Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)

CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:

Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma

Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas

Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII

Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)

Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D

A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2

Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2

A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
1166167169171172

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 11. června 2019
    Zelda prošpikovaná řeckou mythologií? Já to beru.


    Strongholdy z východu, 8-O
  • Zrovna jsem chtěl dát link na Stronghold :) docela čumím

  • od tvůrců Dishonored a Prey, což jsou velmi kvalitní hry, takže čekám zajímavou záležitost
  • JoserJoser persona non grata
    upraveno 11. června 2019
    Radost mi udělali další Watch Dogs a to je tak nějak vše





  • upraveno 11. června 2019
    Hehe docela sranda skoro všechno 2020. Všichni čekají na novou generaci konzolí nebo na Stadii? Tímhle tempem zachvilku vývojáři nebudou stíhat vyvíjet hry, jak se ten hardware bude rychle měnit. V tomhle vidim budoucnost spíš ve Stadii. =D =D U nás s tím připojením bude docela problém už vidím, jak se toho chytnou ty naši vydřiduši operátoři a jejich slavné ceny dat =D =D
  • Ježiši ten Stronghold je jak.. z roku 2005 :D bože, že už se na to Firefly nevykašle, stejně nic lepšího než jednička a Crusader neudělaj. Dvojka byla docela ucházející ještě, ale to potom... :roll:
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Shadow Tactics mě bavilo a na tohle se docela těším. Jen ty první dva díly si budu muset ještě osvěžit.
  • upraveno 13. června 2019
    Elden Ring bude nejlepší hra vůbec. To překoná i Bloodborne. Už ten trailer jsem viděl asi dvacekrát. Yuka tam zase sází naprosto fenomenální toniny. Hype!
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @Kalam Mekhar mega hype...Bloodborne ani Sekiro jsem ještě nehrál, ale DS univerzum (ok, DS1 a DS3) považuji za totální lásky.
    A ten dabing? Ten hlas plný bolesti byl.... úchvatný.
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    A samozřejmě, Keanu byl zlatý hřeb a už kvůli němu se do Cyberpunku pustím, i když mám PS4 a na střílečky tedy nejsem.
  • @Benji Jako Cyperpunk mám fakt rád spíše ale ten Blade Runnerovský styl, tohle je spíše takový to disco, ale ten Keanu mě fakt taky motivuje. Škoda že za něho nehrajeme :)
  • JoserJoser persona non grata
    Herní Twin Peaks o moru sužujícím ruské stepní město. Doufám, že mě to rozseká stejně jako Hellblade. Vypadá to jako skutečné umění

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    flanker.27 napsal(a):

    @MonteKarstark Zaujalo. Mimochodem, kdo byste rádi hru ala HoMaM, zkuste King's Bounty: The Legend.

    A nebo...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    MonteKarstark napsal(a):

    flanker.27 napsal(a):

    @MonteKarstark Zaujalo. Mimochodem, kdo byste rádi hru ala HoMaM, zkuste King's Bounty: The Legend.

    A nebo...
    Super :dance:
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @MonteKarstark Ani jsem nedoufal. Původní King's bounty jsou srdcovky, pokud je toto real, tak hodně milé překvapení :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    :twisted: :dance:
  • Port Royale 4 8-O :dance:
  • Vydanie Last of Us 2 ohlásené na 21. 2. 2021. Neviem či som sa niekedy na nejakú hru tešil viac. :)

    Od 23:00
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Zatím mi to trochu připomíná spíš Settlers 8, ale tak je to pre-alpha tak snad to bude dobrý :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Já miluju Age of Empires! Hrozně mě bavilo všechno vyvíjet a vylepšovat...a pak mě brácha umlátil tlupou s kyjema :D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 15. listopadu 2019
    @Krisa Tak od včerejška si to můžete zopakovat, a to rovnou ve vylepšené 4K grafice ;-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    JAK? 20? LET? AGO? 8-O
  • @Krisa jo... jsme starý.

    Ja miloval slony, i kdyz persani byli narod na prd :D a kampan za johanku z arku a frustrace kdyz jsem nemohl dobyt Pariz.

    Jinak AoE4 .. tezko soudit kdyz to neni gameplay. Pamatuju si jen ze trojka stala totalne za prd. Moc me to nebavilo.

    Stejne jak Stronghold. Jednicka skvela, Crusader skvely, dvojka hratelna, trojka ... pruser.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sfik No moment!
  • upraveno 15. listopadu 2019
    @Krisa jestli mas dohodu, tak te musim upozornit, ze te stejne podvede :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sfik No to snad ne! :D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 12. prosince 2019
    image
    image
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.