Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)

CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:

Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma

Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas

Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII

Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)

Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D

A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2

Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2

A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
1164165167169170172

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Sagart Tak ten smějící se Putin by se ještě více hodil na formulaci "životem znuděný Flanker..." (v dobrém slova smyslu) =D
  • JoserJoser persona non grata
    @Sagart Má to smysl, proto třídím odpad :-P

  • původní crast team racing jsem hrál dost a jelikož mám konečně PS4 tak tohle je jasná volba
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Z TGA za mě nejvíc Hades a The Pathless, a škoda že Beat Saber nezabodoval. Dost jsem jim to přál.

    No a za týden vychází Gris a Below téměř ve stejný den, takže si musím s tím AC Odyssey pořádně pohnout abych to do té doby stihl dohrát.
  • AC Odyssey je trochu zklamání po Origins (ale ten Egypt byl prostě božský že ani svět RDR2 mě tolik neuchvátil)

    docela mě zajíma taky The Outer Worlds od Obsidianu
    jinak tenhle rok už nic nekupuju :D
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Tak se přiznejte, jak hodně odoláváte slevám na steamu? =D
  • co mám asi dělat když je sleva 50% na Ancestors Legacy :D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Ancestors jsem hrál před pár týdny když bylo o víkendu zdarma a musím říct, že mě to docela odradilo od koupě :(
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Vážně? Ta hra vypadá skvěle.
    Ale patří na seznam "must have, až budu mít lepší počítač" :-? :-)
  • JoserJoser persona non grata
    Od tvůrců Fallout: New Vegas nás čeká vesmírné RPG. Firefly říznutý oldschool RPG a bojem proti korporacím.

  • JoserJoser persona non grata
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Tak jsem konečně doklepal The Banner Sagu 2. (čekal sem na češtinu)
    Už se třesu na poslední díl, protože něco tak silného a originálního jsem louho nezažil. Skvost, skvost skvost.
    Prosím, žádné spoilery k trojce, ale o dvojce budu diskutovat do aleluja. Chci to zfilmovaný i zknižněný, achjo! :applause:
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 15. ledna 2019
    @Benji Zrovna tuhle v neděli jsem BS2 také dohrál :D
    Moje Alette si stále drží pozici největšího killera. Už má 66 zářezů.
    Jen nevím jaká byla ve dvojce nějaká ta zásadní volba jako na konci jedničky. Jediné co mě napadá je ta závěrečná volba s kým budeš bojovat v Arberrangu. Jestli se dostaneš dovnitř, nebo zůstaneš před hradbami.
  • JoserJoser persona non grata
    OMG :-o

  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 15. ledna 2019
    @Monte Karstark To se ukáže až ve trojce, řekl bych. K tomu Arberrangu, rozhodl jsem se
    být na straně krále, ale ten masakr mě fakt štve, jako ostatně každý průser ve hře
    .
    Celý vývoj kolem Juno a Havranů mě dosti překvapil, avsolutně jsem netušil kam se to bude ubírat, jen mě rozčilovalo to, že musím hrát za nejvíc nesympatickou postavu ve hře.
    Moje Allete
    je mrtvá, chtěl jsem jí dát na konci jedničky šanci, tohle jsem fakt nečekal, to mě Banner sága vypekla nejvíc....na druhou stranu, Rook mi přijde příběhově zajímavější, nejspíš tuhle cestu preferují i tvůrci...ale někdy dám run i za ní, i když mi právě přijde neokoukané to, že zemře potomek, ne učitel

    Jen čeština bude až na podzim pravděpodobně, asi dám do ruky překladač a risknu závěr :-(

    Jo a Kanárek od koňáků je strašně moc roztomilá koňosoba, asi jsem se zamiloval do kreslené postavičky, počítá se to jako animofilie, nebo zoofilie? =D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Benji To mě zase až tak nevadilo. Já ho celkem roleplayoval. Drsňák co netoleruje nekázeň, lidi jsou mu u zádele a nejdůležitější je, aby dostal za tu dřinu zaplaceno. Prostě jsem se rozhodoval opačně než u Alette.
    U Kanárka jsem si také říkal, že nebýt té spodní půlky, tak by byla docela dobrá. :D
    Ale nebyla tam dlouho. Nejspíš dostane víc prostoru až ve trojce.
    Když jsi hrál za Rooka, také ti čaroděj nabízel možnost se naučit nějaká kouzla? Já jsem to s Alette odmítl, ale docela by mě zajímalo, jestli se jednalo jen o nový skill, nebo to bude mít i nějaký zásadní vliv do budoucna.

    Jo a podařilo se ti chytit medvěda? Já jsem si v té bitvě Eirika omylem zabil vlastním útokem a podruhé se mi to hrát nechtělo :D
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 15. ledna 2019
    @Monte Karstark Navíc jsem si díky jednomu z výbuchů vzteku
    zabil svéjho nejvylevelovanějšího Varla, tomě taky dost namíchlo, postava co je se mnou od začátku a já ji jedním kliknutím useknu hlavu za to, že pije medovinu? Axhjo.


    To doufám! Celkově jsou mi koňáci svou kulturou hodně sympatičtí, ono vlastně všechno v BS je tak strašně zajímavý - takových otázek, na které můžeme jen spekulovat, jako třeba - Proč vyvraždili všechny koně? Proč jsou Varlové jen muži? (i když na to odpověď znát budeme, aspoň myslím)
    .....Hele, ani slovo mi neřekli o nějakým učení!
    :-k

    Jasné že jo, Eirik je moje oblíbená postava od jedničky a od chvíle s medvědem i stálý obsazení základní bitevní linie, moc užitečný skill
    párkrát mi Povolání medvěda zachránilo kejhák


    jsem zvědav na roli toho šíleného kopiníka Tq. nebo jak se to jmenuje, ten se mi pozdává :-D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Benji
    To se mi stalo s Krumrem. Nabouchanej Varl. Nejlepší v mém týmu a on že má nějaký plán nebo co. Řekl jsem mu že na to není čas a on že teda jde sám a už se nevrátil :-/


    No u mne Eyvind nabídl Alette, že ji naučí kouzlit. Že se to prý může naučit každý člověk když se ví jak na to. Ale já to odmítl když jsem na něm viděl, jaké to má vedlejší účinky.


    U červeného banneru to hraji hodně na taktiku tank + lučištnice. Takže moje finální sestava byla Hakon, Mogr, jeden koňák (podle nálady) + Alette, Oddleif a Nid/Yrsa

    Taky mě baví ty božikameny a povídání o starých bozích. Taková jednoduchá blbost a jak to skvěle dotváří atmosféru toho světa.
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @Monte Karstark Mogr je super, miluju Krvavý cep :-D Kanárek má úžasnou abilitu s tím jedovatým trnem a Avataří Koňák zase to dupání, škoda že se objevili až ke konci ... jinak já až na Rooka lučištníky vůbec nejedu, občas Yrsu, protože oheň. Oddleif má u mě za dvě hry tak jeden kill řekl bych.
    A když jsme u té Oddleif,
    má ve dvojce Alette s někým romanci u Božikamene lásky a sexu? Nebo někdy jindy?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Benji Myslíš Lauga? Ten poslední božikámen před Arberrangem?
    Tak kolem něho jsem projel asi nejrychleji ze všech. Básník mi o něm jen krátce pohovořil a hned jsme zase jeli dál. Ani žádná dialogová volba navíc tam nebyla. Jinak Alette žádný románek nemá. I když něco málo tam větřím mezi ní a Ludinem. Ale v tom se buď pletu, nebo se to naplno ukáže až ve trojce.
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @Monte Karstark tyjo a já tam měl dost větvených dialogů... líbí se mi,
    že to není jen "Hraješ za Rooka, mluví k tobě jako k chlapovi, Hraješ za Alette, mluví k tobě jako k holce", ale že by ty dvě linky mohly být rozdílný ve víc věcech

    Asi až bude trojka ve slevě, tak si ji koupím a jedu to v AJ.
    Nechce se mi zkoušet druhý průchod, dokud na first feel neuzavřu příběh...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    No u třetího dílu si asi počkám na češtinu. Zatím mám co hrát. Momentálně finišuji Celeste. Zítra vychází Feudal Alloy. Pak bych se rád vrátil k Hollow Knight. Tu hru jsem už dohrál, ale má to více konců a rád bych se k nim dopracoval. Pak jsem ještě nedohrál KCD takže to asi dohraji i se všemi DLC. Brzy snad už vyleze i Unruly Heroes a až vypustí ven Oriho, tak si asi vezmu na pár dní dovolenou. Na tu hru jsem tak strašně nahajpovanej. Navíc se ke zdárnému dokončení blíží čeština na Divinity 2. To bude hra která mi sežere nepochybně hodně času. V únoru přijde nové DLC do Civ6. V záloze mám ještě Chuchel, What Remains of Edith Finch, GTA5 (jo, ještě jsem to nehrál) a aby toho nebylo málo, tak jsem teď ještě nahlodanej pořídit Ashen a Journey na EGS. Jen takticky vyčkávám, jestli to náhodou nepustí i na steam. No a v seznamu přání mám ještě Thronebreaker, Aničku a kdo ví co ještě tenhle rok přinese a já o tom nevím. Třeba se dokonce pustím i do toho nového Metra :D
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @Monte Karstark Naprostou většinu her nerozjedu, jinak bych už ležel v DS3 i KDC a těšil se na Sekiro...
    Na prvního Oriho se chystám, vypadá moc pěkně.
    Mám rozehrané Metro 33, nechytlo mě.
    Stejně tak první díl Darksiders a DragonAge Origins. Možná se na nějakou dobu vrátím k DontStarve.
    Teď hraju jen Awesomenauty a další průchod DS, tentokrát za pyro :onfire:
    Mimochodem, nedávno jsem dohrál Bastion, znáš? Opravdová lahůdka s úžasnou atmosférou a hlasem vypravěče. V mnohém podobná Banner Sáze, tou atmosférou. A je na to i čeština.
    A soundtrack z toho si už nějakou dobu jedu. https://youtube.com/watch?v=YlfUcnSbKDA
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 20. ledna 2019
    @Benji Jo Bastion znám. Už jsem na ni dostal i nějaké to doporučení. Ale zatím jsem se stále dostal k tomu, abych si tu hru dal alespoň do seznamu přání. Stejný případ je i Transistor. Nějak se pořád nemůžu rozhoupat k tomu, jestli mě ty hry opravdu zajímají, nebo ne. Nejspíš je to tím, že jsou ve stínu těch ostatních, na které mám momentálně větší chuť. :-k
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    8-O :dance: :applause:
    Jestli to pustí ven ještě letos stejně jako Will of the Wisps, tak prohlašuji rok 2019 za Zlatou éru metroidvania plošinovek.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Na internetu kolují nějaké zvěsti o tom, že Martin pracuje se studiem From Software na nové openworld hře. :-k
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @Monte Karstark ať nechají Martina na pokoji a dodají nějaký spin off DS světa. Chci víc loru. A třeba období před DS1. :onfire:
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Benji už je čeština na BS3 ;-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.