Co posloucháš???

upraveno 24. října 2012 v Rozličný pokec
Co posloucháš???
1103104105106108

Komentáře

• JoserJoser persona non grata
    Úsměv od ucha k uchu

• MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Za mě dobrý
  • Zľahka pripomenulo Neon demon... Docela fantaskní a melódia pôvabná. Líbil taky trik s rukami do rytmu.
  • Mongolský metal (?), veľmi pôsobivé. :)
  • @Arutha Mongolské cokoli je působivé. A když si dají rande s litevskými dudáky, tak je to taky pecka.

• Svatá nebesa... To je nádhera, to byla nečekaná kombinace chutí a docela životabudič.
  • Dve nové skladby od Sabatonu...Great war is coming. 8-)

Kesha zase zlobí

Tohle se Miley povedlo

• BenjiBenji so much universe, so little time
    @Joser podle mě má tahle holka s tak božím hlasem na víc... :-?
  • Drazí přátelé, hledám tipy na zajímavé podcasty. Ráda poslouchám při práci, a poslední dobou mě zajímá víc právě mluvené slovo než hudba. (Taky přemýšlím o audioknihách, ale to si najdu v jiném tématu.)
    Sama něco nabídnu.

Podcast o Game of Thrones a ASOIAF (+ Westworld) - Preston Jacobs a Red Team Review, anglicky (seznam jsem dala dohromady přímo já, jsou tam všechny volně dostupné části, další jsou na Patreonu.)
    GoT & aSoIaF & Westworld Podcast - Preston Jacobs & RedTeamReview

Podcast dvou českých nadšenců do antiky, rozebírají různé aspekty civilizací starovékého Řecka a Říma, česky
    Podcast Ante Portas
    také zde: YouTube channel Podcast Ante Portas
  • Ještě jsem se chtěla zeptat, přemýšlím o tom, že bych postupně vytvářela české titulky k YouTube videím Prestona Jacobse. Byl by o to zájem?
  • Myslím, že tie titulky sú fajn nápad. A na antické prednášky sa rozhodne pozriem.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Denebola napsal(a):

Podcast dvou českých nadšenců do antiky, rozebírají různé aspekty civilizací starovékého Řecka a Říma, česky
    Podcast Ante Portas
    také zde: YouTube channel Podcast Ante Portas

Tohle vypadá hodně zajímavě, tím se prohrabu. Přesně jak říkají k Porfyriovi - jako poslouchat dnešní vegany =D
  • Perfektně sedí do nálady...

Depka ještě před podzimem.

Alternativní vlna a docela chytlavá.

Věděli jste, že existuje psychedelický rock? Nebo tak mi to aspoň tvrdí můj přehrávač.

• upraveno 2. srpna
    Kreslený, znepokojivý a brutální videoklip 8-O je celkem nepříjemné sledovat, co tam ty figurky provádí.
  • AvivAviv
    upraveno 2. srpna
    Dosť pôsobivé. Nejvíc se mi líbilo asi Itch a Autocorrect má fakt údernost jak do zvuku tak do textu.
    Pane jo, figurkové vypravění drsné, v jistém směru dopadá víc, než píseň sama o sobě.
    Taky máte v písničkách rádi takové ty pěvecké sbory co zní v pozadí a dávají tomu ten správný letní feel good šmrnc?

Ten klip je super. Nebo spíš ten nápad se mi líbí.

A na závěr něco pro pány. Moldavanka Mariana Salaru se postará, aby jste tenhle singl doposlechli až do konce.
  • Gutalax. Legenda. Nejslavnější česká kapela, o které jste nikdy neslyšeli. Překvapilo mě, že vydali výpravný videoklip.
    Varování! Nevhodné pro lidi slabší povahy, nesledujte při jídle, před jídlem ani krátce po něm. Nevhodné pro koprofobiky.

• Klasická hudba trochu inak. ;-)

• To jsou neskutočně dobré mixy! Není sranda skombinovat rozdílné skladby, ale tady se to povedlo bravúrně
    Lesní hit

• EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    pop.ci remix
  • Fajn energické. Zaujal ma ten rytmus v spojení so zborom.
    Randál ze SAPA
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.