Fabrika jménem albatrosmedia.cz vydává Labyrint světa a ráj srdce. Je na pováženou, že nakladatelství, které kupuje všechny ostatní nakladatele, není schopné mít na webu ukázku bez nutnosti stahovat soubor. Ale jakmile to stáhnete, stojí to za to... Něco tak hnusnýho se jen tak nevidí. Cena 1300,- je už pak jen taková třešnička na dortu. A s čistým svědomím mohu říct, že tohle se nepovedlo: "Záměrem autorů této knihy bylo... také to, aby byl srozumitelný pro dnešního čtenáře https://www.albatrosmedia.cz/tituly/34105583/labyrint-sveta-a-raj-srdce/?fbclid=IwAR0s3Z0dCObiQld6jDmdL56tlEnX-iWWrLya4-RjJyCS8AY_Aftk6ABQPUY
Pro případ, že byste se neměli dnes komu posmívat. Není zač. Cituji: "Teď zrovna jedu do Somalilandu, kde jsme si otevřeli ambasádu, máme tam dobré vztahy. Žije tam pět milionů lidí, země je to větší než Velká Británie." Já jen dodám, že Somaliland je něco jako Disneyland pro anarchokapitalisty.
Nejen most, ale i ten obrubník je tam fajn. Tady u nás za rohem je křižovatka, na kterou kdybych dal kameru, tak už mám taky takovouhle kolekci. Hlavně v noci kdy jsou semafory mimo provoz.
Karl Marx přišel po smrti jakožto ateista do pekla. Hned na začátku řekl čertům, že se zbytečně dřou, když tahají těžký kotel a zatápějí pod kotlem, zatímco Lucifer si jen válí šunky a užívá si. Mezi čerty vypukla nespokojenost. Lucifer volal do nebe a říká: "Pane Bože, mám tady nějakého Marxe, podněcuje mi tu vzpouru. Nechceš si ho vzít do nebe, aby tu byl pokoj?" "Dobře, já ho klidně zmáknu," odvětil sebevědomě Bůh. Tak si vzal Marxe do nebe. Za měsíc volal Lucifer: "Pane Bože, tak co Marx? Nedělá problémy?" "Ne, všechno v pořádku." Za dva měsíce znova volal Lucifer: "Pane Bože, pořád mi v hlavě leží ten Marx. Nedělá problémy?" "Ne, vše je pořádku." Za půl roku volá Lucifer znovu a vyzvídá: "Pane Bože, tak s tím Marxem je to pořád OK?" A Bůh říká: "Tak za prvé - soudruhu Bože a za druhé - neexistuju!"
Mám rád SNL, právě kvůli takovýmhle skečům, pracuje se tam naprosto přesně s rétorikou moderátorů a hostů FOXu, celou tou propagandistickou mašinérií zla, práci s fakty a strachem...
Velice rád vařím, nesnáším fotbal a tuhle bábu. Jo, takováhle "psychologie" je mor, bohužel je to rozšířené. Hlavně pop psychologie je jedním z pilířů nejdebilnějších genderových stereotypů. Prekopová je stejně blbá jako Vondruška, stýskají si po starých dobrých časech, věští pád civilizace a korporátní média je milují.
@Joser Ironické, že to skončilo už dávno opačně :-P edit: I když by bylo přesnější říct, že tenhle člověk je jenom pohádka a nikdy neexistoval, koneckonců komunismus je jenom utopie, které se nikdy, nikde nedosáhlo :twisted:
Komentáře
https://www.albatrosmedia.cz/tituly/34105583/labyrint-sveta-a-raj-srdce/?fbclid=IwAR0s3Z0dCObiQld6jDmdL56tlEnX-iWWrLya4-RjJyCS8AY_Aftk6ABQPUY
https://www.euro.cz/politika/prezident-liberlandu-jedlicka-presvedcuji-kongresmany-aby-nas-amerika-uznala-1425387?fbclid=IwAR3gsWgmvzVc_QuzSwfmVW8FuTOZIIJezDLTq7YnjCBKydAHXR5P9kI7m60#utm_medium=selfpromo&utm_source=euro&utm_campaign=copylink
Tenhle se zdá ještě zakletější - havárky i menších aut a požár.
Tady u nás za rohem je křižovatka, na kterou kdybych dal kameru, tak už mám taky takovouhle kolekci. Hlavně v noci kdy jsou semafory mimo provoz.
Karl Marx přišel po smrti jakožto ateista do pekla.
Hned na začátku řekl čertům, že se zbytečně dřou, když tahají těžký kotel a zatápějí pod kotlem, zatímco Lucifer si jen válí šunky a užívá si.
Mezi čerty vypukla nespokojenost.
Lucifer volal do nebe a říká: "Pane Bože, mám tady nějakého Marxe, podněcuje mi tu vzpouru. Nechceš si ho vzít do nebe, aby tu byl pokoj?"
"Dobře, já ho klidně zmáknu," odvětil sebevědomě Bůh.
Tak si vzal Marxe do nebe.
Za měsíc volal Lucifer: "Pane Bože, tak co Marx? Nedělá problémy?"
"Ne, všechno v pořádku."
Za dva měsíce znova volal Lucifer: "Pane Bože, pořád mi v hlavě leží ten Marx. Nedělá problémy?"
"Ne, vše je pořádku."
Za půl roku volá Lucifer znovu a vyzvídá: "Pane Bože, tak s tím Marxem je to pořád OK?"
A Bůh říká: "Tak za prvé - soudruhu Bože a za druhé - neexistuju!"
https://www.denik.cz/rodina/jirina-prekopova-kdyz-chlap-vari-neni-to-dobre-34810.html?fbclid=IwAR2FsxQ4xguRHkSopFJCZn2M2yChMmKgZHmRMHhtwr141_qe74eyE7b9GB4
https://www.boredpanda.com/funny-terrible-maps/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=organic
edit: I když by bylo přesnější říct, že tenhle člověk je jenom pohádka a nikdy neexistoval, koneckonců komunismus je jenom utopie, které se nikdy, nikde nedosáhlo :twisted: