Natáčení 2. řady Game of Thrones

upraveno 1. února 2014 v 2. řada
1910111315

Komentáře

  • upraveno 12. prosince 2011
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 12. prosince 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. prosince 2011
    sarven: Běž to žalovat Melisandře :)
  • upraveno 12. prosince 2011
    Nevada: ...aneb "vlhneme so súvetiami" :)
  • upraveno 12. prosince 2011
  • upraveno 12. prosince 2011
    nevada: no to som veľmi zvedavý. draci sa veľmi nezväčšia, ale účet za ne porastie každým záberom. tí zlovci ma však fascinujú omnoho viac. ak naozaj urobia Šedého vetra ako zabijackú mašinu, uf uf
    Pes Baskervillský + Bratstvo vlka? :)
  • upraveno 13. prosince 2011
    sarven: Ale v Bratrstvu meli prece spis lva v brneni nez vlka :)
  • upraveno 13. prosince 2011
    to hej, ale tiež bol veľký ako poník. išlo mi skôr len o dojem. aj keď to bola trochu iná situácia. iná fantasy štylizácia, ukazovali ho minimálne, iba v závere. to asi nie je cesta pre HBO.
  • upraveno 13. prosince 2011
    sarven: Namáháš mozkový závity zbytečně, opověď na to, jak budou velcí a jak budou vypadat, je už v prvním díle, konkrétně tahle scéna: I když ve druhej sérii samozřejmě ještě nebudou tak velcí jako jejich matka. Martin tuším zmiňuje, že zlovlci jsou zhruba dvakrát větší než ti největší vlci.
  • upraveno 13. prosince 2011
    no, ale veď ja vôbec neriešim ako budú vyzerať, ale ako sa to bude filmovať, aby to zniesol rozpočet a aby to dobre vyzeralo. dobre si pamätám ako vyzerala stará zlovlčica. ale niečo iné je ju ukázať 2 sekundy mŕtvu a niečo iné behať s tým medzi koňmi, prípadne robiť akciu.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 13. prosince 2011
    No co se týče bratrstva vlků tak "Lev v brnění" i jeho pán vyzněli bohužel docela směšně.
  • upraveno 13. prosince 2011
    na tú dobu a na Francúzov to bolo podľa mňa celkom schodné, aj keď v okamihu keď ho museli ukázať naplno už to bolo na hrane stráviteľnosti.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 13. prosince 2011
    No, podle mě je na hranici stravitelnosti celej film...
  • upraveno 13. prosince 2011
    sarven: Ohledně Stannisova hlasu jsem reagovala spíš na to, jak ho hodnotili i ostatní. 1. sérii jsem viděla dabovanou až stáhnutou.. jelikož zatím nemáme HBO, tak nevím, jak to tam chodí.....
  • upraveno 13. prosince 2011
    sarven: Ohledně Stannisova hlasu jsem reagovala spíš na to, jak ho hodnotili i ostatní. 1. sérii jsem viděla dabovanou až stáhnutou.. jelikož zatím nemáme HBO, tak nevím, jak to tam chodí.....
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 13. prosince 2011
    nesledovat s dabingem! je to opravdu hnus!
  • upraveno 14. prosince 2011
    S dabingem jsem taky nesledoval a podle těch komentů ani sledovat nebudu.
  • upraveno 14. prosince 2011
    Když takhle sledujete celou sérii a nemáte srovnání s originálními hlasy, tak vám to ani nepřijde.. ale všeobecně taky preferuju titulky..
  • upraveno 20. prosince 2011
    Nové záběry:
    ">

    Jinak mám docela obavy o tom, zda-li budou natočeny další série. Já sice vím, že HBO říkalo, že už v současné době nebude tolik hledět na sledovanost, jako spíše na prodeje DVD a Blu-Ray a nové platící zákazníky HBO, ale i tak. Když jsem jen tak pro zajímavost procházel sledovanosti různých jiných v současné době vysílaných seriálů, tak jsem byl dost překvapený.
    GoT měl průměrně kolem 3 milionu na díl, a třeba takové seriály jako Terra Nova, Walking Dead, Once Upon a Time, Glee a několik dalších průměrně kolem 10 milionů na epizodu. Což je znatelný rozdíl. Jako jsou to celkem fajn seriály, ale i tak mě to překvapilo.
  • upraveno 20. prosince 2011
    Expendable: V tom hodnocení sledovanosti bych byla opatrná. Ono záleží na zdroji, samozřejmě, a taky na tom, jestli počítají jenom sledovanost premiéry nebo i opakování (to pak čísla vypadají taky jinak). Celkově si nemyslím, že HBO se musí honit za desetimilionovou sledovaností, ani jeden z jejich seriálu se divákům nepodbízel tak jako třeba Glee.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 20. prosince 2011
    Což je ale do značné míry dáno typem TV stanice, na které ty seriály běží. U HBO jakožto placené kabelovky jsou ta čísla velmi dobrá.
    Akorát si teď nemůžu uvědomit jestli Walking Dead vysílá taky veřejná TV nebo kabelovka...
  • upraveno 20. prosince 2011
    Nevada: Walking Dead vysílá kabelovka AMC. Což mi připomíná, že bych ten seroš taky mohla zkusit ;)
  • upraveno 20. prosince 2011
    Uvidíme no, budeme doufat v to nej a snad prodeje DVD a Blu-Ray budou obrovské :D
    Mimochodem, Walking Dead určitě zkus. Akorát od toho nečekej nějakou zběsilou neustálou vyvražďovačku ala béčkové horrory. Je to dost zaměřené na ty postavy, jejich chování, vývoj, psychiku, vztahy atd. (Ačkoliv akce tam je taky dost, a občas dost nechutné :D )
  • upraveno 20. prosince 2011
    Walking Dead je enormná sračka.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 20. prosince 2011
    Walking dead mohu jen doporučit (mimochodem ten první díl NENI vykrádačka 28 days letter) je to opravdu hlavně o postavách a líbí se mi mnohem víc než komiksová předloha
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. prosince 2011
    Co se týče sledovanosti, ty cca 3 mil. jsou jen premiéra, s opakováními a HBO on Demand to tuším bylo někam k sedmi milionům. Ale už je to zas nějaká doba, co tu ty statistiky probíhaly.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 20. prosince 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. prosince 2011
    Jo, nemýlím-li se, tak Hra o trůny byla v porovnání s jinými seriály HBO mimo USA ještě úspěšnější, v Británii snad nejúspěšnější vůbec.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 20. prosince 2011
  • upraveno 20. prosince 2011
    Srovnáváte nesrovnatelné. Jak správně řekla Nevada, hlavní faktor je ta kabelovka. A pak samozřejmě není kabelovka jako kabelovka. HBO má svoje vlastní metriky a v rámci nich jsou 3 miliony super. Boardwlk Empire minulý týden zakončil druhou sérii cca 3 miliony (první odvysílání) a už má dávno další sérii schválenou.

    Těch 10 melounů walking dead je určitě celkem, všechna odvysílání, video-on-demand apod. V těchto číslech má GoT cca 7-8 melounů. To už neni zas takovej rozdíl. AMC je ale asi přece jen v USA na koni.

    A to je jen USA, GoT měl velký zásah v Evropě, na který se HBO snaží v posledních měsících zaměřit.

    O oblíbenosti mluví hezky i počet nelegálních stahování, viz http://www.lupa.cz/zpravicky/nelegalni-stahovani-televiznich-serialu-v-usa-na-sestupu-nejstahovanejsi-je-dexter/ - ale to asi HBO zas tak netěší :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.