Hodnocení 18. kola fan povídek - Ice & Fire

upraveno 8. března v Povídky
imageHodnocení 18. kola fan povídek - Ice & Fire

Další kolo klání o nejpovedenější fan povídku.   Hodnocení bude probíhat do 31. května 2020. Autor/ka vítězné povídky získá jednu z knih od George R.R. Martina z produkce nakladatelství ARGO. Můžete rozdat maximálně 20 bodů (samozřejmě je možno dát i … celý článek

Číst celý článek zde

Komentáře

• NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jako obvykle, pokud autoři najdou ve svých povídkách nějaké nesrovnalosti, napište mi do pošty. Tady na fóru, ne na povídkový mail.
    Hlasovací formulář bude doplněn později. Anotace budou. 2-3 autoři je sice nedoplnili, ale jejich povídky mají název, tak ho tam dám místo anotace.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Doplněn hlasovací formulář.
  • A já mám již vzorně ohodnoceno :).
  • @Lady Ašara jak jsi to zvládla???? Já teda mám přečteno, ale vůbec netuším, jak rozdám body :wall:
  • @Belatris Přiznám se, že jsem od počátku měla své tajné tipy, podle toho, kdo se v diskusi vyjadřoval, že něco spáchá.
    ... Ale pak se objevily i hodně dobré další konkurenční povídky, což mi udělalo škrt přes rozpočet :-D. Nakonec jsem dala po třech bodech osobním favoritům, po dvou těm povídkám, co se mi líbily, ale měla jsem tam nějakou výhradu, a ostatním po jednom. Alibisticky jsem nedokázala vybrat jednu nej, které bych dala nejvíc bodů, takže to rozhodne hodnocení ostatních B-).
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.