Co posloucháš???

upraveno 24. října 2012 v Rozličný pokec
Co posloucháš???
1108109111113114120

Komentáře

  • MonteKarstark napsal(a):

    Summer Kennedy
    album - The Bright Side


    Výborné. Živé a roztopašné. Z prvých dvoch mám dojem šírej krajiny s ostrými lúčmi slnka, voňavým večerným vetrom, ostrou chuťou ovocia a korenia a nejakým rýchlym dopravným prostriedkom. Tretia má skvelú zaťaženú hojdavosť a klavír rýchlo odmeriavajúci čas do zúčtovania.
  • AvivAviv
    upraveno 19. března 2020


    Hlavne To outlive Gods and Tired of tears si ma získali.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 23. března 2020
    Protože jsem právě dohrál Oriho a jsem plný emocí a nadšení, sjíždím na spotify soundtrack který je opět grandiózní tak jako před pěti lety u prvního dílu. Jestli Gareth Coker letos nevyhraje tu cenu za nejlepší herní soundtrack roku, tak už se fakt naštvu.

    To album má tři hodiny naporcované do 60 tracků. Jeden lepší než druhý. Vybrat z nich jen pár, abych to tu nezaspamoval, je téměř nemožné. Takže tady dávám odkaz na celý OST a pokud bych měl vytáhnout ty nejlepší kusy tak následovně:

    Ukolébavka z hlavního menu:


    jeden z nejlepších tracků v rámci lokace:


    finální bossfight, pekelné chorály a osud celého Niwenu na bedrech malé duše. Až mě sklátí coronavirus a budu v horečkách hledět vstříc světlu na konci tunelu, chci aby tenhle soundtrack hrál na pozadí:


    a další:
    souboj s vládkyní hlubin, obrovskou pavoučí královnou Morou
    útěk z pískem zasypaných dolů s obřím písečným červem za zadkem
    Po bouři ztracen v deštěm promočeném potemnělém lese
    Moje nejoblíbenější lokace, sněhem zaváté, větrem ošlehané vrcholky severních hor.
    Závěrečná titulková
  • AvivAviv
    upraveno 26. března 2020
    Podarené. :D
  • JoserJoser persona non grata
    novinka Boba Dylana

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Stonefox

    Kanga

    a na závěr něco z hlubin internetů. Hentai a ještě k tomu německy
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Objev z Eurovize

  • Ďalšie úlovky z "tohtoročnej" Eurovízie. :-)





  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Přiznám se, že se mi ještě líbí diamantová Athéna a pozlacená Kleopatra. Ale na živo to nejspíš zase bude stát za prd. Pak Malta a ta Litva je taky dobrá. No a pak je tam ten Hoovephonic a Little Big. 8-O
  • OakenfistOakenfist Alyn Dubová pěst :o)
    Myslím, že poslouchám trochu jiné věci než většina tady - tím se nějak nevyvyšuju, ani nesnižuju. Dost často v poslední době POSLOUCHÁM ságu ASOIAF, namluvenou panem Františkem Dočkalem jako audioknihu.
    1) uklidňuje mě to, 2) jeho pomalé tempo přednesu svědčí větší pozornosti a několikrát jsem se u poslechu přistihl, že vnímám víc informací, než když to běžně čtu. Jasně, někdo může říct, že jeho výslovnost některých jmen je legrační (špatně jsem se smiřoval s Jornvůdem (Ironwood), někoho může tahat za uši Chaime a hlavně Kérsy (to je skutečně Cersei ...)), ale jinak se přednesu z pohledu umělecké hodnoty dá máloco vytknout. Třeba se o audioknihách ASOIAF už někde diskutovalo, ale nemůžu to najít, tak se kdyžtak omlouvám za spam. (Dočkal namluvil i Dunka a Egga, taky geniálně)
    No, a pokud fakt chce někdo i nějakou hudbu, tak poslouchám třeba Rafaela Antona Irisarriho, který taky udělal "Deště Kastameru" - podle sebe ... Kdo bude mít chuť, tak si to najde ...
  • To s dôkladnejším vnímaním je zaujímavé. Nepozorovala som to u seba, ale niečo by na tom mohlo byť.
    Irisarri je příjemný (zkusila jsem Black Pitch), takové nenápadně pohlcující zvuky, vďaka za tip.
  • JoserJoser persona non grata
    Wardruna si přizvala Auroru a v jejich společném živém podání je tohle něco, z čeho mám s každým dalším poslechem husinu až na prdeli.
  • Italská reakce na karanténu.

  • Krásne.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • Ten nástroj od začiatku brniaci v pozadí spevu buduje napätie a pohlcuje, akoby mi hral na nervové zakončenia. Húkanie skvelé tiež. Atmosférické.
  • OakenfistOakenfist Alyn Dubová pěst :o)
    upraveno 30. května 2020
    https://youtube.com/watch?v=KkwbhL9i6pY&list=PLfimnwaZdumjtKM7Do-jHQimyC7hw5Uga

    jsem si vzpomněl, že když jsem poprvé četl Ságu, poslouchal jsem u toho často tohle - i když DCD udělali potom daleko tradičnější "středověká" alba ("Within the Realm of Dying Sun" nebo "Aion"), tak tohle je klasika, podle mě jedno z nejlepších alb vůbec, je to neskutečně kvalitní, navíc i dost přístupná, výrazná hudba
  • upraveno 6. června 2020
    starý, ale pořád krásný (vlastně mnohem lepší než celý film :-) )


    ještě jeden náladový návrat


  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.