18. kolo I&F povídkové soutěže - Ice & Fire

upraveno 28. října 2019 v Povídky
image18. kolo I&F povídkové soutěže - Ice & Fire

Je to tady zas! Rozjíždíme nové kolo fan povídek na téma Písně ledu a ohně. Témata jsou následující: 1) Targaryenská historie – neznámé příběhy dračích pánů, nebo třeba ty známé jinak, než je kronikáři zaznamenali. 2) Svobodná města – libovolný … celý článek

Číst celý článek zde


13»

Komentáře

  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 27. února 2020
    Tak já bych chtěl poděkovat též Ašaře, která byla Most valuable player tohoto kola. Svojí povídku jsem teď odeslal i s krátkou anotací (snad bude stačit :-D) Ale ať nemusíme po čtyřech měsících prodlužovat termín, tak ostatní taky směle do toho! =D
  • A řady se rozšířují... Dobrá práce.
    Kolik toho máme teď?
  • @Tyrion Lannister Děkuji za poděkování :-).

    Přečetla jsem si po sobě svůj text, doplnila pár špíčků, upravila chybky a už jen čekám, až se mi ozve můj poslední kritický betačtenář. Tvrdil, že to bude do pátku, tak snad nejpozději v poslední den termínu odevzdávám...
  • U mě to tentokrát vypadá bledě. Prostě mě nic nenapadlo... Zatím :-D Ještě je malinká naděje, že mě něco napadne zítra a stihnu to sesmolit, ale moc šancí bych tomu nedávala. Ale číst, hodnotit a bodovat budu v každém případě :-)
  • Stane se. Těšíme tedy na čtenářskou aktivitu.
  • upraveno 28. února 2020
    Takže posláno. Povídka je taková... zamyšlená, ale nakonec se mi nějak podařilo tomu dát aspoň trochu spád, takže se snad nemám za co stydět. A ano, je to na téma Targaryeni, i když trochu jinak. Určitě nečekejte žádné populární targaryenské hvězdy. Sáhla jsem po jedné populární fanfikční technice a konec není happy, ale nešlo to tentokrát jinak. No uvidíte.
  • upraveno 29. února 2020
    Aviv napsal(a):

    Snad. Tak tedy navzájem, i ty na nohou (jen čím pak budeme psát... :D).

    Tak to asi pomohlo, díky :-) Dopsáno a můžu dneska poslat. Už se těším na čtení, podle komentářů to vypadá, že jste se všichni pustili do zajímavých věcí
  • Také posláno. Bylo by to dříve, kdybych měla prostor se soustředit a nemusela péct dort a smažit slaninu...

    Děkuji tímto všem, kteří povídce dopomohli k finální verzi:
    Seru MM, @čejka a Lady Tereze, kteří byli mými betačtenáři (ty ostatní nepočítám, protože se většinou zmohli jen na "bylo to hezké" ;-) ). Můj dík patří i @MonteKarstark za jednotlivé verze překladu jednotlivých míst a za zaslání parádních odkazů a @Nevada za pomoc s překladem místních názvů a pár nápadů, které jsem z naší konverzace v povídce použila.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Tak nakonec koukam toho bude poměrně hodně a i slušná konkurence :-D
  • Tak změna plánu :anxious: Narazila jsem na sedm let starý kousíček nepoužitého textu, tak ho snad dnes dopíšu a pošlu. Ať žije recyklace =D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Michelle Klidně v klidu. Nestíhám, takže ke zveřejnění se o víkendu nedostanu.

    Je někdo, kdo potřebuje víc času?
  • AvivAviv
    upraveno 29. února 2020
    Ave recyklace!
    Jestli se vyskytne, pokusím se ho využít.
  • upraveno 29. února 2020
    Pro Lady Ašaru: rádo se stalo, Ty sis přece dala se mnou mnohem víc práce :-) Takže já zase děkuji ještě jednou za přinejmenším trojí čtení, za všechny Tvoje připomínky i nápady, které mi pomohly hodně upravit a doplnit a za nápad s dupnutím ;-)
  • Ono nás čeká nějaké dupání? Oujé...
  • Jedno :-) Doufám, že se Ti taky podařilo dopsat tu druhou povídku
  • @Nevada Chtěla jsem napsat, že to by byla troufalost, ale shodou náhod jsem včera večer v Martinovi objevila ještě pár drobnostil, které by šly zakomponovat do již odeslaného :-D Ale je-li to komplikované, není to nezbytné :).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Lady Ašara Klidně. Doplň si to a pošli znovu :)
  • Tak jo. Nejni to to, co jsem puvodně měla v plánu, ale ještě jsem s něčím přišla.
  • Už se nemohu dočkat, až začnu číst :-).
  • Taky se těším. Rozmluvy, co se tady teď vedly, boli navnaďujúce.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak povídky by měly být všechny. Zkusím to zpracovat tak, abyste to měli aspoň na víkend. Prosím o trpělivost.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jedna z povídek dorazila ve stavu, kdy není možné zveřejnění, tak jsem požádala autora o přepracování. Jinak je vše připravené a jakmile ta jedna dorazí, v co nejkratší době zveřejním.
    Kdyby se náhodou to přepracování protáhlo, tak to zveřejním a tu jednu doplním dodatečně.
  • Jupí! Díky za rychlé přidání ;-).
  • Pripájam sa k ďakovaniu.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.