Video skvělý. Ad Šae - souhlas s Nevadou. Takhle působí Šae úplně jinak, oproti takový polohusičce tu vypadá moc vyzrále. Od týhle si nedovedu představit slova "můj obře z Lannisterů".
Na mě teda Šae v knihách nepůsobila jako husička, naopak moc dobře věděla co dělá a hrála to skvěle a Tyrion tomu podlehl. Na mě tím pádem seriálová Šae nepůsobí nepatřičně.
Just like winter je výborný, to se jim opravdu povedlo. Bron je sympaťák, v seriálu na mě snad působí líp než v knížkách. Šae mi taky přišla v knížkách trochu naivní (ne přímo tupá, ale prostě lehkomyslná nebo tak nějak) a v seriálu mi přijde nějaká moc rozumná...
Myslim, ze ju posunuli k zahadnosti a inteligencii zamerne: aby tyrion mal partnera pre svoju inteligenciu a aby jeho zalubenie bolo pochopitelnejsie. A myslim ze jej obra aj cokolvek uveri on aj my...
Nevada: So Shae máš pravdu. Jej stvárnenie sa mne osobne síce páči, ale to nič nemení na tom, že za takéto papuľovanie by sa tá jej pekná hlava už dávno váľala odťatá niekde na hnojisku :)
Komentáře
Ad Šae - souhlas s Nevadou. Takhle působí Šae úplně jinak, oproti takový polohusičce tu vypadá moc vyzrále. Od týhle si nedovedu představit slova "můj obře z Lannisterů".