Hodnocení 16. kola fan povídek - Ice & Fire

upraveno 6. prosince 2018 v Povídky
imageHodnocení 16. kola fan povídek - Ice & Fire

Autor vítězné povídky 16. kola získá knihu Bouře mečů, kterou věnovalo nakladatelství ARGO.   Hodnocení bude probíhat do 31. ledna 2018. Můžete rozdat maximálně 20 bodů (samozřejmě je možno dát i méně). Jednotlivým povídkám lze udělit nejvíce 5 bodů. Pokud … celý článek

Číst celý článek zde


2»

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 25. ledna 2019
    Tak co, stíháte dočíst a ohodnotit?
  • Mám ještě tři povídky na dva tři dny (sláva 31.,na jehož existenci jsem zapomněla), tož bych to měla stíhat.
  • Mně by teda bodlo, kdyby šlo číst do konce týdne... Nějak sem se sekla a v pracovním týdnu to asi nestihnu :-(
  • @Michelle asi bych se za lehké prodloužení do konce týdne nezlobil.
  • Uf, odhlasováno...ale bylo to velmi těžké rozhodování. Ještě jednou děkuji všem za super čtení.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. ledna 2019
    @Michelle @Baron Ale ovšem. Nechám zatím do 15.2.
  • Super :-) Moc děkuju!
  • Tyrion Lannister napsal(a):

    Pravdou je jak tak pročítám starší vyhlášení rubrik, že zatímco v 9. kole, kdy vítěz obdržel 43 bodů tak v minulém kole už jenom 29. :-k Asi nebude od věci začít časem řešit kromě nabídky také poptávku...

    Nevím, zda je to technicky proveditelné, ale co o vyhlášení soutěže a možnosti hlasovat poslat nějakou interní zprávu registrovaným uživatelům, která by jim případně hodila oznámení do e-mailu? Některé fanouškovské stránky to umožňují a zasílají svým členům kolikrát nevyžádané "newslettery" :-).
    Jinak za sebe hlásím, že jsem odhlasovala, a děkuji za prodloužení termínu odeslání bodů. Tentokrát to bylo docela těžké, ale všem autorům moc děkuji za to, že šli s kůží na trh a zpříjemnili mi večery.
  • To je dobrý nápad. Ne, že bych chtěla moderátorum nakládat další práci, ale takové upozornění by fakt mohlo být prospěšné.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    K tomu já nemám oprávnění. Musela bych oslovit Aleka. Nicméně to naráží na problém, že registrovaných uživatelů je tady hodně, ale z nich je ohledně povídek aktivních jen malé procento. Fakt malé.
  • AvivAviv
    upraveno 10. února 2019
    Chápu. Ale bylo by hezké to procento navýšit, no... Hypoteticky, dalo by sa z hromadného mailu vylúčiť osoby, čo majú nula až jedna prihlásení a príspevkov, plus tie, čo tu už roky rokúce neprišli a asi by nestáli o otravovanie?
  • Popř. poslat všem uživatelům s nějakou hláškou typu omluvy za nevyžádaný e-mail a že pokud nemají zájem o zasílání dalších informací, ať dají vědět. Tím se třeba uživatelé-spáči probudí alespoň k nějaké aktivitě :-).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Můžu se zkusit zeptat, ale myslím, že do toho Alek nepůjde.
    Navíc tedy já osobně nejsem zastáncem toho, že by se lidem mělo něco strkat až pod nos a pořád za ně myslet. Jestli něco chcete, tak tomu koukejte věnovat pozornost.
  • Jsem rád a děkuji za prodloužení hlasování. JInak bych vše nestihl přečíst a nemohl tak hlasovat. Bodíky rozdány. Povídky byly všechny zajímavé. Děkuji autorům.
  • upraveno 12. února 2019
    Příští kolo už o Vichry zimy díl I :-)
  • upraveno 12. února 2019
    Povídky přečteny, okomentovány a ohodnoceny ;-)
    Chtěl bych ještě poděkovat @Nevada za prodloužení termínu.
    Ale hlavně bych chtěl poděkovat všem autorům za krásné čtení, jelikož příběhy tohoto kola se mi moc líbily.
  • Nevada napsal(a):

    Můžu se zkusit zeptat, ale myslím, že do toho Alek nepůjde.
    Navíc tedy já osobně nejsem zastáncem toho, že by se lidem mělo něco strkat až pod nos a pořád za ně myslet. Jestli něco chcete, tak tomu koukejte věnovat pozornost.

    Souhlasím. Ale zase si říkám, že se někdo mohl registrovat v době, kdy třeba četl knihy / propadl seriálu, ale pak pro jiné starosti a zájmy přenesl pozornost jinam. Takhle by se mu stránky připomenuly a třeba ho znovu nějak navnadily k nějaké aktivitě :).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Není zač, rádo se stalo.
    Pro jistotu ještě upozorňuji, že pokud by ještě někdo hodlal hodnotit a nestíhal (v krátké době), tak ať se rovnou zavčas ozve.
    Kamael napsal(a):

    Příští kolo už o Vichry zimy díl I :-)

    Tady někdo pojedl vtipnou kaši :)
    Lady Ašara napsal(a):


    Souhlasím. Ale zase si říkám, že se někdo mohl registrovat v době, kdy třeba četl knihy / propadl seriálu, ale pak pro jiné starosti a zájmy přenesl pozornost jinam. Takhle by se mu stránky připomenuly a třeba ho znovu nějak navnadily k nějaké aktivitě :).

    Zkusím přednést návrh. Uvidíme, co na to lord velitel.
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Mě chybí přečíst asi 3 povídky, tak snad to stihnu, ať můžu ohodnotit. :-)
  • Držím pěsti.
  • Zatím všem děkuju za hezké komentáře a svrbí mě na jazyku pár otázek, ale musím vydržet a přihlásit se k povídkám až po hodnocení ;-)
  • Prečítané, obodované, veľmi pekne ďakujem, niektoré poviedky boli fakt lahôdky. A poďakovanie patrí aj Nevade za predĺženie hlasovania, ktoré mi pomohlo, aby som všetko stihla dočítať. :-)
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Tak jsem taky došel zdárného konce. Povídky přečteny, body rozdány. :dance:
  • Kamael napsal(a):

    Příští kolo už o Vichry zimy díl I :-)

    Tady někdo pojedl vtipnou kaši :)

    Vtipnou kaši já rád :-)


  • Hotovo, dočteno, dobodováno :-) Děkuji za super počtení! Opět byla každá povídka jiná, což oceňuju. A každý, kdo se rozhodl přispět povídkou či komentářem, si určitě zaslouží pochvalu :applause: :-D
  • Kamael napsal(a):


    Kamael napsal(a):

    Příští kolo už o Vichry zimy díl I :-)

    Tady někdo pojedl vtipnou kaši :)

    Vtipnou kaši já rád :-)


    Vtipná je naj. :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Takže zavíráme? :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.