Babinec aneb hnízdo zmijí

upraveno 1. února 2014 v Rozličný pokec
Koupila jste si právě krásnou novou sukni a ještě k tomu za dobrou cenu? Máte nového oblíbeného herce? Řešíte dilema, jestli lepší řasenky mají u Loreal nebo u Oriflame? Nevíte, co si máte obléct na celodenní výlet, když má pršet, ale postupně se vyjasňovat? Už zase netušíte, co budete vařit? Přinesl si váš manžel domů lesklé šusťáky, které letěly naposledy tak v osmdesátých letech a ještě se rozhodl, že vás v nich bude doprovázet při běhání? Řešíte, jestli si máte koupit další šaty s puntíky, i když doma máte už troje? Potřebujete někomu sdělit dojmy z filmu, který jste celý probrečela, jak to bylo dojemné? Musíte si postěžovat, že jste si koupila boty na podpatku a ta blbá štekle upadla už při prvním použití? Máte potřebu někomu ukázat svoje nové náušnice, koťátko nebo dítě? Už potřetí v tomto týdnu musíte žehlit a manžela ani nenapadne, aby aspoň umyl umyvadlo? Leze vám na záchodě hnusný velký pavouk a vy zaboha netušíte, co s tím budete dělat? Chcete se zeptat, jestli někdo nezná obchod s levným a nerůžovým dětským oblečením? Musíte si postěžovat, že se na vás celou dobu úchylácky díval jeden chlap v autobuse, i když dobře viděl prstýnek, anebo vás trápí, že i když jste měla sukni-bederní roušku, tak si vás nikdo ani nevšiml? Štve vás kamarádka věčným kecáním o okurkách a vám ani nezbyde čas jí sdělit, jak vám pěkně rostou ředkvičky? Velký zlý prodavač vám dneska nechtěl vyměnit tenisky, které nutně potřebujete do aerobiku a ještě byl protivný? Máte takovou tu typickou ženskou depku? Chcete někomu nutně doporučit nějakou knížku a nikoho to nezajímá? Jste těhotná?

A jediné, co vám na to vaši muži, kluci, přátelé, známí kamarádi, bratři, přítelové, otcové či dědečci řeknou jsou obvyklé průpovídky typu: Můžu si přidat? No a co má být? Ty naděláš! To si ze mě děláš srandu, ne? A kvůli tomuhle tady celej den vyšiluješ? Dones mi další talíř. Neruš, hrajou naši!

Jděte s tím do nově založené diskuse, kde si můžete vylévat srdce, nad jakýmikoli "kravinami" se vám zamane, řešit do nekonečna oblečení, vztahy, děti, no prostě takové ty typické ženské bolístky! Je to tu zde naprosto bez cenzury a mužům se zásadně zakazuje do čehokoli rýpat a pohoršovat se tu, můžou pouze chválit své ženy, jak jsou šikovné, krásné, chytré a prostě úžasné.

image
1100101102103105

Komentáře

  • @Aviv na to je škoda roboty. Do koša a kúpiť nové.
  • Nie keď sú v ojedinelom odtieni, či vzore.
  • @Aviv to už áno, tam sa to oplatí ;-)
  • @Aviv Máš si koupit takový ty ve spreji (ano i mě překvapuje, že vím že něco takového existuje :D )
  • Zajímalo by mě co ďalšího je ještě ve spreji.
  • Žehlička třeba :-D
  • Teda nechci strkat hlavu do zmijího hnízda :-), ale punčochy ve spreji? To pak ztrácí kouzlo, ne :-D ?
  • Beleg napsal(a):

    Teda nechci strkat hlavu do zmijího hnízda :-), ale punčochy ve spreji? To pak ztrácí kouzlo, ne :-D ?

    Proč?
  • No :-k, to už asi není na tyto stránky :-D
  • Aviv napsal(a):

    Beleg napsal(a):

    Teda nechci strkat hlavu do zmijího hnízda :-), ale punčochy ve spreji? To pak ztrácí kouzlo, ne :-D ?

    Proč?
    To ti neřekne, protože se bojí že by potřeboval náplast ve spreji :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sfik Otázkou je, co by si pak lepil... :-k
  • AvivAviv
    upraveno 3. července 2017
    Nic by si nelepil. Já totiž nekoušu, jenom štěkám. :-D
  • ahoj všem, potřebuju poradit, všude se na mě valí informace o tom, jak je bambusové kuchyňské náčini zdraví prospěšné, nikde jsem nanašla žádnou související diskuzi. Máte někdo zkušenost? Chystám se koupit tyto kousky: https://tatogroup.com/cs/1563-kuchyn-a-jidelna , ale ráda bych o tom před nákupem věděla více...snad někdo poradí..díky předem
  • Máme zopár bambusových krájacích dosiek. Spokojnosť.
  • upraveno 13. srpna 2018
    Ať žije babinec! :-D Mezi námi děvčaty - potřebovala bych poradit, respektive se zeptat, zda máte nějakou osobní zkušenost. :-) Už dlouhou dobu mě láká permanentní make-up, konkrétně nechat si upravit rty. Našla jsem si i tento salon. Chtěla bych ale vědět, před tím, než to sama zkusím, jestli je to OK nebo ne. Díky za vaše tipy a rady. ;-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Zkušenost žádnou nemám, ale pobavila mě nabídka permanentního makeupu tmavých kruhů pod očima, kdy jsem si předstvila, že mi je tam domalujou (stejně jako linky, barvu do rtů...) :D
  • Vypadá to zajímavě. Ja som ani nevedela, že taká vec je, takže vďaka za info.
  • upraveno 13. srpna 2018
    @Věrka555 zkušenost mám jen s tím, jak to vypadá na ostatních. Ve všech případech, co jsem viděla to vypadá nepřirozeně a je to poznat.
  • upraveno 13. srpna 2018
    Je to pokus o reklamu, vzhledem k datu registrace a počtu návštěv? :-k
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Vypadá to tak. A zřejmě oba poslední dotazy.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    JO!
    image
  • @Krisa Mám stejný problém :-D
  • @Krisa Tyjo, na copy (jakože konce copů) jsem před nedávnem objevila vychytávku - v rámci hastrošení na historické akce jsem párkrát použila kožený řemínek (takový, co se normálně nosí na krku s přívěškem) a seznala jsem, že na mých divných jemných vlasech to drží lépe než normální gumičky, které většinou sjíždí. Tak to nosím i "v civilu".
    Ale na culíky to nefunguje, tam je vlasů moc, takže sdílím gumičkový problém :D
  • Ja používam viac gumičiek naraz. Pomalšie sa vyčerpajú a spojenými silami vedia vlasy držať lepšie a prípadný nepomer obvodu a pružnosti sa vyváži tým, že sa trocha poprepletajú.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Já používám "šňůru od telefonu" a k normální gumičce už bych se nevrátila ani za nic. Je to fakt nejvíc nejlepší věc ever, protože drží a nesjíždí.
  • AvivAviv
    upraveno 21. května 2019
    Měla jsem jednou, ale viac mi vyhovujú tieto.

    image
    image
    A ještě dojíždím pár starších exempláru, které zatím drží.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Aviv Tyhle mi z hlavy sjednou ještě než opustím koupelnu.
  • @Aviv Tie farebné gumičky sú dobré...mám v zásobe hneď niekoľko kusov,väčších na chvost a menších na vrkoče...držia ako divé a po celom dni ich ťahám dole z hlavy aj s malým chumáčikom vlasov... tie moje sú riadne neposlušné...dlhé,jemné a keď ich poriadne nerozčešem ráno po zobudení alebo po sprche,mám na spodnej strane tucet Meereenských uzlov. :-)
  • Krisa napsal(a):

    Já používám "šňůru od telefonu" a k normální gumičce už bych se nevrátila ani za nic. Je to fakt nejvíc nejlepší věc ever, protože drží a nesjíždí.

    A navíc to člověk nemusí tolik utahovat a nebolí z toho vlasy :king: :dance:
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.