoval vznešeně, Arsenal bojoval čestně. Arsenal prohrál... :-(
  • upraveno 7. března 2012
  • upraveno 7. března 2012
    berlusconi ako uchvatiteľ s kopou bastardov? možné to je... :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 21. března 2012
    Sledujete někdo WWCC?
    Našim holkám se bohužel moc dobře nedaří. Ale jejich zápasy nejsou zrovna žádná nuda. Pětka Kanaďankám. Škoda že nakonec prohráli. :-/
    Dnes ráno šestka od Švýcarek :-(
    A dosud jsou jedinými pokořitelkami Korejek, které s přehledem vedou tabulku. muhehe.
    A na toto KO radost pohledět:
  • upraveno 21. března 2012
    Nesleduju žádné ženské sporty, protože mě nebaví. A rozhodně ne curling:-))) To je pro mě snad ten nejnudnější sport na ledu:-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. března 2012
    Na curling koukám, když hrajou Rusky. Což už jsme tu probírali :)
  • upraveno 22. března 2012
    No třeba krasobruslení je o několik tříd hezčí jako ženský sport.
  • upraveno 22. března 2012
    Já sleduju hodně ženských sportů, hodně mě baví třeba šachy nebo zápasy v bahně. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. března 2012
    A co ženský box nahoře bez?
  • upraveno 22. března 2012
    Moc surové...
  • upraveno 22. března 2012
    Jestli se nepletu, tak šachy se nedělí na ženský a mužský sport ;)
  • upraveno 22. března 2012
    To se teda dost pleteš. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. března 2012
    Asha: Neber tady všechno tak vážně ;)
  • upraveno 22. března 2012
    Ani zápasy v bahně? Myslela jsem, že to bude letos olympijskej sport :)
  • upraveno 22. března 2012
    pletenie si je výborný šport. Nasťa je dvojnásobná šampioónka - v pletení svetrov aj v pletení si šachu s dámou. ešte že Nasťu si nikto nespletie :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.