Sranda topič

upraveno 29. srpna 2017 v Rozličný pokec
Videa, Audia, Obrázky, vtipy atd co vás pobaví...

Prosíme, nevkládejte obrázky, videa, ani cokoliv dalšího, co nějak souvisí se seriálem, nebo z něj vychází. Pro takové účely je v kategorii Seriál vhodná třeba tato diskuze.

A já začnu tím jak se vyznamenala slovenská televize :-D
1334335336338340

Komentáře

• A co je tá černobílá věc? 8-O
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Arutha napsal(a):

image

Teda chápu entity druhou a čtvrtou v pořadí zleva, to je jasné, jsme vstřícní rasám i jiným druhům, ale co tam dělají ty dvě bílé děti? Není to náhodou rasismus? Je hrozné, že ještě v roce 2018 nejsme schopní být zcela inkluzivní. :twisted:
  • JoserJoser obecní blázen
    Arutha napsal(a):

image

:-k

Nejdřív jsem raději nechápal, pak jsem přemýšlel jak odpovědět bez stereotypů, no nakonec mi na tom celém přijde nejsmutnější, že se nad tímhle v roce 2018 vůbec někdo pozastavuje. Bez těch stereotypů to prostě nepůjde, ale na tom, že češi vždycky byly sexistická prasátečka a slováci rasisti možná něco bude :-k
  • Jo, to všechno je moc hezké, ale co je tá černobílá věc úplně napravo?
    Fabrika jménem albatrosmedia.cz vydává Labyrint světa a ráj srdce. Je na pováženou, že nakladatelství, které kupuje všechny ostatní nakladatele, není schopné mít na webu ukázku bez nutnosti stahovat soubor. Ale jakmile to stáhnete, stojí to za to... Něco tak hnusnýho se jen tak nevidí. Cena 1300,- je už pak jen taková třešnička na dortu. A s čistým svědomím mohu říct, že tohle se nepovedlo: "Záměrem autorů této knihy bylo... také to, aby byl srozumitelný pro dnešního čtenáře
    https://www.albatrosmedia.cz/tituly/34105583/labyrint-sveta-a-raj-srdce/?fbclid=IwAR0s3Z0dCObiQld6jDmdL56tlEnX-iWWrLya4-RjJyCS8AY_Aftk6ABQPUY
    Arutha napsal(a):

image

Mimochodem, proč s tím uspokojováním strážců diverzity vůbec nezačínat? Logicky - protože nebudou nikdy spokojení.

Pro případ, že byste se neměli dnes komu posmívat. Není zač. Cituji: "Teď zrovna jedu do Somalilandu, kde jsme si otevřeli ambasádu, máme tam dobré vztahy. Žije tam pět milionů lidí, země je to větší než Velká Británie." Já jen dodám, že Somaliland je něco jako Disneyland pro anarchokapitalisty.

https://www.euro.cz/politika/prezident-liberlandu-jedlicka-presvedcuji-kongresmany-aby-nas-amerika-uznala-1425387?fbclid=IwAR3gsWgmvzVc_QuzSwfmVW8FuTOZIIJezDLTq7YnjCBKydAHXR5P9kI7m60#utm_medium=selfpromo&utm_source=euro&utm_campaign=copylink

• @Aviv Tak proto si vždycky když jdu na jihu Alžírska zlomím kotník :D
    Most - otvírák na konzervy.

• A jak byl ten na konci opatrný. :D
    @Aviv Jsem skoro čekal, že se proti tomu rozjede znovu :)
    P. S. Tohle je bratříček...

• AvivAviv
    upraveno 21. října
    Já taky. Napětí se dalo cpát do polštářu.
    Tenhle se zdá ještě zakletější - havárky i menších aut a požár.
    Dokonce tam asi uvízli i hasiči (1:12) :)
  • Monte KarstarkMonte Karstark The Sun of Winter
    Nejen most, ale i ten obrubník je tam fajn.
    Tady u nás za rohem je křižovatka, na kterou kdybych dal kameru, tak už mám taky takovouhle kolekci. Hlavně v noci kdy jsou semafory mimo provoz.
  • Dej, dej, dej! :D
    U nás se už roky žadá aby z téhle udělali kruháč. Prej však není dost nehodová. Spisovala se i petice a šírili sa fámy, že k tomu napokon dôjde, ale zatiaľ nič.

image
    Sice jsem marxista, ale tenhle vtípek mě pobavil

Karl Marx přišel po smrti jakožto ateista do pekla.
    Hned na začátku řekl čertům, že se zbytečně dřou, když tahají těžký kotel a zatápějí pod kotlem, zatímco Lucifer si jen válí šunky a užívá si.
    Mezi čerty vypukla nespokojenost.
    Lucifer volal do nebe a říká: "Pane Bože, mám tady nějakého Marxe, podněcuje mi tu vzpouru. Nechceš si ho vzít do nebe, aby tu byl pokoj?"
    "Dobře, já ho klidně zmáknu," odvětil sebevědomě Bůh.
    Tak si vzal Marxe do nebe.
    Za měsíc volal Lucifer: "Pane Bože, tak co Marx? Nedělá problémy?"
    "Ne, všechno v pořádku."
    Za dva měsíce znova volal Lucifer: "Pane Bože, pořád mi v hlavě leží ten Marx. Nedělá problémy?"
    "Ne, vše je pořádku."
    Za půl roku volá Lucifer znovu a vyzvídá: "Pane Bože, tak s tím Marxem je to pořád OK?"
    A Bůh říká: "Tak za prvé - soudruhu Bože a za druhé - neexistuju!"
    Že by američanům ten jejich milovaný prezident lehce dementněl :-k

26 genders explained visually (to překladem ztrácí)

=D

Mám rád SNL, právě kvůli takovýmhle skečům, pracuje se tam naprosto přesně s rétorikou moderátorů a hostů FOXu, celou tou propagandistickou mašinérií zla, práci s fakty a strachem...

Velice rád vařím, nesnáším fotbal a tuhle bábu. Jo, takováhle "psychologie" je mor, bohužel je to rozšířené. Hlavně pop psychologie je jedním z pilířů nejdebilnějších genderových stereotypů. Prekopová je stejně blbá jako Vondruška, stýskají si po starých dobrých časech, věští pád civilizace a korporátní média je milují.

https://www.denik.cz/rodina/jirina-prekopova-kdyz-chlap-vari-neni-to-dobre-34810.html?fbclid=IwAR2FsxQ4xguRHkSopFJCZn2M2yChMmKgZHmRMHhtwr141_qe74eyE7b9GB4
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Něco málo ke skutečnému moru :twisted:
    @Tyrion Lannister meh, velkej dislike všem teplejm fašounum, ale tomuhle já dávám parádu :twisted:

upraveno 11. listopadu
    @Joser Ironické, že to skončilo už dávno opačně :-P
    edit: I když by bylo přesnější říct, že tenhle člověk je jenom pohádka a nikdy neexistoval, koneckonců komunismus je jenom utopie, které se nikdy, nikde nedosáhlo :twisted:
    image
    Vskutku geniální myšlení =D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.