Co posloucháš???

upraveno 24. října 2012 v Rozličný pokec
Co posloucháš???
1102103104105106108»

Komentáře

• JoserJoser persona non grata
    Úsměv od ucha k uchu

• MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Za mě dobrý
  • Zľahka pripomenulo Neon demon... Docela fantaskní a melódia pôvabná. Líbil taky trik s rukami do rytmu.
  • Mongolský metal (?), veľmi pôsobivé. :)
  • @Arutha Mongolské cokoli je působivé. A když si dají rande s litevskými dudáky, tak je to taky pecka.

• Svatá nebesa... To je nádhera, to byla nečekaná kombinace chutí a docela životabudič.
  • Dve nové skladby od Sabatonu...Great war is coming. 8-)

Kesha zase zlobí

Tohle se Miley povedlo

• BenjiBenji so much universe, so little time
    @Joser podle mě má tahle holka s tak božím hlasem na víc... :-?
  • Drazí přátelé, hledám tipy na zajímavé podcasty. Ráda poslouchám při práci, a poslední dobou mě zajímá víc právě mluvené slovo než hudba. (Taky přemýšlím o audioknihách, ale to si najdu v jiném tématu.)
    Sama něco nabídnu.

Podcast o Game of Thrones a ASOIAF (+ Westworld) - Preston Jacobs a Red Team Review, anglicky (seznam jsem dala dohromady přímo já, jsou tam všechny volně dostupné části, další jsou na Patreonu.)
    GoT & aSoIaF & Westworld Podcast - Preston Jacobs & RedTeamReview

Podcast dvou českých nadšenců do antiky, rozebírají různé aspekty civilizací starovékého Řecka a Říma, česky
    Podcast Ante Portas
    také zde: YouTube channel Podcast Ante Portas
  • Ještě jsem se chtěla zeptat, přemýšlím o tom, že bych postupně vytvářela české titulky k YouTube videím Prestona Jacobse. Byl by o to zájem?
  • Myslím, že tie titulky sú fajn nápad. A na antické prednášky sa rozhodne pozriem.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Denebola napsal(a):

Podcast dvou českých nadšenců do antiky, rozebírají různé aspekty civilizací starovékého Řecka a Říma, česky
    Podcast Ante Portas
    také zde: YouTube channel Podcast Ante Portas

Tohle vypadá hodně zajímavě, tím se prohrabu. Přesně jak říkají k Porfyriovi - jako poslouchat dnešní vegany =D
  • Perfektně sedí do nálady...

Depka ještě před podzimem.

Alternativní vlna a docela chytlavá.

Věděli jste, že existuje psychedelický rock? Nebo tak mi to aspoň tvrdí můj přehrávač.

• upraveno 2. srpna
    Kreslený, znepokojivý a brutální videoklip 8-O je celkem nepříjemné sledovat, co tam ty figurky provádí.
  • AvivAviv
    upraveno 2. srpna
    Dosť pôsobivé. Nejvíc se mi líbilo asi Itch a Autocorrect má fakt údernost jak do zvuku tak do textu.
    Pane jo, figurkové vypravění drsné, v jistém směru dopadá víc, než píseň sama o sobě.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Taky máte v písničkách rádi takové ty pěvecké sbory co zní v pozadí a dávají tomu ten správný letní feel good šmrnc?

Ten klip je super. Nebo spíš ten nápad se mi líbí.

A na závěr něco pro pány. Moldavanka Mariana Salaru se postará, aby jste tenhle singl doposlechli až do konce.
  • Gutalax. Legenda. Nejslavnější česká kapela, o které jste nikdy neslyšeli. Překvapilo mě, že vydali výpravný videoklip.
    Varování! Nevhodné pro lidi slabší povahy, nesledujte při jídle, před jídlem ani krátce po něm. Nevhodné pro koprofobiky.

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.