Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
12324262829394

Komentáře

  • upraveno 27. prosince 2011
  • upraveno 7. ledna 2012
    Včera jsem - spíš nedopatřením - shlédl Friends with Benefits ( příšerný český název raději nezmiňuji). Říkal jsem si, co zas to bude za blbost a počítal jsem s tím, že nedokoukám. Ale... Je to moderní romantická komedie pro mladé, (poměrně) hodně sexu a sprostých slov (převážně z dívčích úst), ale skvělý scénář a herci, fakt jsem se pobavil, bylo to výborné (až jsem pocítil potřebu napsat to sem). Dokonce mám chuť pustit si to znovu, což se mi zrovna často nestává. Takže pokud se budete chtít někdy večer pobavit a romantická komedie je váš žánr, neváhejte.
  • upraveno 7. ledna 2012
    A jestli máte rádi parodie na béčkové filmy s áčkovými herci, tak Drive Angry. (Rovněž hojně fuckující slečna). "Jestli mi to dítě nedáte, ustřelím vám všem hlavy!" :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 7. ledna 2012
    Tak jsem včera byla na druhém Sherlockovi a musím uznat, že (ikdyž je mi seriál milejší) filmový Holmes je zatraceně zábavný a RDj. zatracenej fešák :)))
  • upraveno 7. ledna 2012
    totálny súhlas :)
  • upraveno 7. ledna 2012
    No chlap, co s ním manželka zůstala i přes jeho těžkou závislost na drogách, holt musí mít nějaký kouzlo :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 7. ledna 2012
    To mě Sherlock Holmes 2 neohromil. Nemůžu říct, že zklamal, protože jsem něco takového čekala po prvním dílu. Ve skrytu duše jsem doufala, že když Ritchie nebude mít svázané ruce nutností uspět, tak se film zaměří i na příběh a ne jen snahu vyrazit dech. Bohužel, nesplnilo se to. Vzali první díl a všechno jen vynásobili dvěma :(

    A jak Downeyho miluju, tak tady nechutně přehrával a předváděl se (ale zřejmě to bylo na pokyn režiséra).
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. ledna 2012
    Já jsem od SH2 neočekávala nějakou hlubokou myšlenku, ale jen "poho-pouhou" zábavu - což film splnil na jedničku s hvězdičkou.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 8. ledna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. ledna 2012
    Já teda musím říci, že se mi dvojka líbila víc než jednička - všichni byli z Sherlocka Holmese u vytržení a já nechápala proč. Teď si z jedničky nepamatuji skoro nic - jen, že mi tam strašně vadila Rachel McAdams (a to mi v jiných filmech vůbec nevadí, možná spíš naopak). Humor dvojky na mě byl taky občas moc, ale lidi v kině se smáli, takže byl asi v pořádku...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. ledna 2012
    Takhle se boří dějiny
  • upraveno 9. ledna 2012
    Trošku z jiného soudku: Nejdražší indický spektákl obohacený ruským dabingem...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. ledna 2012
  • upraveno 9. ledna 2012
    vidím to podobne ako nevada. Holmes 2 je pekné na oko, ale pozlátko, ktoré skrýva, že nemá čo povedať. akcia urobená veľmi efektne, ale vlastne nič iné tam ani nie je.
    preto televízne seriály výrazne valcujú kino produkciu (v priemere). Porovnanie kino Holmesa s tv Sherlockom je priam neuveriteľné.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. ledna 2012
  • upraveno 9. ledna 2012
    co se týče filmové dvojky Sherlocka, tu jsem ještě neviděl, ale první epizoda druhé TV minisérie je naprosto luxusní... Osobně se moc těším na film Prometheus, mistr Ridley se vrací na místo činu. Podle mne to bude bomba. Hobit mě zatím nechává v klidu, i když ten trailer moc pěkný.
  • upraveno 9. ledna 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. ledna 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 9. ledna 2012
  • upraveno 14. ledna 2012
    Jestli jste nečetli knižní předlohu nebo neviděli skandinávskou triologii, tak vám doporučuju film Muži, kteří nenávidí ženy. Skvělá dvou a půl hodinová zábava s celkem zajímavým dějem s skvělými herci. (Mimochodem- hraje tam "mistr Luwin".)
  • upraveno 14. ledna 2012
    LT: to je jakože rímejk tohohle http://www.csfd.cz/film/247369-muzi-kteri-nenavidi-zeny/ ??? močůvkoví amíci jsou líný číst titule. Původní je dobrý, toho remaku se trochu bojim.
  • upraveno 14. ledna 2012
    Původní je samozřejmě lepší, ale ten remake není tak zlý, jak jsem očekávala. Je to točeno spíš tím "severským" stylem než "hollywoodským", a Fincher ví, co dělá.
  • upraveno 19. ledna 2012
  • upraveno 19. ledna 2012
    Flanker si to ovšem nemyslí. (Robroyista) (Já souhlasím:-)
    A já furt přemýšlel, odkud Fassbendera znám. A on to byl ten "skokan" z 300. :-) Dobrý byl i v Janě Eyrové.
  • upraveno 19. ledna 2012
    Já osobně vnímám X-men první třídu za průměrný film. Nějak se mi to zdá přeceňované.
    Statečné srdce je parádní film. Možná máš pravdu, že od té doby v podobném žánru nic lepšího natočeného nebylo. Ono opravdu dobrých filmů s tématikou středověku a starověku je jako šafránu.
  • upraveno 19. ledna 2012
    Já osobně si myslím, že je to jen nějaká lobby uživatelů CSFD (resp. pár lidí, kteří se tam snaží utvářet veřejné mínění).
    First Class nebyl špatný, ale musel jsem se chechtat, jak tam začala lítat ta mutantka s těmi křídly. Ono, v comicsu se to snese líp, než když to vidíte v "reálu" na plátně. Fakt jsem si nemoh pomoct.
  • upraveno 19. ledna 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 19. ledna 2012
    A Gladiátor nic? Ne že bych ho považovala na nejlepší film všech dob, ale nad Statečným srdcem ční o kus výš.
  • upraveno 19. ledna 2012
    Tak to v žádným případě. Statečné srdce je dle mě po všech stránkách lepší film.
  • upraveno 19. ledna 2012
    Ne-e. Ridley natočil mnohem lepší majstrštyky. Třeba Království nebeské.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.