Včera jsem - spíš nedopatřením - shlédl Friends with Benefits ( příšerný český název raději nezmiňuji). Říkal jsem si, co zas to bude za blbost a počítal jsem s tím, že nedokoukám. Ale... Je to moderní romantická komedie pro mladé, (poměrně) hodně sexu a sprostých slov (převážně z dívčích úst), ale skvělý scénář a herci, fakt jsem se pobavil, bylo to výborné (až jsem pocítil potřebu napsat to sem). Dokonce mám chuť pustit si to znovu, což se mi zrovna často nestává. Takže pokud se budete chtít někdy večer pobavit a romantická komedie je váš žánr, neváhejte.
A jestli máte rádi parodie na béčkové filmy s áčkovými herci, tak Drive Angry. (Rovněž hojně fuckující slečna). "Jestli mi to dítě nedáte, ustřelím vám všem hlavy!" :-)
Tak jsem včera byla na druhém Sherlockovi a musím uznat, že (ikdyž je mi seriál milejší) filmový Holmes je zatraceně zábavný a RDj. zatracenej fešák :)))
To mě Sherlock Holmes 2 neohromil. Nemůžu říct, že zklamal, protože jsem něco takového čekala po prvním dílu. Ve skrytu duše jsem doufala, že když Ritchie nebude mít svázané ruce nutností uspět, tak se film zaměří i na příběh a ne jen snahu vyrazit dech. Bohužel, nesplnilo se to. Vzali první díl a všechno jen vynásobili dvěma :(
A jak Downeyho miluju, tak tady nechutně přehrával a předváděl se (ale zřejmě to bylo na pokyn režiséra).
Já teda musím říci, že se mi dvojka líbila víc než jednička - všichni byli z Sherlocka Holmese u vytržení a já nechápala proč. Teď si z jedničky nepamatuji skoro nic - jen, že mi tam strašně vadila Rachel McAdams (a to mi v jiných filmech vůbec nevadí, možná spíš naopak). Humor dvojky na mě byl taky občas moc, ale lidi v kině se smáli, takže byl asi v pořádku...
vidím to podobne ako nevada. Holmes 2 je pekné na oko, ale pozlátko, ktoré skrýva, že nemá čo povedať. akcia urobená veľmi efektne, ale vlastne nič iné tam ani nie je. preto televízne seriály výrazne valcujú kino produkciu (v priemere). Porovnanie kino Holmesa s tv Sherlockom je priam neuveriteľné.
co se týče filmové dvojky Sherlocka, tu jsem ještě neviděl, ale první epizoda druhé TV minisérie je naprosto luxusní... Osobně se moc těším na film Prometheus, mistr Ridley se vrací na místo činu. Podle mne to bude bomba. Hobit mě zatím nechává v klidu, i když ten trailer moc pěkný.
Jestli jste nečetli knižní předlohu nebo neviděli skandinávskou triologii, tak vám doporučuju film Muži, kteří nenávidí ženy. Skvělá dvou a půl hodinová zábava s celkem zajímavým dějem s skvělými herci. (Mimochodem- hraje tam "mistr Luwin".)
Původní je samozřejmě lepší, ale ten remake není tak zlý, jak jsem očekávala. Je to točeno spíš tím "severským" stylem než "hollywoodským", a Fincher ví, co dělá.
Flanker si to ovšem nemyslí. (Robroyista) (Já souhlasím:-) A já furt přemýšlel, odkud Fassbendera znám. A on to byl ten "skokan" z 300. :-) Dobrý byl i v Janě Eyrové.
Já osobně vnímám X-men první třídu za průměrný film. Nějak se mi to zdá přeceňované. Statečné srdce je parádní film. Možná máš pravdu, že od té doby v podobném žánru nic lepšího natočeného nebylo. Ono opravdu dobrých filmů s tématikou středověku a starověku je jako šafránu.
Já osobně si myslím, že je to jen nějaká lobby uživatelů CSFD (resp. pár lidí, kteří se tam snaží utvářet veřejné mínění). First Class nebyl špatný, ale musel jsem se chechtat, jak tam začala lítat ta mutantka s těmi křídly. Ono, v comicsu se to snese líp, než když to vidíte v "reálu" na plátně. Fakt jsem si nemoh pomoct.
Komentáře
A jak Downeyho miluju, tak tady nechutně přehrával a předváděl se (ale zřejmě to bylo na pokyn režiséra).
preto televízne seriály výrazne valcujú kino produkciu (v priemere). Porovnanie kino Holmesa s tv Sherlockom je priam neuveriteľné.
A já furt přemýšlel, odkud Fassbendera znám. A on to byl ten "skokan" z 300. :-) Dobrý byl i v Janě Eyrové.
Statečné srdce je parádní film. Možná máš pravdu, že od té doby v podobném žánru nic lepšího natočeného nebylo. Ono opravdu dobrých filmů s tématikou středověku a starověku je jako šafránu.
First Class nebyl špatný, ale musel jsem se chechtat, jak tam začala lítat ta mutantka s těmi křídly. Ono, v comicsu se to snese líp, než když to vidíte v "reálu" na plátně. Fakt jsem si nemoh pomoct.