Vyhlášení výsledků 17. kola I&F fan povídek - Ice & Fire

upraveno 3. října 2019 v Povídky
imageVyhlášení výsledků 17. kola I&F fan povídek - Ice & Fire

Tentokrát byl vítěz celkem jednoznačný a zaslouženě tak získal knižní odměnu. Respektive vítězka a získala ???? 1. místo: čejka – povídka č. 5 s celkovým počtem 22 bodů, 2. místo: Svity – povídka č. 3 s počtem 19 bodů, 3. … celý článek

Číst celý článek zde


2»

Komentáře

  • Moc gratuluji vítězce a také děkuji ostatním za body :-) upřímně jsem vůbec nečekala umístění mezi 5 resp. 6 nejlepšími. Když jsem si povídky četla, uznala jsem, že nemám šanci a raději sklopila uši.. Nakonec jsem ani nehlasovala, protože jsem si prostě nedokázala vybrat :-D ale z vítězné povídky mám velikou radost, byla to nádhera.
  • upraveno 15. října 2019
    @LilithP Souhlasím, že rozdělování bodů bylo dost náročné. Nemůžu, ale souhlasit s tím prvním. Tvá povídka se mi naopak moc líbila a za mě to byl jeden z favoritů. Takže doufám, že do příštího kola zase nějakou prispěješ.

    Jinak co nová témata? @čejka Už máš nějaké pro nás připravené...
  • Lilith, dekuju, ale tvoje povidka byla prece krasna a hlavne originalni, zadne vymetani starych temat. A hlavne mela atmosferu
  • Stará témata vymetám spíš já.
    Ale i kdyby to bylo to, šlo o skvělý a báječně vyprávěný příběh.
    A taky se mi hlasovalo špatně. To opakované redukování bodu jen abych zjistila, že jsem se ještě furt nevešla do limitu...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Témata na další kolo mám, aspoň v podstatě. Během příštího týdne to vyhlásím.
  • Bezva. :)
  • Aviv, to urcite nebylo na tebe... Doufam, ze se pridas v dalsim kole
  • Ehm... To je dobrý, já to neříkám ublíženě, spíš se smíchem. Ono to je pravda, asasínskou povídku jsem si napsala v kole po kole s asasínským tématem, ta moje s Nočním králem, to tu vlastně taky jednou bylo, ikdyž dávno. Tohle kolo to už bylo míň citelné. :D
    Jo, chci.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.