Tři nejprovařenější teorie

upraveno 6. listopadu 2010 v Spekulace
18911131424

Komentáře

  • upraveno 7. července 2011
    Jo Grimova arogance je skutečně pověstná :-))

    flanker - zdá se, že jsi mne prokoukl stejně jako já Tebe :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 7. července 2011
    I ženy jsou čitelný, jen si člověk musí zvyknout na to, že občas některý věci pojmenovávají jinak. :)
  • upraveno 7. července 2011
    Jistěže jsou čitelné :-) Akorát chlapi se tím moc neobtěžují...
    A copak pojmenovávám jinak ? :-o
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 7. července 2011
    No nevím, nejsme ještě svoji. :)
  • upraveno 7. července 2011
    Fuj, hubičku ! Ještě nejsme svoji a navíc...mohla bys mít miminko! :-D
  • upraveno 7. července 2011
  • upraveno 7. července 2011
    Dívčí válka :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 7. července 2011
    Příhodné :)
  • upraveno 7. července 2011
    Nerozhodně jo, ale pro nás! :-D
  • upraveno 7. července 2011
    číšku ptáčku... .-)))
  • upraveno 7. července 2011
    To bude hitovka "Kteří věří - měří peří"!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 7. července 2011
    Ředkev všechno ztráví a sama pak žaludek zalehne. Inu, mládí.
  • upraveno 7. července 2011
    Bez obinušku mluvit - toť je jako v křivolaké lučiště se obrátit!
    Jak se jmelí zelená - kombajn valí doubravou!
  • upraveno 7. července 2011
    Libuše...mrtvice.
  • upraveno 7. července 2011
    Tak Vlasta jako kamarádka! No to si teda Přemysle trhni nohou !
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 7. července 2011
    Neber z jednoho vola dvou koží.
    Kámen se po obou stranách neobalí.
    Kolik třešní, tolik višní.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 7. července 2011
    Koukněte, co mi ty čůzy udělaly...
  • upraveno 7. července 2011
    V životě více druhův než-li klobás :-D
  • upraveno 7. července 2011
    Zdržte barbaři, kde ďábel nemůže, alespoň zasmradí (dlouhý pohled na Ctirada) :-D
  • upraveno 7. července 2011
    Jsi ještě necítil Coco Chanel ?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 7. července 2011
    Ne, to nejde. Jednak nemám naladíno a taky už mi začíná trvat, než mi začne prýštit - INSPIRACE!!!
  • upraveno 7. července 2011
    A pod sladkým nebem, tráví lidé lidi jedem.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 7. července 2011
    Ervín ňák divně čučí!
  • upraveno 7. července 2011
    Když nemůžu mít rovnoprávnost venku - budu ji mít aspoň doma! Mlč a drhni!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 7. července 2011
    Koně chval teprve po měsíci, ženu po roce.
    Kdo nemáš, s kým by ses vadil, pojmi sobě ženu.
  • upraveno 10. července 2011
    Nevim, kde se to uz resilo, ale ten dalsi clovek, ktery jde za Daenerys, tak krome Victariona za ni jeste jede Marwin, ne?
  • upraveno 10. července 2011
    v poslednej kapitole ešte bol v Citadele nie? myslím Marwyn. ale nepochybujem, že ho to zaujíma, a že to rieši. takže verím že áno.
  • upraveno 10. července 2011
    Prave si rekapituluji trochu AFFC, abych az zitra koupim Dance, tak abych byl v obraze. A docetl jsem se, ze vyrazil za Daenerys, jen co domluvil se Samem. Tak to je uz docela dost tech, kteri by radi "podali ruku Dany"...
  • upraveno 18. dubna 2012
    To že Alleras je ve skutečnosti Sarella je podle mě téměř jisté.
    Teď jsem si pročítal prolog a epilog Hostiny a napadla mě jedna otázka...
    Co dělal Pate(Jaqen) u Marwyna a myslíte, že Marwyn ví, že Pate není Pate???
  • upraveno 18. dubna 2012
    Hostina měla epilog?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.