Kněžna Libuše :D To jsem nedávno viděl. Je to velká prča. Co se týká ale tohoto filmu. Tak amíci natočili tento výlet do české historie jen proto, že jedna bohatá česká dáma žijící v Americe si usmyslela, že by to byl dobrý nápad.
Ha, na tohle jsem úplně zapomněla. Hned jak jsem si to video pustila, jsem si říkala, že animace mi připomíná moji milovanou Cestu do fantazie. A ono jo, studio Ghibli! Díky za upozornění.
Nedávno jsem viděl Ocelová pěst. Nic moc. Průměr. Do průměru tenhle film vynáší triková část a hlavní klaďas - robot. Jinak herci jsou strašní včetně Jackmana-Wolverina. Nejlepší výkon tak podává Atom a to mu chybí mimické svalstvo, takže má stále a týž výraz. Akce průměrná, napínavost nulová. Další den jsem si dal Vyměřený čas. Rozhodně lepší film než výše zmíněný. Velmi dobrý nápad, ale nemůže se ubránit dojmu, že se z toho dalo vytěžit mnohem, mnohem víc. Cilian Murphy umí hrát skvěle "záporné" hrdiny, ten by se hodil i do GOTu.
Komentáře
Co se týká ale tohoto filmu. Tak amíci natočili tento výlet do české historie jen proto, že jedna bohatá česká dáma žijící v Americe si usmyslela, že by to byl dobrý nápad.
Pokud je to tvůj oblíbenec, doporučuju reklamy na T-mobile. :-) Tam exceluje. :-/
Další den jsem si dal Vyměřený čas. Rozhodně lepší film než výše zmíněný. Velmi dobrý nápad, ale nemůže se ubránit dojmu, že se z toho dalo vytěžit mnohem, mnohem víc. Cilian Murphy umí hrát skvěle "záporné" hrdiny, ten by se hodil i do GOTu.