18. kolo I&F povídkové soutěže - Ice & Fire

upraveno 28. října v Povídky
image18. kolo I&F povídkové soutěže - Ice & Fire

Je to tady zas! Rozjíždíme nové kolo fan povídek na téma Písně ledu a ohně. Témata jsou následující: 1) Targaryenská historie – neznámé příběhy dračích pánů, nebo třeba ty známé jinak, než je kronikáři zaznamenali. 2) Svobodná města – libovolný … celý článek

Číst celý článek zde

Komentáře

• NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 28. října
    Tentokrát budou na psaní rovnou 4 měsíce. Doufám, že vám to bude stačit hned "napoprvé" :)
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 28. října
    Výborně povídka, kterou jsem si připravil sedí dokonce do dvou témat najednou :D
  • Jůů, téma 2 a 3 jsou úplně super! :-)
  • upraveno 28. října
    Termín vypadá schůdně :-D Díky za témata, pokusím se tentokrát vymýšlet a psát rychleji ;-)
  • Jú, tohle vypadá báječně.
  • Tak ona všechna ta témata jsou docela volná :D OK, pro mě nejschůdnější bude vymyslet něco o Targaryenech. Musím ale rovnou říct, že právě povídky o Targaryenech budou irčitě disproporčně zastoupené.
  • Poprvé se setkali... to je možností a některé jsou právě ze seriálu :-) To je už výzva a držím palce každému, kdo to zkusí
  • Sama se spisovatelsky nezapojím, neb je to dlouho, co jsem Píseň četla a musela bych hodně vařit z vody (a to já nerada), ale nabízím se autorům jako korektor ;). Slovenštinu teda asi nedám, ale jinak jsem k dispozici.
  • @Lady Ašara: Myslím si, že tvůj návrh je moc hezký a ušlechtilý. :D Právě tu mám něco trošku rozepsaného do oné soutěže, takže bych moc a moc uvítala nějakou tu korekci :D Byla bys moc hodná. :-)
  • @Lady Luna Kastark No problemo, pošlu Ti do soukromé zprávy e-mailovou adresu ;).

Pro ostatní zájemce: Teď jsem moc často nechodím, spíše nárazově, ale kdyžtak mi napište SZ, tam mi vyskočí upozornění do e-mailu ;).
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.