Novinky z natáčania 8.série GoT

upraveno 22. listopadu 2017 v Seriál Hra o trůny
Natáčanie 8.série sa oficiálne začalo,preto prichádza na scénu diskusia o novinkách z natáčania a konšpiračných teóriách,čo sa stane v seriáli.Upozorňujem,že tu bude veľa spoilerov. ;-)
24567

Komentáře

  • @Sagart Podle mě i samotný HBO bude mít interní směrnici :) samozřejmě vyšší než třeba u Foxů :D
  • upraveno 8. června 2018
    @sfik A mají funkci bradavkového auditora, který je přepočítává? „Zase přešvihli o 5 %, ale mě neoblafnou, mě ne!“
  • @Terezička Tam záleží hodně na průměru bradavky :D
  • Tak na konec duben 2019 osma-rada-game-of-thrones. Lepší než léto či zima. Taky jse mislel že i v teaseru je něco málo nových záběrů.
  • :D :D :D hlavně aby ty scénáře co unikly, nebyly pravda a jsme všchini spokojeni
  • JoserJoser persona non grata
    R.I.P. =D

  • JoserJoser persona non grata
    Bejkárna

  • JoserJoser persona non grata
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Tak víc než Hra o trůny zde vypadají zajímavě Watchmen, na které se těším a na tu Euphorie bych se kvůli Zendaye taky podíval.
  • JoserJoser persona non grata
    @Sagart GoT je hodně mimo, ale tady to dělá koncentrace Harringtona, Clarke a Turner v jedné scéně :twisted: Trailer prý dorazí na SuperBowl. O třetím True Detective nevím, co si myslet, prý je to remake pro mě hrozné první řady, tak snad to Pizzollatto tentokrát zvládne líp, minimálně místo McConaugheyho tam bude Mahershala a to je vždycky plus. Watchmen, no, co říct, dělá je človíček, co má na triku Leftovers a na základě jeho a těch pár záběrů si říkám, co to hergot je?! Euphoria z toho zbytku vypadá asi nejzajímavějc, taky je tam Maude Apatow z Assassination Nation a kéž by to bylo něco na způsob Skins nebo Skam.
  • Tak 14. dubna :D to budu na to zvědav. Inak nový taser toho řekl opravdu hodně :D
  • JoserJoser persona non grata
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Jak jsou tam všichni v černém. Noční hlídka asi naverbovala ve velkém. :-)
  • JoserJoser persona non grata
    #ForTheThrone

  • Pěkné.
  • Cerseipancake bych nevzal do huby :D za to to srdíčko vypadá dobře :D
  • sfik napsal(a):

    Cerseipancake bych nevzal do huby :D za to to srdíčko vypadá dobře :D

    Taky jsem nejdřív myslela, že palacinka, ale ono to spíš vypadá na barvy na sklo.
  • JoserJoser persona non grata
    Na osmou řadu se připravil i magazín Empire první seriálovou obálkou ve svých dějinách, uvnitř pak jako tradičně rozsáhlý promo materiál.

    image
  • JoserJoser persona non grata
    HBO dráždí dál...

  • JoserJoser persona non grata
    Večer zřejmě vyjde trailer na poslední řadu, měl by trvat 1:50 a mít záběry z prvních dvou epizod, takže žádné bombastické bitvy. Zůstaňte na příjmu.
  • upraveno 5. března 2019
    @Joser u všech jiných.. je zde:



    Sice bez bitev, ale epic se tomu upřít nedá.. A připravím si svou oblíbenou frázi "přátelé, nesnášejte, kritizujte, ale jinýho závěru ságy se stejně nedočkáte" :D

    * Jon bude lítat, o tom snad nepochybujeme :D
  • Mám husinu! :) Dokonalé! Kdo Aryu pronásledoval? Aááá, já to do dubna nevydržííím :-D
  • sfik napsal(a):

    * Jon bude lítat, o tom snad nepochybujeme :D

    Jasnačka! :D

    Mě zajímá, kdo je ten blonďák na greyjoyské lodi! :idea:
  • @CervenKa Velitel Zlatého společenstva. Marc Rissmann si zahraje velitele ZS jménem Harry Strickland

    https://winteriscoming.net/2018/04/20/heres-every-new-character-cast-game-thrones-season-8-far/
  • Mám z toho takový meh dojem. Nic, co by mě zaháčkovalo nebo bych nečekala. Po několika sériích se pořád HBO saží prodat draky :roll: Protože kvůli drakům se na to kdysi začali lidi dívat, že.
  • upraveno 5. března 2019
    @svoa00 Tak přece si neuříznou větev pod sebou, ne?

    Každopádně na draky jsem taky trochu už imunní ale ten pocit, který jsi neměla já dostal když se objevila v panice utíkající Arya. To mě trochu zamrazilo.
  • upraveno 5. března 2019
    @sfik Omlouvám se za svoje cynické já, ale ani Arya se mnou nic neudělala. A to jsem ji měla v prvních třech čtyřech sériích vůbec nejradši. K nikomu v seriálu už dlouho nemám tak silnou emocionální vazbu, abych se o ně obávala. Takové postavy jsou už mrtvé nebo změněné k nepoznání jako třeba Arya. Od zakončení seriálu nic velkého nečekám, ne od lidí, co udělali z Malička, Stannise nebo celého Dorne karikatury. Vždycky, když bych začala doufat, si připomenu, že tu mluvíme o tvůrcích, co specificky na Rudovu svatbu přivedli Robbovu těhotnou ženu, aby si diváci zbytečně nepředstavovali, že někdy v budoucnu bude následovat další kolečko rodinné pomsty, a hrdinské rodině dopřáli následky jejích rozhodnutí... aby se za celé čtyři roky a v jediné scéně nejspíš pokoušeli dopřát divákům, kteří si na to ještě pamatují, prostřednictvím Aryi ve Dvojčatech něco jako katarzi skrze rodinnou pomstu a udělali z Jona Sněha nechutné hrdinské klišé, co příhodně nikdy nemusí čelit následkům svých rozhodnutí.
  • @svoa00 Já to naprosto chápu co píšeš a máš pravdu. Byť to na mě nepůsobí tak vyhroceně jako na tebe. Ale jak píšeš.. Kdyby to zůstalo v kolejích 1.série tak to podle mě dávno zrušili... Lidi by se na to bez důrazu na ty cool a hustý věci nedívali...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.