Hodnocení 18. kola fan povídek - Ice & Fire

upraveno 8. března 2020 v Povídky
imageHodnocení 18. kola fan povídek - Ice & Fire

Další kolo klání o nejpovedenější fan povídku.   Hodnocení bude probíhat do 31. května 2020. Autor/ka vítězné povídky získá jednu z knih od George R.R. Martina z produkce nakladatelství ARGO. Můžete rozdat maximálně 20 bodů (samozřejmě je možno dát i … celý článek

Číst celý článek zde


«1

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jako obvykle, pokud autoři najdou ve svých povídkách nějaké nesrovnalosti, napište mi do pošty. Tady na fóru, ne na povídkový mail.
    Hlasovací formulář bude doplněn později. Anotace budou. 2-3 autoři je sice nedoplnili, ale jejich povídky mají název, tak ho tam dám místo anotace.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Doplněn hlasovací formulář.
  • A já mám již vzorně ohodnoceno :).
  • @Lady Ašara jak jsi to zvládla???? Já teda mám přečteno, ale vůbec netuším, jak rozdám body :wall:
  • @Belatris Přiznám se, že jsem od počátku měla své tajné tipy, podle toho, kdo se v diskusi vyjadřoval, že něco spáchá.
    ... Ale pak se objevily i hodně dobré další konkurenční povídky, což mi udělalo škrt přes rozpočet :-D. Nakonec jsem dala po třech bodech osobním favoritům, po dvou těm povídkám, co se mi líbily, ale měla jsem tam nějakou výhradu, a ostatním po jednom. Alibisticky jsem nedokázala vybrat jednu nej, které bych dala nejvíc bodů, takže to rozhodne hodnocení ostatních B-).
  • Obodováno, ale bylo to těžké. Moc děkuji všem autorům za skvělé čtení. :applause:
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. května 2020
    Týden a den do konce. Jak to jde?
  • Ale jo, už jsem body rozdala. Byly zde fakt povedené kousky, kde jsem těžce nesla, že těch bodu nebylo kdispozici víc a vubec, celkově příjemná nádilka.
  • Já na tom pomalu pracuju :-)
  • AvivAviv
    upraveno 26. května 2020
    Rádi slyšíme.
    Ještě někdo na tom pracuje? Nestyďte se... ;)
  • Ahoj, omlouvám se, ale já teď vůbec nestíhám, takže se bohužel nezapojím ani k hodnocení.
  • AvivAviv
    upraveno 31. května 2020
    Happens. Nu, když nic mužeš to třeba později vynahradit komentáři, až se to zvolní. Přeji ať vše ostatní ztihneš.
  • Témata pro další kolo vybírá ten kdo to kolo vyhraje že ano? Mohla bych mít třeba přání, zda by bylo možné téma "Varysovi ptáčci" nebo něco na ten způsob? Nebo téma s Varysem? Pokud ne, tak nevadí...volná témata bývají vždycky v možnosti že ano?
    *aneb dlouho tu nebyla tak už si nepamatuje jak to chodí :-D*
  • Jo. Nebo jestli se k tomu vítěz nemá, tak je to na zvyšku osazenství a tom, co řekne Nevada. Volné téma nedílná součást inventáře.
    Jedna Varysovina se jinak vyskytla v předešlém kole. ;)
  • Vážně? Hm...jdu pohledat :-) Díky
  • Aviv napsal(a):

    Jo. Nebo jestli se k tomu vítěz nemá, tak je to na zvyšku osazenství a tom, co řekne Nevada. Volné téma nedílná součást inventáře.
    Jedna Varysovina se jinak vyskytla v předešlém kole. ;)

    Ano, onu povídku jsem již našla a přečetla! :-) Přesně takový konec jsem si u něj představovala...něco hlubšího..a ne jen spálení drakem :-D

    No, těším se na další témata :-) Ještě mi prosím připomeňte, za jak dlouho od vyhlášení vítěze bývá další kolo?
  • Jsem moc ráda, že líbilo.
    To je na Nevadě.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Vyhlášení nového kola obvykle 2-3 týdny podle toho, jak rychle vítěz vymyslí nová témata a jak mám čas (a někdy náladu) to připravit. Pak minimálně 3, ale teď už častěji až 4 měsíce na psaní. Zveřejnění se snažím udělat co nejdříve, obvykle max. do týdne po uzávěrce.
  • Posledný den hodnocení. Jak na tom jsme?
  • Mně chybí ještě dvě povídky, ale měla bych to stihnout.
  • Takže zahodnoceno. Tohle bylo další dobré kolo, spousta různě dlouhých povídek a dokonce poezie, témata taky byla rozmanitá, míň Targaryenů, než jsem původně čekala. Takže kostky jsou vrženy, děj se co děj.
  • Dočteno, ohodnoceno - doufám, že jsem se nepřepočítala :-D Každopádně moc děkuji všem autorům za povedené a různorodé počtení! :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Mno, moc hlasujících není.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Nevada
    Nevada napsal(a):

    Mno, moc hlasujících není.

    No to mi neříkejte ani z legrace, že se nakonec zastavíme na tomhle
    =D
  • Nezastavíme a basta.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tyrion Lannister napsal(a):

    @Nevada

    Nevada napsal(a):

    Mno, moc hlasujících není.

    No to mi neříkejte ani z legrace, že se nakonec zastavíme na tomhle
    =D
    Ano, tenhle problém je taky dlouhodobý.

  • Tak jak to dopadlo? Hodnocení uzavřeno nebo se termín ještě prodlužuje?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Čekala jsem, jestli se třeba někdo neozve, že už má třeba jen dočítat pár povídek. Je je ticho po pěšině, tak to asi uzavřu.
  • Já se omlouvám, ale v tomto kole se nezúčastním ani hodnocení.
    Snad příště...
  • Povídka č. 2 je výborná, k dalším jsem se zatím nedostal, ale určitě si je přečtu.

    Krásně interpretuje Martinův styl psaní, je zajímavá a předkládá pokračování příběhu tak, jak bych si asi i já sám přál. Snad v některých momentech je malinko urychlená (smrt Petyra), ale to je jen miniaturní vada na jinak perfektním dílku.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.