Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)

CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:

Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma

Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas

Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII

Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)

Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D

A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2

Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2

A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
1166168170171172

Komentáře

  • JoserJoser persona non grata
    :-k

  • meh

    ale chce to vidět gameplay, takhle se dá těžko soudit
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @Monte Karstark juhuuuu až se příští týden vrátím ze Slovenska, je program jasný.
    Těším se na debaty a teorie s tebou :dance:
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Něco se chytá, ale zatím se to tváří, že to bude víc GoT než ASoIaF.
    https://twitter.com/Xbox/status/1125188426934902784
  • Než se zeptám konkrétně, hraje tu někdo Kingdom Come? :)
  • no teď už ne ale mám v něm přes 150 hodin
    co potřebuješ vědět? :)
  • DanielSvatoš napsal(a):

    no teď už ne ale mám v něm přes 150 hodin
    co potřebuješ vědět? :)

    Já jsem na nějakých 140 :-D a s hrou jsem spokojenej, ale to prostředí českého království totálně převálcovalo jakýkoliv bug, který jsem potkal a jelikož jsem pořídil hru teprve před nedávnem, byla už docela obstojně zapatchovaná :)
    Každopádně jsem se chtěl zeptat na DLCčka, jestli za to stojí. Láká mě ta přestavba Přibyslavic, možná i trochu ten quest s Janem Ptáčkem (i když jeho lovestory mi předem přijde jako krávovina, ta postava mě strašně baví - na začátku jsem se děsil aby z něj nedělali Jindřichova soka, a měl jsem radost že se vydali cestou kamaráda).

    No ale jedná se mě o ten cliffhanger/otevřený konec, kdy Jindřich nedokončí pomstu. Věnuje se tomu nějaké DLC nebo si tvůrci otevřeli vrátka pro pokračování? Já vůl se těšil že uvidím Otu z Bergova a oni to utli uprostřed lesní cesty :D

  • Ne, všechna DLC jsou zamýšlena tak že bys je v nejlepším případě měl hrát v průběhu hry

    doporučuji počkat na slevu

  • @DanielSvatoš Takže když už jsem odjel s Ptáčkem za Bergovem, tak už DLCka vezmu při dalším hraní.. Díky za tip, to vydržím :)

    A pomsta je prostě cliffhanger jako kráva. Hmm to bych řekl že se toho možná ani nedočkáme.
  • @sfik no když DLC hraješ po dohraní hlavní linky tak ti třeba Ptáček řekne, že si chce ještě vrznout než odjedete co nepůsobí tak dobře :)

    a dalšího dílu se dočkáme určitě
  • upraveno 9. května 2019
    ještě teda kdy to začne (zhruba)
    - obnovovat Přibyslavice DLC: po dobytí
    - Ptáček DLC: potom co se zkamarádíte
    - Banda DLC: někdy ke konci (člověk by měl být mistr šermíř)
  • upraveno 9. května 2019
    DanielSvatoš napsal(a):

    ještě teda kdy to začne (zhruba)
    - obnovovat Přibyslavice DLC: po dobytí
    - Ptáček DLC: potom co se zkamarádíte
    - Banda DLC: někdy ke konci (člověk by měl být mistr šermíř)

    Nevím jestli takhle můžu definovat svůj skill :-D jsem takový ten mačkač myši :D občas se mi dařily ty protiúdery a blokace (Q) a šerm jsem obvykle vyhrával tím že jsem je měl v klinči a pak rychle třeba bodal/sekal po odhození protivníka. Vůbec se mě nedařily ty mistrovský výpady resp. ty předepsaný zřetězený útoky jakože levej sek, levej spodní sek, bodnutí, bodnutí. Zaprvé jsem nechápal jak si to mám ta comba pamatovat, zadruhé to celý na mě bylo moc rychlý :-D ale já to hraju na tu normál obtížnost takže se asi i DLC bude dát zvládnout.

    Trochu mě mrzí že tam pak není už moc odbyt pro peníze. Od nákupu "Warhorse Jenda" už jsem jen hromadil zbytečný majetky. V RPG (skyrim, DA:inquisition) mám rád i takovou tu možnost vlastní usedlosti/domu kde můžeš zabít spoustu hodin vybíráním nábytku a závěsů :D :D :D :D :D


  • Ty peníze se na konci hodí při výstavbě Přibyslavic (hoooodně drahé) ale ono ti to pak vydělává, že stejně nebudeš vědět co s tím (postav zbrojíře, ten má ranec penež a obnovují se mu víceméně přes noc)
    a co se týče toho skillu tak jsem to napsal asi špatně :) to Henry by měl být nalevelován v boji

    ten soubojový systém není úplně můj šálek kávy
  • @DanielSvatoš soubojový systém se mi líbí, ale ty komba jsou až moc přitažený za vlasy.
  • @sfik A díky za rady. Přibyslavice jsou DLC na které se těším nejvíc, ale jak píšeš, stejně jako u hry, počkám na nějakej výprodej na steamu :-)
  • @sfik nenní zač, kdybych nemusel psát esej tak bych napsal více a ve větách :D
  • @DanielSvatoš tak přeju ať to odsejpá :)
  • já jsem byl překvapen, jak ten combat byl neohrabaný a nudný, takže jsem jel stealth. Daleko lepší souboják meč na meč je Sekiro.
  • Zanedlouho vyjde Royal edice asi za 1000 se všemi patchi a DLC, plánuju to koupit takhle. Načerno jsem to dvakrát rozehrál a dvakrát skončil v přestavě Přibyslavic. Ovšem proto, že jsem 2x přeinstaloval windows a přišel o savy, znova se mi nechce hrát :D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Chci to hrozně moc, ale ještě půl roku si musím počkat. uf uf
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 10. června 2019
    Miyazaki + GRRM
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    AoE 2 - DE
  • upraveno 9. června 2019
    jinak co se týče konference Microsoftu tak tak Cyberpunk a Outer Worlds ale to jsou hry o kterých už víme
    edit: no vlastně ješte ten staronový Age of Emires 2 vypadá moc pěkně
    škoda že žadné velké oznámení
  • upraveno 10. června 2019
    @DanielSvatoš To jo navíc všechno 2020. Hlavně že ukážou AoE 2, ale že před rokem oznámili IV tak z tý nevíme nic. Keanu potěšil =D chvilku to vypadalo že ho tam šoupli a ani nevěděl pomalu co říct.
  • Outer Worlds vychází 2019
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 10. června 2019
    HoMaM2 like hra:

    A vůbec by mě nevadilo, kdyby takhle jednou někdy vypadali nový Heroes
  • upraveno 10. června 2019
    Co očekáváte od Ubi já doufám že Techland vytáhne Call of Juarez. Parkour zombii apokalypsa mě nezajímá 8-) =D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @MonteKarstark Zaujalo. Mimochodem, kdo byste rádi hru ala HoMaM, zkuste King's Bounty: The Legend.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.