Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
11314161819394

Komentáře

  • upraveno 26. října 2011
    Seznam sedmi jsem četla kdysi a teď to nemůžu nikde sehnat.
    A Mart Frost dělal i na Twin Peaks. :-)
  • upraveno 26. října 2011
    jasné
  • upraveno 26. října 2011
    Na Tintina, In Time, Anonymous (ale to spíš je ze setrvačnosti, protože jde o historický "velko"film) a J. Edgar. Shame taky vypadá zajímavě.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 26. října 2011
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 26. října 2011
    Já taky na Immortals, takovéhle ptákovinky já ráda
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 26. října 2011
    J. Edgar, Sherlock Holmes: A Game of Shadows, The Flowers of War, Tinker Tailor Soldier Spy, Mission Impossible: Ghost Protocol, War Horse (ne zrovna v tomto pořadí)
  • upraveno 26. října 2011
    Tinker, in time, sh2. Inmortals sa bojím. Kričí z toho strašná lacnota a ne-umenie robiť dobrý zábavný film. Pochybujem, že to dorovná 300 a ani to nebolo zeusviečo...
  • upraveno 26. října 2011
    in time, flowers of war, sherlock, anonymous a twilight :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. října 2011
    In Time jednoznačně. Pak možná TTSS a pro legraci si dám novou Věc.
  • upraveno 26. října 2011
    Na nic. Ale některé trailery se mi líbily.
  • upraveno 26. října 2011
    Koukla jsem se na tři trailery a hned samá hvězdná jména režisérů. Určitě se budu dívat na Carnage kvůli Foster, Sherlocka a zbytek se uvidí podle hodnocení.
  • upraveno 26. října 2011
  • upraveno 26. října 2011
    Montezuma3: rozhodně nejvíc na Tintina :-)
  • upraveno 26. října 2011
    hele jen dotaz, je tady jeste nekdo jako ja , kdo nesnasi jak se ted vse musi davat ve 3D? zbytecne drahy a naprosto k nicemu, kdyz ve filmu jsou 2 3D zabery ...
  • upraveno 26. října 2011
    cr8g: On je rozdíl mezi filmem, který se už přímo natáčí na 3D a filmem, který se posprodukčně musí 3D dodělat, těch prvních je daleko méně, ale vyplatí se - obzvlášť v IMAXu.
  • upraveno 26. října 2011
    Olorin: ten prvni je snad jen Avatar :) .. jinak ostatni jsou s prominutim za to slovo sračky, upravovany do 3D ve studiu, kde je ve 3D 2-3zabery.. viz new pirati z karibiku... tam jsou 2 za celej film
  • upraveno 26. října 2011
    Avatar, většina nových animáků, Tintin, připravuje se Hobit - je to málo, a právě jen o tyhle filmy jde. Jak říkám.
  • upraveno 26. října 2011
    Orolin: animaky jsou pro deti, protoze deti chtej animaky a 3D a rodice to proste zaplatej :) ...

    Hobit? omg proc to musej kazit tim 3D? ...
    Me ani nejde o to 3D , to me nevadi, me vadi ze kdyz je to ve 3D tak to musi mit dabing, protoze se tam prej spatne ctou titulky, coz je hovadina, v Avataru prelozenej jazyk Naavi se cetl naprosto normalne. A ja jako velkej odpurce dabingu proste na dabovanej film do kina nepujdu, kazi to film, je to debilne namluveny a navic vetsinou nepresne
  • upraveno 26. října 2011
    cr8g: Neřekl bych, že zrovna Jak vycvičit draka byl pro děti...

    A dabing je prostě občas dobrej, občas špatnej, Na Vlásku byl třeba perfektní.
  • upraveno 26. října 2011
    jak vycvicit draka je film pro deti.. to ze to sebralo hlavne velky kluky jako jsem ja je vedlejsi ucinek :D ...
  • upraveno 26. října 2011
    Upřímně, raději zajdu na kvalitní animák, než na většinu hraných filmů. :-)
  • upraveno 26. října 2011
    u HTTYD sem brecel na konci :D .... ale ono zase moc kvalitnich animaku taky neni... Auta 2 jsou docela udesny.. TS3 bylo dobry, tam sem taky brecel xD
  • upraveno 26. října 2011
    Auta 2 neřadím mezi kvalitní animák. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 27. října 2011
  • upraveno 27. října 2011
    Proč 3D? Nejspíš, aby šli lidi do kina, protože doma 3D nemají. A taky mohou vybírat větší vstupné. Ten dabing mi vadí víc. Čekala jsem, že do kin budou dělat kvalitnější dabing, ale chyba lávky.
  • upraveno 27. října 2011
    Ben Nevis: i doma maj lidi 3D treba .. ale ono to neni nic uchvatnyho
  • upraveno 27. října 2011
    Nejepičtější film bude Iron Sky
  • upraveno 27. října 2011
    j to bude good, an to ze to je nizkorozpoctovy a nepujde to do kin .)
  • upraveno 27. října 2011
    já pevně doufám, že to nějaký maličký zapadlý Pražský kino bude promitat, nebo aspoň hospoda s plátnem. Velikým kinokomplexům stejně moc neholduju.
  • upraveno 27. října 2011
    ma to jit prej primo na dvd atd ...kina prej vubec, ale muzu se stat ze to naky maly chytne :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.