Sranda topič

upraveno 29. srpna 2017 v Rozličný pokec
Videa, Audia, Obrázky, vtipy atd co vás pobaví...

Prosíme, nevkládejte obrázky, videa, ani cokoliv dalšího, co nějak souvisí se seriálem, nebo z něj vychází. Pro takové účely je v kategorii Seriál vhodná třeba tato diskuze.

A já začnu tím jak se vyznamenala slovenská televize :-D
1336337339341342354

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Taky už hledáte dárky k Vánocům, *@#?
    image
  • upraveno 16. listopadu 2018
    @Krisa Yesss, Budějce! :D

    A navíc kdo je připraven není překvapen, já už začínám dárky shromažďovat. Jdu na to přes celoroční průzkum, kdy si dělám poznámky kdo by tak co potřeboval, o čem se kdo utrousí slovem .. :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sfik Já též. Jen problém mám s tátou - už druhej rok za sebou si dovolil neztratit flešku, člověk už nemá žádné jistoty :D
  • Ponožky to jistí. :D
    Ale tiež pri niektorých ľuďoch tápam. Starý otec napríklad je oriešok.
  • @Krisa s tatou je vzdy problem. Nic nechce. Nic nepotrebuje, snad jen aby byli vsichni zdravi... :roll:
  • Co tak CD s muzikou, kterou má rád? Nebo pobyt ve wellnesu, když teda mají být všichni zdraví?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sfik Táta vždycky odpovídal autodráhu a kocoura. Oboje už dostal, tak teď jsme v pytli :)
  • @Krisa Co bych dal za to, aby si přál autodráhu :D

    Letos už jsem to náhodou pošéfoval venkovníma hodinama do pergoly, které, představte si, měří i teplotu vzduchu :D Samozřejmě vše ručičkové. Maminka dostane vysavač na okna od Karchera, protože to měla půjčené a několikrát už dala jasně na srozuměnou že to je největší pomocník od vynálezu automatky. Ještě se musím popasovat s jejíma narozeninama v prosinci, ale je dost možné že se na narozky přesune Karcher, hodiny přejdou na Vánoce jí a otec dostane strojek na sýr.

    http://www.syrarna-samek.cz/fromagerie/eshop/0/0/5/555-STROJEK-NA-SYR-TETE-DE-MOINE-S-POKLOPEM

    Pokud máte rád někdo sýry, jděte do toho.. Mnichova hlava je asi nejlepší sýr co jsem kdy jedl...
  • @Aviv Duševním vlastnictvím jako je "hudba" nikoho u nás na Vánoce neohromím :D A wellness aby mělo smysl tak podle mě nejde koupit něco za dvojku na slevomatu.. vyšší investice do Vánoc už by stařečky spíš dráždily než těšily :D
  • Proč ne, probuh?
    Dráždili by ich? A sakra...
    Ale ten stroj na syr znie skvelo.
  • upraveno 22. prosince 2018
    Situácia u nás je taká,že mám darčeky pre maminu(kuchárska kniha),ocina(topánky),brata(Lego) aj babinu(sveter).Ešte sa snažím vymyslieť,čo dám pod stromček priateľovi.Či to bude stávka na istotu,alebo niečo výnimočné.Je veľký fanúšik štvorkoliek a rocku,takže asi pôjdem do tých vôd,hoci ani ten welness nie je zlý nápad.To by bol darček pre nás oboch. :-k
    Nakoniec som prišla na pekný darček. Priateľ si nájde pod stromčekom malé fľaštičky s kvalitnou metaxou a vrecúško s domácimi sušienkami. :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sfik Karcher na okna je geniální věc, rozhodně doporučuji!
  • @Krisa Jojo, měli jsme doma Leifheit, což je v podstatě to stejné, jen jsem zvolil Karchera pro nižší váhu a lepší baterku :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sfik my taky a prijde mi, ze karcher i lip cuca. (a ten spej s prilepenym hadrikem na smrdlani je taky dobrej vynalez - jednou rukou smrdlas, druhou sosas a je to hned).
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @flanker.27 já tu holku prostě žeru :oops:
  • @Krisa Jojo, je to dobrý samozřejmě i na zrcadla, skleněný sprchový kouty (mít ho v pohotovosti a prostě jednou za čas setřít i sklo sprcháče nebo obkladačky v koupelně.. je to fakt na všechno.. ještě tak brejle kdyby s tím šly šmrdlat :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sfik Na brejle mám ultrazvukovou čističku a nedám na ni dopustit. Vždy se divím, kolik toho pak zase vidím :D
  • @Krisa jééj to bych si přál :D to a nebo zubní sprchu :D
  • Zubní sprchu bych taky ráda.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    sfik napsal(a):

    @Krisa jééj to bych si přál :D to a nebo zubní sprchu :D

    Zubni sprcha je dabelska. Mama ji ma (zkousela jsem ji s nahradnim nastavcem) a to snad vyplachne i to, co clovek nikdy v puse nemel :D
  • JoserJoser persona non grata
    Jasně a ještě psi jsou pravičáci a kočky levičáci, jak říká klasik Vašek Klausů aneb nový bestseller nejzoufalejšího pána na světě...
    https://www.thebeaverton.com/2018/05/new-jordan-peterson-book-asserts-all-dogs-are-boys-and-all-cats-are-girls/?fbclid=IwAR11nKdQ6dxFLVLbgjebAeW3-WtE4Hk6wiPhFhLH2aTcBZuuIkjxjYgMfKE
  • AvivAviv
    upraveno 28. listopadu 2018
    To je podarené, podobnou myšlenku jsem četla už před lety. Přesněji, jak je čím dál víc dívek vlčích a čím dál víc kluku kočičích a že to není úplne ok.
    But I am not taking it word for word at face value and neither this "article".
  • image

    Možná to tu již bylo, ale vyčaruje mi to úsměv na tváři pokaždé :D :D :D
  • No tak už budem dva. :-D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    image
  • Naprosto přesné. :-D
  • JoserJoser persona non grata
    :twisted:

  • Tady se někdo vyřádil... :-D
  • JoserJoser persona non grata
    :twisted:

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.