Vyjádření Talpressu k novému vydání Písně ledu a ohně

upraveno 5. února 2012 v Překlady
1101113151625

Komentáře

  • upraveno 25. ledna 2012
    No já zas teda nechápu, co na tom nechápeš. Takovej druhej díl Rotfusse myslím nevyšel dodnes a to v originále vyšel mnohem dřív. Pokud jim to vyjde a skutečně to vydaj na jaře, tak všechny čest, stihnout takovou kládu za necelý rok...
  • upraveno 25. ledna 2012
    Mohu z vlastní zkušenosti prohlásit, že překlad se uspěchat nedá, nebo to tak i vypadá.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 25. ledna 2012
    Arutha2321: Hostina nechť je důkazem.
  • upraveno 25. ledna 2012
    Nečetl jsem předcházející tak se omlouvám jestli to tu je někde uvedeno ale vydají tanec v češtině ? pokud vím jsou pouze dvě knihy v tvrdé vazbě....
  • upraveno 25. ledna 2012
    Už by mohla být obálka.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 28. ledna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. ledna 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 28. ledna 2012
    hned po sobě :) a vážně bude na dva díly?
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 28. ledna 2012
    Krisa: Dala si tomu "lajk"?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. ledna 2012
    Jééé, to chce člověk jednou dělat chytrýho (informovanýho) a nějakej Everett Young ho předběhne, takže jsem zas za vola :)))). No na FB píšou, že to bude paperback, což mi přijde zvláštní - to jako v pevný vazbě vyjdou jen 3 díly a 4. bude měkkýš, nebo znovu v paperbacku vydaj jenom Hostinu a pak ji vydaj pevně...nechápu...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. ledna 2012
    EY: Nedala, ještě jsem to nestačila zpracovat, jestli se mi to líbí nebo ne...
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 28. ledna 2012
    tak co teda vyjde na jaře? jsem z toho zmatený... Druhý paperback nebo pevné vydání?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. ledna 2012
    No to právě nevím, myslela jsem, že má vyjít pevná vazba, ale najednou dali tenhle obrázek... Navíc, proč by paperbacky začli až od Hostiny...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 28. ledna 2012
    Opravené vydání Hostiny má vyjít jak brožované, tak v pevné vazbě. Tohle bude ta brožovaná.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. ledna 2012
    V tom případě se mi to vůbec nelíbí, protože ty obálky (zatím teda jenom hřbety) se k původní verzi vůbec, ale vůbec nehodí...
    EY: Like nedám, protože jsem se rozhodla, že se mi to nelíbí a hlavně bych se prozradila a už bych nebyla tajemná jako hrad v Karpatech :)))
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 28. ledna 2012
    no mě tam asi snadno poznáš podle obrázku :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. ledna 2012
    Co to je? Nějaký vtip?
  • upraveno 28. ledna 2012
    príde mi to z nových ako to lepšie
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. ledna 2012
    sarven: To jo, ale nemá to vůbec žádný smysl - proč to neudělali ve stejném (nebo aspoň podobném) stylu jako předešlé měkké vazby?
  • upraveno 28. ledna 2012
    mě se to líbí, ale koupím si vázanou.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 28. ledna 2012
    taky si koupím vázanou ale nevíte jestli ty dvě verze (paperback a vázaná) vyjdou současně?
  • upraveno 28. ledna 2012
    Mělo by to vyjít přibližně současně, odhaduju.
  • upraveno 28. ledna 2012
    Aktualizujem svoje predošlé prehlásenie: v Talpresse robia retardi.
  • upraveno 28. ledna 2012
    Nemohli by ste mi prosím vás dát jejich FB. Nemůžu ho nikde najít.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. ledna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. ledna 2012
    Zase mě někdo předběhl, já si jdu snad radši lehnout :)))))
  • upraveno 28. ledna 2012
    Vám to de? Mně se nic neotevře.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 28. ledna 2012
    Ano mě fungují oba odkazy.
  • upraveno 28. ledna 2012
    hmm mně ani jeden, a to sem vyskoušel google chrome, operu a nakonec i explorer
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.