Vyjádření Talpressu k novému vydání Písně ledu a ohně

upraveno 5. února 2012 v Překlady
18911131425

Komentáře

  • upraveno 8. listopadu 2011
  • upraveno 23. listopadu 2011
    Na Tanec s draky se moc těším, ale docela mě nepotěšila zpráva, že vyjde jen ve vázané jednosvazkové podobě :-(. Jednak je takhle tlustá knížka téměř neovladatelná, druhak se nám to nebude hodit do původní paperbackové série :-(. Opravdu a určitě a za žádných okolností se o klasické dvousvazkové paperbackové variantě neuvažuje?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 23. listopadu 2011
  • upraveno 24. listopadu 2011
    Škoda, že něco takového nevydají i u nás.
    Nové vydání v pevných deskách je pěkná věc, ale obaly se mi vůbec nelíbí.
  • upraveno 1. prosince 2011
    Ahoj, nevíte jak to vypadá s vázaným vydáním Hostiny pro Vrány? Někde jsem četla, že by měla vyjít na konci ledna, ale nevím... nenapsal o tom něco Talpress na facebooku? a už se ví, jak bude vypadat obálka? Dík
  • upraveno 3. prosince 2011
    Tak jsem dnes koupil vázaný Střet králů za 250Kč !!! :)
  • upraveno 12. ledna 2012
  • upraveno 13. ledna 2012
    hmmm prebal v januári, vydanie v apŕili a obchody to predávajú od februára :D
  • upraveno 17. ledna 2012
  • upraveno 18. ledna 2012
    v obchode je napísané: vydanie 31.1, a keď som sa opýtal talpresu, povedali že bude až v apŕili.
  • upraveno 22. ledna 2012
    Obálka k Hostině bude snad už brzy.

    Dneska mě zaujala prezentace Tance s draky a promo video u sousedů http://zysk.com.pl/martin/ Cool. by mě zajímalo, kde to video vysílaj.

    Jinak Talpress se prý snaží, aby Tanec s draky vyšel i dvousvazkově. Co preferujete? Já sám nevím, co bych zvolil.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. ledna 2012
    Já nutně potřebuji dvousvazkové brožované vydání, jinak nebudu mít klidné spaní - potřebuji knihy ze stejné série se stejným typem obalu, grafikou, velikostí atd. (jo jsem trochu magor, ale prý se tomu říká symptom poruch autistického spektra :) )
  • upraveno 22. ledna 2012
    Tiež by som chcel dve, aj keď netuším v akom dizajne
  • upraveno 22. ledna 2012
    Nene, já to naprosto chápu. Ale pro mě už je ta série narušena Hostinou pro vrány, kde se změnila grafika obálky (orámování), takže už je mi to jedno a doufám, že jednou, někdy v budoucnu to vyjde nějak jednotně. Viz to německé vydání ve vedlejší diskuzi, to je dokonalé.
  • upraveno 22. ledna 2012
    Suhlas
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. ledna 2012
    Já chci také to dvoudílné. Ten syndrom z toho nemám tak silný, takže mi změna obálky u Hostiny nevadí. Dokonce si myslím, že je to byla změna k lepšímu.
  • upraveno 22. ledna 2012
    z pohledu samotného obrázku ano, bouře má hrozný obrázek.

    Jinak dvousvazkově se to líp čte a přenáší, tak půjdu asi do ní.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. ledna 2012
    Navíc jsou knihy v brožovaném vydání i různě vysoké, byť o pár milimetrů :(

    Ale i tak bych chtěla, aby vyšly obě verze - brožovaná rozdělená a v pevné vazbě v jednom dílu.
    Jednak by tím pádem ta první část brož. mohla vyjít trochu dřív a hlavně se bude líp vozit na cesty.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. ledna 2012
    No ale Hostina byla aspoň ve stejné velikosti, ve dvou kusech... Orámování mi tolik nevadí - v knihovně je stejně vidět hřbet.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. ledna 2012
    A je pravda, že mi vadí i to, že Hostina pro vrány má jako jediná 2 obrázky, který sice taky nejsou vidět, ale trochu mi to rozkazuje sandál :)))
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 22. ledna 2012
    Nezapomeňte že tanec má více než 1000 stran ( nevím kolik je to v A5 knížce u mě v A4 je to okolo 1350 ) to je o hodně víc než bouře a ta je ve vázaném vydání opravdu velká.
  • upraveno 22. ledna 2012
    jj, šak v zahraničí taky ještě paperback vůbec nevyšel. Chystá se snad na jaře/létě, v británii dvousvazkový, v USA snad dokonce jednosvazkový...
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 22. ledna 2012
    Ten bude velký jako všech sedm knížek Harryho Pottera dohromady :) to už je možná i bouře+hra+střet a s hostinou určitě. ale je to myslym kolem 1700 stran a to by bylo jako dvě bouře.
  • upraveno 22. ledna 2012
    Mám podobný problém jako Krisa, takže jednosvazkové.
  • upraveno 23. ledna 2012
    Tak já to čet ve vypůjčené dvousvazkové formě. Kupovat si to budu asi až později jako celek. A to právě kvůli tomu, abych to měl vše v jednom stylu. Zatím bych byl asi pro vázanou verzi, ale ještě se uvidí, jestli Talpres neudělá nějaké další, popřípadě jak momentální verze nakonec dopadnou
  • upraveno 23. ledna 2012
    Já dostala první tři díly ve vázané verzi, takže budu pokračovat takto... ty jednosvazkové knihy mají své výhody, bohužel jednou z velkých nevýhod je pro mě přenositelnost (dlouhá jízda vlakem apod.)
  • upraveno 23. ledna 2012
    Vázané knížky mám do sbírky (pochybuji, že to budu číst, akorát bych si je zničila). Když vidím vedle sebe Střet králů a Bouři mečů, kam se hrabe S. King se svým To. :-)
    Takže bych uvítala, kdyby rovnou vyšel Tanec vázaný a nejenom paperbacky.
  • upraveno 23. ledna 2012
    Ben Nevis: ty utratíš 500 Kč (nebo kolik) a už teď víš, že to z té knížky nikdy nebudeš číst? 8-O
  • upraveno 23. ledna 2012
    Marišiel: podpora autora. :-) Prostě je škoda z nich udělat salát, protože pochybuju, že ta vazba něco vydrží (za tu cenu).
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.