@Nevada: Vůbec nepospíchej. Hlavní je že to časem bude. A navíc nikde není napsaná uzávěrka pro tebe a tvé součty hodnocení bodů. :) Náhodou to je sakra zodpovědná činnost a všichni si počkáme na správné spočítání hlasů. Je to velmi odpovědná činnost tak ať se dělá beze spěchu :-)
Jistě :-) Copak se nám máš za co omlouvat? Máš přece dost vlastní práce, které je teď navíc mezi karanténou a prázdninami docela dost. Jsi skvělá, že se vůbec staráš o ještě tohle.
Komentáře
A výsledky zde:
http://www.icefire.cz/komunita/povidky/18-kolo/vyhlaseni-vysledku-18-kola-if-fan-povidek/