Tři děvky a Cersei Lannister

upraveno 23. května 2011 v Sumáře kapitol
2»

Komentáře

  • upraveno 25. června 2011
  • upraveno 25. června 2011
    To je samosebou :-) Spíš aby to nevypadalo, že tři děvky a Cersei zvlášť :-) Co třeba čtyři děvky vrátáno Cersei ? :-)
  • upraveno 25. června 2011
    Cersei je speciální případ děvky, takzvaná korunová děvka. :-))) Proto ji nelze k těm třem počítat, zvlášť, když to jsou tzv. vrhací děvky.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 25. června 2011
    "Můžeš si vybrat, vrhací děvku nebo Zeď."
  • upraveno 25. června 2011
    Cersei se taky vrhá na koho ji napadne... :-)
  • upraveno 25. června 2011
    Když z toho bude neco mít. ned ji měl nechat stít i s jejíma bastardama, v te rodine neni nikdo nevinej! :D
  • upraveno 26. června 2011
    Myrcella a Tommen jsou normální děti a rozhodně se nejedná o žádného Joffreyho nebo Cersei (zmínil se o tom koneckonců i Tyrion).

    Rozdíl mezi Catelyn a Cersei je ten, že prvně jmenovaná byla normální... eh, ona vlastně byla po matce z prokleté rodiny, tak si k tomu prosím přidejte uvozovky... a šlapala jen po Jonovi (a ještě ne moc - i když ne z vlastní vůle), což se sice líbit nemusí, ale lze to pochopit (konkurence pro vlastní děti, tvář Starků kdežto z jejích vlastních dětí podobu podědila jen Arya). Cersei naproti tomu byla a je skutečně ZLÁ, která dělí svět kolem sebe na služebnictvo (štolba, pacholek atd.) a nepřátele, nebere ohled na nikoho jiného (dobře, možná vyjma Jaimeho dříve) a myslí si, že pevná ruka a strach (respektive bič, kati, kůly a hlavy) jsou lepší než cokoli jiného (to podědila výchovou od otce).

    A ty děvky (prodejné)? Ono by se jich v Cerseině společnosti našlo hned několik...
  • upraveno 27. června 2011
    GRRM udělal s Cersei Darth Vadera a její POV je utrpení číst. Tolik zloby a nesoudnosti v jedné kapitole je na mě moc. :-)
    Chudák Tommen, který se zmítá jako rukojmí mezi dvěmi harpyjemi, využívající ho, aby naštvaly tu druhou.
  • upraveno 27. června 2011
    Ben Nevis - Nesouhlasím, Darth Vader je snad nejkladnější hrdina v celém vesmíru, který má šarm a eleganci a prostě je to Darth Vader. Zato Cersei mu nesahá ani po Malíček u nohy. Rozhodně to není Darth Vader. :)
  • upraveno 27. června 2011
    Vader je na Islandu :-)) http://www.laif.unas.cz/VADER.gif
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 27. června 2011
    Vader je všude
  • upraveno 27. června 2011
    Jarwiks: Pravda, Cersei není Darth Vader, protože mu narozdíl od ní černá sluší. :-) Ale šarm by měla mít větší než Vader. :-)
  • upraveno 27. června 2011
    Před nebo po transplantaci masky ?
  • upraveno 27. června 2011
    to Jarla: Po lobotomii.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.