TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
Hra o trůny se chystá do vysílání na jaře roku 2011. Jaká bude její konkurence? Poradí si HBO s vycházející hvězdou na produkčním poli stanicí Starz a jejími projekty Spartacus, Pillars of the Earth a zejména pak fantasy Camelot? V pozadí bude jistě číhat i projekt od tvůrců Tudorovců Borgias. Nebo bude největším oříškem sesterský projekt Boardwalk Empire? Či překvapí někdo jiný?



Vím, některé seriály se časově přímo nepotkají, ale to nemůže diskuzi nijak škodit a to tu tu jde hlavně. Takže se nenechte omezovat těmihle mými žblepty. :-)
1336337339341342361

Komentáře

  • upraveno 11. prosince 2019
    Musím říct že jsem Zaklínače nečetl. Ale Yen se mi děsně líbí. Fakt nechápu lidi co naříkaj a přejí si (ani ne tak Yen z knih, na což jsme zvyklí i z naší milé ságy) postavu z počítačové hry.

    Ale nic mě nepřinutilo zatím sáhnout po knížkách. Teda do dneška. Přečetl jsem Poslední přání.. na posezení. Je to krátké a zábavné a čtu dál další povídku. Ke knížkám mě přinutilo tohle:


    Strašně si na tom ujíždím celý den.. Replay button broken...
    Řekl bych - taková hymna..

    From when the White Wolf fought
    A Disney Plus devil
    Toss a coin to your Netflix.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Dokoukala jsem 2. sérii Killing Eve. Zápletka je hrozně přitažená za vlasy. Mnohem pitomější než v 1. sérii. Ale postavy jsou skvěle napsané i zahrané, i když mnohdy dojíždějí na zkraty scénáře. Jodie Comer svou sociopatku hraje tak přesvědčivě, až mám nepříjemný pocit, že to snad ani nehraje... Je v té roli skvělá, naprosto dokonalá (a kromě toho je vážně rozkošná).
    Škoda, že hlavní záporák vykrystalizoval až v závěru. Kdyby ho nasadili dřív a dali jeho psychopatii větší prostor, mohla být celá série neskonale lepší. Takhle závěr působí zbytečně uspěchaně.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 12. prosince 2019
    @sfik
    From when the White Wolf fought
    A Disney Plus devil
    Toss a coin to your Netflix.
    No s tím patnácti miliardovym dluhem budou potřebovat víc, než jen minci :twisted: Zatím jsem teda spokojen taky, písnička skvělá :D
  • PaxterRedwynePaxterRedwyne Ripe for victory
    upraveno 12. prosince 2019
    @Tyrion Lannister Tady tě musím opravit. Anglické slovo "billion" označuje miliardu (10^9), ne bilion jak uvádíš (10^12). Nejsem sice ekonom, ale spoustu firem pracuje s větším dluhem (Disney třeba skoro 50 miliard), protože cizí kapitál je levnější než vlastní.

    Písnička je ale skvělá :)
  • @Paxter Redwyne stare ekonomicke pravidlo rika ze nezaplacena faktura je nejlepsi uver. Takze mas pravdu. Ale dlouhodobe to pred sebou valit dobre neni. A Netflix to s narustajici konkurenci lehci mit nebude
  • JoserJoser persona non grata
    Černá labuť na ledě.

  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Paxter Redwyne Opraveno z me strany jazyjovy překlep děkuji za upozornění :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Darwine to bude krááávovina :twisted:
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • upraveno 13. prosince 2019


    image
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Dreamer jj, též jsem se po traileru zasn... zaposlouchala :)


  • Tedy, vizálně to bude přesně to, co chci... Škoda jenom, že to není na Vánoce, abych eliminovala všechnu tu sladkost pohádek. Od tvůrců Sherlocka - čili všechny tři epizody budou v celovečerním formátu a na pokračování budeme čekat dva roky? :D

    A jenom pro informaci - ne, podle popisu děje epizod se nejedná o adaptování celé knížky:
    https://www.imdb.com/title/tt9139220/episodes?season=1&ref_=tt_eps_sn_1

    Chtěla bych sice víc další Castlevanii, ale co se dá dělat.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    svoa00 napsal(a):

    Od tvůrců Sherlocka

    Pro mě od počátku dostatečné varování, abych to ani nezkoušela.
  • JoserJoser persona non grata
    Zaklínač- ne nebudu ošklivý, stejně si to příští pátek pustím, ale takhle to hned působí lépe, aspoň po hudební stránce.



  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @svoa00 si vážně můžu zapomenout na to, že by někdo udělal Drákulu, co by odpovídal knížce (ne, ta srágora od Coppoly to není).
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Jeho temné esence sedmý díl

    Úvod se mi hrozně líbil jako testament tomu, jaká fantastická postava je Coulterová
    Očividně má problémy se vztekem, ale úplný psychopat taky není. A je schopná sebereflexe u záporáků velic vzácná vlasntnos.

    Lyra byla zvláštní
    Jako chlapi no tak, byla tři cetiementry od toho aby se rozsekala o skály. Nemohla spadnout aspoň uprostřed lesa, aby to bylo věrohodnější
    :-D Obecně mi přijde, že celá záležitost s medvědy byla lépe udělaná ve filmu. I tak jsem si to celkem užil. I když to jak
    se šířilo zpráva o Iofurově smrti
    to bylo nějaký Game of Thrones zhovadilý způsob předávání informací
    Coulterová by v to ten moment musela už dávno vědět. A to nemluvím o tom, že Iorek mohl celkem dost snadno uvalit na tu věc dostatečné informační embargo

    Linka od nás se také vyvíjí zajímavě
    Jsem zvědavý, co Moriarty přesně napsal do těch dopisů

    Seraphina a Lee super
    Speciálně když ji řekne ať přestane s těmi proslovy

    Taky mívate to, že hrozně chcete, aby postava něco řekla a ono se to nestane
    Na Azrielovo: Tebe jsem tady nechtěl! Jsem doufal, že Lyra sarkasticky odpovíd: "No tak jsem prostě tady! Smíř se s tím, TÁTO :-D A ten hladový pohled Asriela na Rogera se mi vůbec nelíbí. A když si uvědomím, že Asriel je velice podobné jménu Azrael, tak se mi to nelíbí ještě víc :twisted:
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 17. prosince 2019
    Mám za sebou 6 dílů The Morning Show a je to lahůdka. Skvělé zahrané. Anistonová, Carell a Crudup výborní, Witherspoonová přímo skvělá.
    A taky to má skvělou hudbu.
  • Jak je to s premiérami na Netflixu? Zaklinac vyjde zitra, coz znamena v kolik hodin? ????
  • @sfik O deviatej by to tam malo naskočiť.
  • @sfik Podle mě to bude o v 0:00 pacifického času. Takže jak říká @Arutha
  • @Arutha @StandazPorubhradu
    Ten moment kdy se vám vyplatí mít zlomenou nohu a být celý dny doma :D
  • sfik napsal(a):

    @Arutha @StandazPorubhradu
    Ten moment kdy se vám vyplatí mít zlomenou nohu a být celý dny doma :D

    Jak si k tomu přišel?
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Zaklínač sklízí hlavně chválu momentálně. Přijde to někomu tady taky plytké? Kostýmy random přehlídka a děj s Renfri bez gradace.
    No a černoši ve středověkém oblečení jsou na pěst.
  • @Aviv dost v tom hralo roli auto, srna, prikop a kameni o ktere jsem si po vylezani z vozu zlomil kotnik :D
  • Som na štvrtom dieli a zatiaľ si to užívam.

    Diel so strigou parádny, akurát Triss je fakt na päsť, toto neležalo ani pri knižnej, ani pri hernej verzii. Zato Yen super.
  • Nejvíc se mi zatím líbí Yennefer a to vše kolem ní.. a jsem rád že se to odehrává ve víc časových liniích.

    Zatím na to mohu říct jediné... kumkvat :D
  • Po prvním dílu vcelku spokojenost. Škoda, že neměla Renfri celý díl.
    Není poznat že Renfri je Sapkowského variace Sněhurky. A nekterý povídky jsou založený na tom, že to je variace pohádek, pověstí. Boj s bandou a finální souboj s Renfri výborný. Co ho trochu kazilo, byl černý půlelf s kuší a podivná sekáčkozbraň.
  • Jsem taky spokojený. Yennefer byla výborná... Jediný co mi nesedí jsou ty zbraněa zbroje.... Dyádry s kušemi je šílenost :/

    Taky nebylo zmíněno, že ten gang vyvraždí márket pokud se čaroděj nevzdá..... Ano dost věcí tám není řečeno

  • upraveno 20. prosince 2019
    Knižně mám za sebou jen povídky.. každopádně -

    kuše u dryád byly divný, ale mohly aspoň podle předlohy zastřelit toho černýho elfíka.. stejně tam k ničemu moc nebyl. V povídce bylo to zastřelený dítě poměrně silný moment.

    A protože se mi nejvíc líbila povídka se zlatým drakem tak mě moc nenadchla ta šestá epizoda - na druhou stranu víc časových linií a to propojení s povídkama bylo jinak udělané dobře (džin apod - i když smrděli dolarem občas ty epizody a efekty).. A poslední epizoda byla divně skončená. Lup. Konec. Titulky. Geralt našel Ciri, a nic jsme se nedozvěděli.


    Dotaz na znalé knih:
    Yen neumřela, že ne...? Kdo sakra vyhrál tu bitvu?



    Jinak ty výblitky diváků o černých elfech mě nechávají úplně v klidu, obzvlášť u těch dryád mě nechávala barva kůže úplně v klidu.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.