Hodnocení 16. kola fan povídek - Ice & Fire

upraveno 6. prosince 2018 v Povídky
imageHodnocení 16. kola fan povídek - Ice & Fire

Autor vítězné povídky 16. kola získá knihu Bouře mečů, kterou věnovalo nakladatelství ARGO.   Hodnocení bude probíhat do 31. ledna 2018. Můžete rozdat maximálně 20 bodů (samozřejmě je možno dát i méně). Jednotlivým povídkám lze udělit nejvíce 5 bodů. Pokud … celý článek

Číst celý článek zde


«1

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Pokud najdete ve svých povídkách nějakou chybu, dejte mi prosím vědět do pošty, opravím.
    Hlasovací formulář doplním později.
  • upraveno 7. prosince 2018
    To je slušný počet! :-) Jsem na nás pyšná :applause: Viděla jsem několik slovenských povídek, několik dlouhých povídek... Už se těším, až začnu číst :-)
  • Taky doufám, že se něčeho podobného dočkáme i příště a to v počtu i v čtivosti.
  • Ok, takže hurá do boje a Aviv díky za aktivitu.
  • Uh, takže po měsíci jsme aspoň nějaké povídky okomentovaly Aviv, já a Michelle. Tak doufám, že aspoň při rozdávání bodů budete aktivnější, lidi, protože já tradičně hodnotit nebudu, když se kola účastním ;-)
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @svoa00 To musí být nějaká telepatie, dneska mne to zrovna napadlo taky a říkám si, jestli jsme náhodou tohle nepodcenili. Povídek je dost, ale bude je kdo hodnotit =D
  • Proč ne? Své povídky přeci nehodnotíme, jen ty ostatní, nebo to chápu špatně?
    Jinak já ještě vkládám duvěru do místní populace, že se k povídkam vyjádří i v komentářích. Počet bodov je taký, no, ničnehovoriaci. Ale přečíst si něčí slova pod povídkou, vyzdvihnuty detaily, rady do budoucna, jaké myšlenky a pocity to vyvolalo v čtenáři, to je ako ambrózia.
  • No já koukám na počty zobrazení a i kdy povídky každý, kdo komentuje, zobrazil třeba třikrát, tak to moc neodpovídá. To se tu lidi stydí nebo co?
  • Pokud jo, tak fakt není duvod. Napište i kdyby se nelíbilo, ale podle možnosti konstruktivně, aby se zvýšila šance, že se příště bude líbit.
  • @Aviv Tak pokud čtenář neví, co říct, tak by stačilo napsat "Hezké", když už nic jiného :D Není třeba literární esej, ale vidět po víc jak měsící, že nějakou aktivitu vyvinuli tři lidi, to je trochu smutné. Dneska se pokusít přečíst nějakou další povídku.
  • Bohužel toto byl problém už posledních kol, že se komentářů k povídkám moc nesešlo.
    Každopádně já mám jako vždy v plánu každou povídku přečíst, ohodnotit a přidat i nějaký komentář. Vím, že zatím to tak nevypadá, mám nějaké problémy a na čtení teď nemám vůbec pomyšlení. Rozhodně to chci, ale do konce termínu napravit ;-)
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Pravdou je jak tak pročítám starší vyhlášení rubrik, že zatímco v 9. kole, kdy vítěz obdržel 43 bodů tak v minulém kole už jenom 29. :-k Asi nebude od věci začít časem řešit kromě nabídky také poptávku...
  • A jak bys ji řešil?
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Aviv Nemám představu :D
  • Nic, budem muset vytáhnout na AO3 a Fanfiction.net a DA a pak nám na to třeba něco řekne víc lidí. Má icefire facebookový profil? :D
  • No, podle tohohle je na AO3 jenom 131 povídek v češtině

    https://archiveofourown.org/tags/Česky | Czech/works

    Takže to taky není žádná sláva, ale tak člověk za to nic nedá. Těžko říct, která platforma by pak ale byla lepší.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jéjejej, já úplně zapomněla udělat hodnotící formulář a vy si ani neřeknete. Pokusím se ho večer spáchat.

  • Já si říkala, že počkám tak do 15. a až pak se ozvu ohledně hlasování.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tyrion Lannister napsal(a):

    Pravdou je jak tak pročítám starší vyhlášení rubrik, že zatímco v 9. kole, kdy vítěz obdržel 43 bodů tak v minulém kole už jenom 29.

    V minulém kole se uděloval menší počet bodů na osobu. Jinak počet hodnotících bývá zhruba ± stejný.
    Aviv napsal(a):

    Má icefire facebookový profil? :D

    Nemá :) Jen Twitter, který občas opráší Alek nějakým příspěvkem, a google+, který už dlouhá léta ignorujeme svorně všichni, kdo k tomu máme přístup ;-)
    (Ostatně viz ikonky pod seznamy diskuzí a přítomných.)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Google+ je mrtvej. Teď je v módě Instagram, Discord a TikTok :-P
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 10. ledna 2019
    Hlasovací formulář přidán do článku. A případně i tady.
  • JoserJoser persona non grata
    Přemýšlím, že bych někdy v budoucnu také přispěl svojí troškou do povídkového mlýna, určitě by to byla ta nejlepší povídka, co zde kdy byla, určitě byste mne zde kvalitně a hlavně poctivě posoudili, alespoň ti rozumní a ti, kteří si dokáží vytvořit názor vlastní hlavou. A teď už postupně šup na povídky a rozdat bodíky!
  • Odhlasováno, ale bylo to hrozně těžké. Příště kdyby třeba 25 bodu bylo...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    To až u 15 a více povídek na kolo :)
  • Kdy bude další kolo?:-)
  • Bodíky sú rozdané,kocky sú hodené. :-)
  • Ja nejradsi ctu povidky z papiru, kde si k nim delam poznamky a z nich pak pripadne komentare. Ale letos nemam tiskarnu a jeste jsem se nepremluvila ke cteni ze zarici obrazovky. Ale uz jsem si tez rikala, ze se na to musim vrhnout :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Trixie napsal(a):

    Kdy bude další kolo?:-)

    Krátce poté, co vítěz tohoto kola vybere témata pro to další :)
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Kaju se! Mám toho v "šuplíku" rozepsáného dost, ale prostě nebyl v poslední (dlouhé) době čas cokoliv dopsat. Budu se alespoň snažit přečíst a okomentovat povídky ostatních, ačkoliv nevím, zda stihnu úplně všechny, tak se předem kaju podruhé. :-k
  • AvivAviv
    upraveno 14. ledna 2019
    Za mňa odpustené. :)
    Pod podmínkou, že příště něco uvidíme.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.