Hra o trůny 1x09 - Baelor

upraveno 13. června 2011 v 1. řada
167891012»

Komentáře

  • upraveno 18. června 2011
    Výborný bylo v jednom z minulých parodických videí - Robert Baratheon, black of hair. Stannis Baratheon, used to be black of hair. :)
  • upraveno 18. června 2011
    Dobrý! To mi uteklo :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. června 2011
    Video skvělý.
    Ad Šae - souhlas s Nevadou. Takhle působí Šae úplně jinak, oproti takový polohusičce tu vypadá moc vyzrále. Od týhle si nedovedu představit slova "můj obře z Lannisterů".
  • upraveno 19. června 2011
    Na mě teda Šae v knihách nepůsobila jako husička, naopak moc dobře věděla co dělá a hrála to skvěle a Tyrion tomu podlehl. Na mě tím pádem seriálová Šae nepůsobí nepatřičně.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. června 2011
    Just like winter je výborný, to se jim opravdu povedlo. Bron je sympaťák, v seriálu na mě snad působí líp než v knížkách. Šae mi taky přišla v knížkách trochu naivní (ne přímo tupá, ale prostě lehkomyslná nebo tak nějak) a v seriálu mi přijde nějaká moc rozumná...
  • upraveno 19. června 2011
    Myslim, ze ju posunuli k zahadnosti a inteligencii zamerne: aby tyrion mal partnera pre svoju inteligenciu a aby jeho zalubenie bolo pochopitelnejsie. A myslim ze jej obra aj cokolvek uveri on aj my...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. června 2011
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. července 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. července 2011
    O Podricka nás doufám do budoucna nepřipravěj, to by pak moje teorie dostala vážnou trhlinu :)
  • upraveno 9. července 2011
    Nevada: So Shae máš pravdu. Jej stvárnenie sa mne osobne síce páči, ale to nič nemení na tom, že za takéto papuľovanie by sa tá jej pekná hlava už dávno váľala odťatá niekde na hnojisku :)
  • upraveno 10. července 2011
    Neměl náhodou Podricka až když byl v Králově přístavišti ?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 10. července 2011
    Nemám momentálně knihu po ruce, ale myslim, že se objevil už v Tywinově ležení.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 10. července 2011
    Je to tak. Tyrion ho "dostal" když se připojil k Tywinovi. Před bitvou na Zeleném bodci mu pomáhal do zbroje.
  • upraveno 10. července 2011
    Tyrion ho nafasoval na poradě nebo těsně po ní :-)
  • upraveno 10. července 2011
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.